Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių neLIGONIUKŲ pavėsinė - 4

Patriccija, thumbup.gif , nu tai tai tada sveika sugrįžus į save, net žinuotė alsuoja energija ir puikia nuotaika, valio thumbup.gif

Po glėbį linkėjimų Magam ir NBA 4u.gif

Gabija, nesupratau nieko, ir taip skaičiau ir taip, kažko nejuokinka man g.gif
Gabija, kaip jūsų kavamedis, vis pamirštu paklaust?
Atsakyti
GABIJA, Sveikinu, kad isdrisai trumpais plaukiukais, bet savais visur eiti!

Nida44, nepastebejau, kad nuo poilsio priklauso dusulys. Tiesa, man gydytoja atnesusi tokįvaistą Stabilizuotas deguonis "OXYBUILD" . Geriu 3 kartus per dieną po 15 lasiuku i vandeni. Platintojas Pylimo g. 30, Vilnius. Uab"Alekto" lyg ir, neiziuriu
gerai.
Dabar jauciu palaima, sedziu prie pilnai atidaryto lango, saulute sviecia i veida ir šildo!!!

GREK, na taip, stipresne esu. Netgi cia palatoje neseniai kriaukleje galvą issiploviau ir kojas ikelusi po vieną, galvoju, kad su stubureliu gerai, kovo men.butu buve neimanoma tokia poza. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 07 13, 19:26)
GABIJA, Sveikinu, kad isdrisai trumpais plaukiukais, bet savais visur eiti!

Nida44, nepastebejau, kad nuo poilsio priklauso dusulys. Tiesa, man gydytoja atnesusi tokįvaistą Stabilizuotas deguonis "OXYBUILD" . Geriu 3 kartus per dieną po 15 lasiuku i vandeni. Platintojas Pylimo g. 30, Vilnius. Uab"Alekto" lyg ir, neiziuriu
gerai.
Dabar jauciu palaima, sedziu prie pilnai atidaryto lango, saulute sviecia i veida ir šildo!!!

GREK, na taip, stipresne esu. Netgi cia palatoje neseniai kriaukleje galvą issiploviau ir kojas ikelusi po vieną, galvoju, kad su stubureliu gerai, kovo men.butu buve neimanoma tokia poza. lotuliukas.gif


Patricija, paskaičiau apie tą vaistą ir man patiko. Reikės nusipirkti, gyvenu netoli. Tikrai toks nieko.

O man viskas priklauso nuo to, kaip išsimiegu, ar esu pailsėjusi, ar nesinervinu, ar nėra orų permainių, ar ne pilnatis. Kai nekaip jaučiuosi, iškart dusulys ryškesnis ir dar labiau nuvargina. Gal mums skirtingai todėl, kad mano pirminė liga - plaučiai?
Atsakyti
Patriccija ,labai dziaugiuosi kad tau geriau thumbup.gif

Magam ,tikrai parasyk,kaip tu wub.gif

NBA ir TIKESIU po sirdele heart.gif laikykites mergytes...

GABIJA ,pasirodyk,kaip su trumpais plaukuciais atrodai blush2.gif Musu albume smile.gif

rasu lanka kazkur pradingo unsure.gif


Pas mus Klaipedoje siandien ,jauciu per 2 savaites pirma diena kai nelyja ir neapsiniauke,tai nuvaziavom pagaliau prie juros su maze thumbup.gif Netgi pasimaudem saltam vandenyje net 3 kartus,,mazoji vis norejo sokti per bangas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 13 liepos 2011 - 22:26
QUOTE(GREK @ 2011 07 13, 19:14)
Patriccija,  thumbup.gif , nu tai tai tada sveika sugrįžus į save, net žinuotė alsuoja energija ir puikia nuotaika, valio  thumbup.gif

Po glėbį linkėjimų Magam ir NBA  4u.gif

Gabija, nesupratau nieko, ir taip skaičiau ir taip, kažko nejuokinka man  g.gif
Gabija, kaip jūsų kavamedis, vis pamirštu paklaust?


Kavamedis neišdygo.Šiemet ir darže daug Maximinių sėklų labai blogai dygo.
Pažymiu žaliai kas paslėpta tarp eilučių.Truputi blevyzga, bet atsižvelgiant į kūrinio ir autoriaus rimtumą...
O nesigavo , nes kopijuojant išsiklaipė eilutės.
Отрывок из романа Толстого <<Война и Мир>>
письмо Безухова Наташе Ростовой


Дорогая Наташа, в тот великолепный
летний вечер,

когда я встретил вас на балу у императора,

я понял, что всю жизнь хотел иметь

жену, такую же прекрасную, как и вы. Я
глядел на

вас весь вечер, не отрываясь ни на минуту,

всматривался в малейшее
движения,пытался заглянуть

в каждое, пусть самое маленькое,
отверстие


вашей души. Я ни на секунду не отводил
глаз от

вашего великолепного тела. Но увы, все
мои усилия
,

привлечь ваше внимание были
безуспешны.Я думаю,что

будут лишь пустой тратой времени
все мольбы и обещания с моей стороны.

