Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

QUOTE(DonaldaB @ 2007 01 10, 21:52)
Taigi, kad su vaikais  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

I Kaira niekas su vaikais nevazioja,suauge sugrizta po ekskursijos labai isvarge,tai kas bus su vaikais?Geriau jau po viena vazioti,vyras pabuna su vaikais ,o jus i ekskursija ir kita diena atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 01 11, 02:09)
I Kaira niekas su vaikais nevazioja,suauge sugrizta po ekskursijos labai isvarge,tai kas bus su vaikais?Geriau jau po viena vazioti,vyras pabuna su vaikais ,o jus i ekskursija ir kita diena atvirksciai.


O mes kitais metais planuojam į Kairą skristi ir dar su vaikais. tongue.gif Nes aš pati negaliu ištverti tokių ilgų kelionių autobusu ir dar jų keliais, o piramides pamatyt tai norisi. mirksiukas.gif Kai grįžinėjom jau į Lt, tai tame pačiame viešbutyje gyvenantys vyko į Kairą ir sakė, kad daugiau niekada nevažiuos, nes kelionė nepakeliamai sunki. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 01 11, 10:42)
O mes kitais metais planuojam į Kairą skristi ir dar su vaikais. tongue.gif Nes aš pati negaliu ištverti tokių ilgų kelionių autobusu ir dar jų keliais, o piramides pamatyt tai norisi. mirksiukas.gif  Kai grįžinėjom jau į Lt, tai tame pačiame viešbutyje gyvenantys vyko į Kairą ir sakė, kad daugiau niekada nevažiuos, nes kelionė nepakeliamai sunki. ax.gif

Na cia turbut kaip kam, man ta kelione buvo visai pakeliama, o del keliu: jei musu Lietuvelej visi keliai tokie butu,kaip Egipte, masinas tikrai tektu reciau remontuot. Tas autikas varo apie 100 km per val. Keliai ten oho-ho, jie gi viska daro, kad tik turistai pas juos vaziuotu, kas ten buvo, turejo matyt, kad jie is musu(turistu) gyvena.
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 11, 23:16)
Na cia turbut kaip kam, man ta kelione buvo visai pakeliama, o del keliu: jei musu Lietuvelej visi keliai tokie butu,kaip Egipte, masinas tikrai tektu reciau remontuot. Tas autikas varo apie 100 km per val. Keliai ten oho-ho, jie gi viska daro, kad tik turistai pas juos vaziuotu, kas ten buvo, turejo matyt, kad jie is musu(turistu) gyvena.


Tai būtent, kad kaip kam ta kelionė. drinks_cheers.gif Kadangi žinau save ir savo vaikus (nėra dar jos tokios didelės), tai pamanėm, kad mums paprasčiau lėktuvu pasiekti piramides. mirksiukas.gif Nepigus malonumas, bet ko nepadarysi. ax.gif O, kad jie iš turistų gyvena, tikrai mačiau. smile.gif Ale, man vis tiek patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 01 12, 11:06)
Tai būtent, kad kaip kam ta kelionė. drinks_cheers.gif  Kadangi žinau save ir savo vaikus (nėra dar jos tokios didelės), tai pamanėm, kad mums paprasčiau lėktuvu pasiekti piramides. mirksiukas.gif Nepigus malonumas, bet ko nepadarysi. ax.gif O, kad jie iš turistų gyvena, tikrai mačiau. smile.gif Ale, man vis tiek patiko. smile.gif



O kiek kainuoja skristi lėktuvu ? Ir gali pasirinkti ar skristi lėktuvu ar autiku važiuoti ?
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 01 12, 14:41)
O kiek kainuoja skristi lėktuvu ? Ir gali pasirinkti ar skristi lėktuvu ar autiku važiuoti ?

Mes sausio 17 d. iskrendam su Teztour i Egipta. Raso ekskursiju programoj, kad kelione i Kaira autobusu suaugusiam kainuoja 70 doleriu, vaikui iki 12 m. 0 35. O lektuvu suaugusiam 220, o vaikui -150 doleriu. Skirtumas tikrai didelis...
Papildyta:
QUOTE(DonaldaB @ 2007 01 11, 10:04)
Tai matyt teks pamiršti egypt.gif  egypt.gif  egypt.gif

Mes bandysim po viena vaziuot i Kaira: vyras liks su vaiku, o mane isleis i ekskursija, o kita diena as ji isleisiu. Tikiuosi, tai visai nebloga iseitis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 01 12, 16:57)
Mes sausio 17 d. iskrendam su Teztour i Egipta. Raso ekskursiju programoj, kad kelione i Kaira autobusu suaugusiam kainuoja 70 doleriu, vaikui iki 12 m. 0 35. O lektuvu suaugusiam 220, o vaikui -150 doleriu. Skirtumas tikrai didelis...
Papildyta:

Mes bandysim po viena vaziuot i Kaira: vyras liks su vaiku, o mane isleis i ekskursija, o kita diena as ji isleisiu. Tikiuosi, tai visai nebloga iseitis  thumbup.gif


Na gal ir gerai, bet kažkaip vienai liūdna blush2.gif blush2.gif blush2.gif O tiesa, kad ten lydi ginkluota palyda, ar man pasivaideno blink.gif blink.gif Ir dar : tai ten gali vežti kasdien ar kaip, nes kitose kelionėse yra nustatytos dienos: vieną veža ten, kitą -šen...jokio pasirinkimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DonaldaB: 12 sausio 2007 - 19:53
QUOTE(DonaldaB @ 2007 01 12, 19:50)
Na gal ir gerai, bet kažkaip vienai liūdna  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  O tiesa, kad ten lydi ginkluota palyda, ar man pasivaideno  blink.gif  blink.gif Ir dar : tai ten gali vežti kasdien ar kaip, nes kitose kelionėse yra nustatytos dienos: vieną veža ten, kitą -šen...jokio pasirinkimo g.gif

Butent, ten karta i savaite veza i Kaira, kitom dienom kitos ekskursijos, tai jei kazkur savaite busit tai gali ir neiseit paeiliui su vyrais vaziuot, ir tiesa,kad lydi ginkluota palyda, ten karavana surenka apie 70 autiku ir visi kartu vaziuoja
Papildyta:
Tai ne tik i Kaira taip vaziuoja, i Luksora lygiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 12, 23:12)
Butent, ten karta i savaite veza i Kaira, kitom dienom kitos ekskursijos, tai jei kazkur savaite busit tai gali ir neiseit paeiliui su vyrais vaziuot, ir tiesa,kad lydi ginkluota palyda, ten karavana surenka apie 70 autiku ir visi kartu vaziuoja
Papildyta:
Tai ne tik i Kaira taip vaziuoja, i Luksora lygiai taip pat.

Na man atrodo ekskursija i Kira ne viena karta i savaite g.gif ,bet jau i Luksora tiksliai zinau kad kelis kartus per savaite. thumbup.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif Ne i Kira,o i Kaira lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 01 13, 00:10)
Na man atrodo ekskursija i Kira ne viena karta i savaite g.gif ,bet jau i Luksora tiksliai zinau kad kelis kartus per savaite. thumbup.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif Ne i Kira,o i Kaira lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Musu ekskursiju lape pazymeta, kad veza i Kaira antradieni, ketvirtadieni, sekmadieni. Iseina 4 kartai per visa musu buvimo laika Egipte. Manau, tai pakankamai daug ir nebus sunku istaikyt ir man, ir vyrui aplankyt Kaira.
Atsakyti
Na va, mes gruodžio 19 d. grįžome iš Hurgados.Tą dieną, kaip tik Titukui suėjo 1 metukai 4u.gif .
Paatostogavome thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Aišku didelis pliusas buvo, kad kartu važiavo mano mama ir vyro sesė.Todėl turėjome galimybe nuvykti į Karnako šventyklą (begalo mums patiko biggrin.gif ). Nes kaip jau čia prieš tai buvo aptarinėjama-su vaiku į tas keliones (ekskursines) nelabai nuvažiuosi verysad.gif .Orai pasitaikė dar labai smegūs: oro +25, vandens +21.Tai ir pasideginom, ir pasimaudėm ir šiaip šauniai pailsėjom vacation4.gif .
Atsakyti
QUOTE(ugniukas 81 @ 2007 01 24, 13:59)
Na va, mes gruodžio 19 d. grįžome iš Hurgados.Tą dieną, kaip tik Titukui suėjo 1 metukai  4u.gif .
Paatostogavome  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Aišku didelis pliusas buvo, kad kartu važiavo mano mama ir vyro sesė.Todėl turėjome galimybe nuvykti į Karnako šventyklą (begalo mums patiko  biggrin.gif ). Nes kaip jau čia prieš tai buvo aptarinėjama-su vaiku į tas keliones (ekskursines) nelabai nuvažiuosi  verysad.gif .Orai pasitaikė dar labai smegūs: oro +25, vandens +21.Tai ir pasideginom, ir pasimaudėm ir šiaip šauniai pailsėjom  vacation4.gif .



Kokiam viešbuty buvot, kiek kainavo, kiek papildomai vežtis pinigų? Planuojam važiuot už mėnesio su vaiku, į papildomas keliones nebent atskirai, nes vaiko palikt neturėsim kam. Kokios ten odos kainos, nes galvoju ir apie striukę, ir apie rankinę ax.gif ...
Atsakyti