Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

juk ši tema yra tam ,kad kiekviena savo nuomone išsakytų, o ne kritikuotų viena kitą.kiekvienos patirtis ir žinios skiriasi, nėra ko pykt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ir_mute227 @ 2011 06 09, 08:43)
na bent jau kiek as pati is pazystamu girdejau kurios lanke kursus,tai per kursus sako kad daro.tik man labai idomu ka jau ten taip prisneka apie tuos minusus jei visos alytiskes baidosi to epidiuro taip.kazkodel kaune kai isvardija pliusus ir minusus dauguma moteru drasiai renkasi epidiura.

Pati juk ir rasai ka is pazįstamu girdejai lotuliukas.gif O kodel manai, kad paskaitelese nesuzinosi ko nori? Ten atsako i visus klausimus. Is pirmu lupu...

QUOTE(lincikasster @ 2011 06 09, 11:53)
juk ši tema yra tam ,kad kiekviena savo nuomone išsakytų, o ne kritikuotų viena kitą.kiekvienos patirtis ir žinios skiriasi, nėra ko pykt schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(žiedė79 @ 2011 06 09, 11:57)
Pati juk ir rasai ka is pazįstamu girdejai lotuliukas.gif O kodel manai, kad paskaitelese nesuzinosi ko nori? Ten atsako i visus klausimus. Is pirmu lupu...
drinks_cheers.gif

tai vat uztai cia ir ieskau mamyciu kurios pacios daresi ta epiura cia alytuje,nes man negana ka as girdejau kazkada is kazko.ar pagaliau supratot ko as noriu?o ka tu siulai man paskaitelese paklaust ar kokybiskai atlieka epidiura anesteziologes?tai cia tas pats kas ateit i paskaitele ir klaust pas jas ar ta ir ta akusere gerai dirba savo darba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Matyt tos kurioms cia dare epidura, i sita skyreli jau nebeuzeina. verysad.gif Bet jei tarsiesi su pazįstama, nemanau, kad turi ko nerimauti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žiedė79 @ 2011 06 09, 12:24)
Matyt tos kurioms cia dare epidura, i sita skyreli jau nebeuzeina.  verysad.gif Bet jei tarsiesi su pazįstama, nemanau, kad turi ko nerimauti.  4u.gif

as ne tai kad nerimauju tiesiog noretusi rast nors viena mamyte is tu pasidariusiu epidiura ir paplepet su ja apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaterasu @ 2009 12 14, 00:57)
As gimdziau abu vaikucius Alytuje, abu su epiduru. Viskas vyko labai sklandziai, jokiu komplikaciju neturiu, jokiais nugaros ar kitokiais daznai "mitiniais"skausmais nesiskundziu.Pabreziu,kad man anesteziologe sake,kad mitas yra tai,kad skauda galva po to ir pan.Neagituoju, tik pasidalinu savo patirtim. As esu uz epidura, nes tai visai kitoks gimdymas...Oficialiai reikia sumoketi i kasa 200lt.

ir_mute227, va ka radau anoj temoj. gali parasyti sitai mamytei az ir suzinosi ko nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elijana+ @ 2011 06 09, 13:24)
ir_mute227, va ka radau anoj temoj. gali parasyti sitai mamytei az ir suzinosi ko nori 4u.gif

labai aciu,butinai parasysiu siai mamytei 4u.gif atrodo ir pati viska skaiciau bet sios mamytes nepastebejau.dar karteli dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žiedė79 @ 2011 06 09, 11:20)
As manau,kad paskaiteles labai susije su gimdymu. Ir uzuot klausius ka kitos pasakoja,  labai verta pacioms nueit ir paklausyt.  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(ir_mute227 @ 2011 06 09, 11:41)
matai as laukiuos nebe pirmo vaikelio ir apie gimdyma as viska zinau,man idomu tik alytuje pasidariusiu mamyciu epidiura  nuomone apie jom suteiktos paslaugos kokybe ir pan.o pletkai kur kazkas kazka girdejo kazkada apie epidiura  man neidomu 4u.gif


ir trečio laukdama ėjau ir vis ką nors naujo sužinodavau...bent jau ramiau pačiai patapdavo...

dėl epidūro nekomentuosiu nieko, suprantu norinčias, suprantu nenorinčias...nes tvirtai žinojau, kad gimdysiu pati, kad galiu...todėl buvau susikoncentravusi ties tuom ir nesukau galvos, prašyt neprašyt, duos ne duos...pasitikėjau gydytojais, jei kas labai blogai, darys viską įmanoma...viskas vyko sklandžiai, visiems dėkinga prieš po ir per gimdymą....o nedaviau niekam nieko, nesitariau su niekuom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 09 birželio 2011 - 13:31
na matau moteriskes cia isiaudrinot del to epiduro. kaip siek tiek ismananti medicina ( studijavau metus) galiu pasakyti kad kiekviena invazija i organizma nera gerai tad tas epiduras irgi nera labai gerai nuo jo gali ir vaikui ir mamai paklilti temperatura aisku cia nuo organizmo priklauso, o jei daro CP tai ne epidura naudoja o spinaline. kuom skiriasi : tuom kad spinaline suleidzioa karta ir jokiu kateteriu nededa o epiduras tai tik nuskausminimas neatjungia koju kad negali vaiksciot tik skausmo nejauti ir i nugara ivestas kateteris.