Ибо я знаю, что у меня слишком маленький
статус.Достоен вас лишь королевскогого
двора постоянный

член. Но все же хочу вас заверить, что
вы самое прекрасное существо на свете.

Я никогда, никогда не встречал такой у-
дивительной женщины,сделавшей так много
для нашей

родины. И лишь ваша преогромнейшая
скромность скрывает это. Мое сердце
разрывает

грудь, заставляет желать вас!

Наташа, я люблю вас!



Пьер Безухов



Papildyta:
GABIJA ,pasirodyk,kaip su trumpais plaukuciais atrodai blush2.gif Musu albume smile.gif

Reikia nusifotografuoti.
jaučiau šiandien žvilgsnius.Eini Klinikų kolidoriumi ir staigiai atsisuki ir pagauni akeles .Net smagu taip žaisti, nes visi skuba nuleisti akis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif .
As kaip ir visada - skaitau jus kasdien,tik pati rasyt ne megeja blush2.gif
Pas mane viskas gerai, jauciuos irgi gerai. Vakar turejau gauti chemijos, bet isleido 3-iju savaiciu atostogu, paliko tik gert Tamoksifena. Kaulu ciulpai jau nebespeja prigamint man leukocitu, tai biski pailsesiu. Bet visi kiti rodikliai labai geri.
Siuo metu namie likom tik su vyru, abu vaikus isleidom i stovyklas: dukra - i karine, sunu - i krepsinio. Tai man gavosi visiskas poilsis. Bandziau klausytis meditacinius irasus, kuriuos man atsiunte Gabija - tai visus katus labai greitai nuluzau biggrin.gif . Bet man patinka, aciu uz juos 4u.gif
Kaip jau minejo Patriccija, buvau pas ja uzsukus. Musu Patriccija atrodo labai graziai, buvo smagu pamatyt kad jos reikalai pasitaise ir isgyde pagaliau plauciu uzdegima 4u.gif .
Visoms merginoms sekmes smile.gif
Atsakyti
kaip saunu, kad jus taip visos draugaujates, palaikote viena kita, visos tokios energingos, nusiteike kautis ir kautis su savo liga smile.gif

ir man toks jausmas, kad jus gydotes labai tvarkingai- susirade tinkamus gydytojus, zinote kaip jus turi gydyti, ir labai konkreciai. Ar cia Jums visoms taip labai pasiseke is pat pradziu rasti gerus gydytojus, ar geras ligonines? Nepastebejau, kad kuri nors is jusu gydytusi VUOI. As ten gydausi kaip viliete, tai man net labai nepasiseke -gydytoja gavau atsitiktino paskyrimo budu, ir nei ji, nei konsiliumas manim normaliai nepasirupino -pvz,visi praziopsojo, kad man nedaroma krutines KT,o tik dubens ir pilvo. Po 6os chemijos man konsiliumas pareiske, kad as 'netoleruoju" chemijos ir man jos kaip ir negalima skirt (tai as suprantu, kad tos pacios negalima, bet juk ne isvis negalima-kuo tada vezi gydyt?)
Ir is tiesu, kai isoperavo sausio men visus mts, po operacijos atejau pas savo gydytoja prasytis gydoma toliau -ta prasme chemija, kad pribaigti vezi kraujotakoje, tai ji kuo rimciausiai pareiske, kad nezino kaip mane gydyt,juk as chemijos tokios geros netoleravau...as nesugebejau susisneketi ir ji mane isgrudo, tipo ateisi kai bus KT tyrimai, tada jai bus aisku kaip mane gydyti...o TADA jau buvo per velu -vel mts atsirado sad.gif
Paskui vel ji dare klaidas- paveluotai apsigraibe kad nera plauciu tyrimo..kol dare, kol laukiau ats, mane tik svitino, laikas bego, pagaliau dave Xeloda...ir net po KT atsakymo, kad rasta mts plauciuose, tik ziopciojama buvo -kaip cia atsitiko, kad anksciau nieks nepadare Krutines KT...xelodos nebeskyre, o rimtai chemijai eile VUOI pasirodo 2sav...sad.gif
dabar galvoju -sitoks chaotiskumas visame gydyme, amzinai padaryta paveluotai arba atideliojant...net chemijos laukiu eileje (nesumokejau?)...AR NORMALU laukti chemijos, kai aisku, jog plauciai su mts, pilve mts? Ar nera taip, kad laikas visgi labai svarbu cia, o as stumdoma vel??

Prasau, kas paskaitete -pasakykite savo nuomone. tur but, man reikia susirasti normalia gydytoja, nes sitai nerupiu. Bet VUOI net nezinau kuri gydytoja skaitoma gera? ir kaip reiketu pakeisti? Ar kas noretu is koleges perimti ligone?
gal duotumete patarima?
kazka reikia daryti..
Atsakyti
Pasiūlyčiau eiti į kitą gatvės pusę..į santariškių klinikas..
Beje,"pasigirsiu" mums atrado naują būdą nuo pykinimo ir vėmimo..
Bet čia ne ligų skyrelis o pozityvo tai pašysiu kitoj..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liudvika53: 15 liepos 2011 - 06:19
QUOTE(Liudvika53 @ 2011 07 15, 07:16)
Pasiūlyčiau eiti į kitą gatvės pusę..į santariškių klinikas..
Beje,"pasigirsiu" mums atrado naują būdą nuo pykinimo ir vėmimo..
Bet čia ne ligų skyrelis o pozityvo tai pašysiu kitoj..


Liudvika,

jau bandziau taip padaryti -buvau konsultuotis pas santariskiu Onko skyriaus vedeja Brasiuniene ir prasiausi pas ja. Deja, sako nuo pradziu ten gydaisi, ten zino, mate kaip i chemija reaguoji, o as nieko nezinau. be to ir noredama, negaleciau priimt-musu vaistai baigesi, nebeturim kaip savo ligoniu uzbaigti, tik rugpjuti gausim nauju vaistu. Ir paskui dar as isiprasiau antra kart konsultuotis -kai turejau KT atsakymus prastus, tai ji labai konkreciai susake, kad jei pasiimi ligoni, tai ir visa atsakomybe uz ji paimi, o as jau tiek gydziausi VUOI, ir ji nieko nezino, tik dabar mane mato...ir net del chemijos patarti nebenorejo -kazkaip nusiplove rankas. Nu ne jos ligonis ir taskas. As jai buciau net "mokejusi' mielai, bet buvau informuota, kad ji principinga ir neima pinigu.
atsiprasau, kad gavosi kaip ir ne i tema parasiau...tiesiog pamaciau, kaip jus sauniai gydotes, bendraujate, na viska ir palyginau su savo situacija -tai kazkaip savaime emiau ir parasiau...
Atsakyti
Paukste Rudenine, patarciau tikrai keisti ligonine arba bent jau gydytoja. Tikrai yra nenormalu, kai sitaip viska jums atidelioja. Pati gydausi jau keturi metai, eina penkti ir is savo patirties galiu pasakyti, kad daktare paskyria visus tyrimus, kuriu tik reikia ir gydyma pradeda vos ne ta pacia diena, kai kazkas pasikeicia. Nors pacioj gydymo pradzioj irgi papuoliau pas nelabai kokia gydytoja. Bandykit bent jau kazkur pasidomet apie kitus gydytojus. As daznai girdziu moteru pokalbius prie daktaru kabinetu apie pacius daktarus, taip galima susidaryt siokia tokia nuomone apie juos. Sekmes jums
Atsakyti
QUOTE(Liudvika53 @ 2011 07 15, 07:16)
Pasiūlyčiau eiti į kitą gatvės pusę..į santariškių klinikas..
Beje,"pasigirsiu" mums atrado naują būdą nuo pykinimo ir vėmimo..
Bet čia ne ligų skyrelis o pozityvo tai pašysiu kitoj..


Labas
Tokios ir panašios žinios reikalingos ir pozityvui, nes aš pavyzdžiui negaliu žinoti kada pereisiu į negatyvą.
Papildyta:
QUOTE(Magam @ 2011 07 14, 08:45)
Sveikos merginos  smile.gif .
Bandziau klausytis meditacinius irasus, kuriuos man atsiunte Gabija - tai visus katus labai greitai nuluzau  biggrin.gif . Bet man patinka, aciu uz juos  4u.gif 


Kad užmigai irgi gerai, reiškia pailsėjai, nors šeip tai reikia išklausyti.Kad užmigai reiškia esi pavargusi , nors tau gal būt taip ir neatrodo.Aš kai gerai jaučiuosi nenulūžtu, o jei silpniau nejuntu kada užmiegu.Buvo didelės apimties stipresnių įrašų , bet net suarchyvavus kažkodėl nesiuntė.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Galima kažkiek orentuotis pagal šiuos reitingus apie žinomiausius gydytojus.

http://www.pincetas....ytoju_reitingai

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Patricija ar jau žiūri į veidrodėlį? Jei taip tai labai gerai , jau pasveikai.

http://talklove.ru/ludi6.htm
O čia kai nebus ką veikti,labai gražūs paveikslėliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 15 liepos 2011 - 09:31
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 07 15, 10:17)
Labas
Tokios ir panašios žinios reikalingos ir pozityvui, nes aš pavyzdžiui negaliu žinoti kada pereisiu į negatyvą.


Suprantu..žinau kaip būna,trenkia žaibas į stiklinį pozityvą ir jis subyra į daug smulkių aštrių šukių..lieka liūdnas negatyvas kad nebeliko pozityvo..

Paukšte..
Kuo skubiau susirinkčiau visus ligos istorijos išrašus ir kreipčiausi į kitą ligoninę,gal netgi į kitą miestą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liudvika53: 15 liepos 2011 - 09:26