o alytui kaip ir kaune krikscioniskuosiuose kuriuos daug kas giria, nelabai nori to epiduro taikyti ir ne del to kad nemoketu padaryti bet kad tai yra gimdymo namu nuostata- NATURALUMAS. tai va

as pati nenoreciau to epiduro, bet jei kuri labai nores tai jie turi daryt ir be dejimu i kisene.n ju tokia pareiga.

o del kursu tai pabreze kad epidura yra mokama o uz akupunktura nereikia moketi tad rinktis tau paciai ar nori bapkes metyt ar ne.
Atsakyti
parasysiu ir as jau po gimdymo smile.gif birzelio 21 alytuje pagimdziau mergyte.seip gimdymas bovo lengvas prireike tik 3 val.atvaziavau kaip liepta stebejimui.nors pries tai jau keleta dienu buvau gulejus,nes buvo jau virs termino.bet dabaige tas ju naturalizmas ir sakymas kad lauksim natur veiklos.zodziu nuvaziavau ta diena is ryto dar 8 nebuvo tai Tarutiene dar sugebejo mestelt ko cia atvaziavai ant pamainu keitimosi doh.gif sakau ot jau kaip mane atveze taip.net ant kedes nezejo.nusiunte i patalogini.ten buvo patarta pasirinkt skyriaus vedeja Tisku,kaip kad gydytoja.nelabai norejau,bet sako rinkis gal ledai pajudes.nuejau i palata laukiu.atejo Tiskus sako einam apzesiu.apziuros metu liepe iskviest dar viena gydytoja.pasirodo jau vandenys zali doh.gif vat tau ir nepernesiotas vaikas..skubiai i gimdykla.dave savo naktinius kuo esu labai patenkinta.po vandenu nuleidimo saremiai iskart kas 5 minb.akusere liuks papuole tokia svelni ir kalbi vardas is V raides,geda nepamenu blush2.gif pasiule ir akipunktura.nzn ar ji man kiek ka palengvino bet po jos saremiai pasidare kas 2 min doh.gif paprasiau epiduro,bet pasake kad sprendzia tokius dalykus gydytojas.o jis nuleides vandenis pries 10 pasirode tik apie 12.apzejo sako 8 cm toj gimdys.liepe pavaiksciot.bet neilgai vaiksciojau toj vel guliaus nes jau reikejo stumt,stumt sekes sunkiai ,atejes Tiskus uzdejo ranka ant pilvo ir padejo isstumt vaikeli.gime 3910g mazye,bet profesionalios akuseres deka neplysau tik keliose vietose isidreske.gavau kelias siules bet iskar galejau sedet.tik nepatiko kad siunant jauciau kiekviena dygsni.tikrai skaudejo,o akusere sake kad but negali nes uzsalde.zodziu priekaistas tik tas.

pervezant i palata val pervilko marskinius.gimdykloj neprireike nei drabuziuku nei pampio.tik pervezus i palata atejo sesute popieriu pasrasyt,ir paklause ar duosiu savo drabuziukus ar ju rengt daviau savo,dar paklause ar mazaja iskart pasimsiyuar pailsesiu,pasemiau iskart,esu labai dekinga slaugytohjai Monikai.daznai uzeidavo patarimu dave.antradieni gimdziau o jau 4dieni keliavom namuciu,vaiku gydytoja ir labai atidi ir faina.
likom niekam nieko nedave,biski gailiuos kad akuserei nepadaviau bet tada ne tas galvoj buvo.bet esu be galo jai dekinga.zodziu aprasiau visa gimdymo istorija vietoj to kad papasakot apie ligonine lotuliukas.gif sekmes ir kitom.
tuo metu kai gimdziau skyriuj tebuvom 2se taigi prabuvau palatoje viena ir nereikejo moket lt smile.gif ir toletas palatoj su dusu.tiesiog sanatorija smile.gif maistas ot seip sau,sugebejo net pupeliu sriubos atnest lotuliukas.gif aj dar kas nepatiko kad lekstes pavalgius reik nest i bufetine o jos sau sedi kava geria doh.gif
Papildyta:
ir dar pazymoje i poliklinika raso kad vaikas nepernesiotas ir vandenys nebuvo zali doh.gif nors pries tai gi patys panika sukele,ir kai nuleidinejo sake kad zali.vaiku gyd pamacius mazyle pasake iskart kad pernesiota.o jie kazkodel raso ne.idomiai g.gif
Atsakyti
Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na va as ir jau supuoju savo lelyte. na apie alytaus gimdyklas galiu pasakyt kad jos grazios bet neteko jomis pasinaudot nes dare CP. bet va prieziura po operacijos superine thumbup.gif labai dziaugiuos kad ten nusprendziau gimdyt. tikrai jei kas nutikdavo lelytei ar man visada sulaukdavau pagalbos tikrai ten dirbantys buvo labai malonus, nuosirdus ir paslaugus.

del maisto nesikabinciau labai nes kiek gali ten taip ir duoda vilniuje ne ka geriau.
Atsakyti