Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(emigrante @ 2011 07 22, 17:52)
As gimdziau pati, bet jis ir tokiu atveju nedaugzodziavo. Atejo paklause pas akusere kiek savaiciu, kas vyksta, liepe duoti adata nuleisti vandenims, paklause ar noriu stumti ir liepe stumt. Stovejo atokiai gale gimdyklos ir daugiau nei zodzio, net nemaciau kada jis isejo smile.gif



nu tai taip ir by=una kaip normalus nekomplikuotas gimdymas. visa darba akuseres atlieka
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 07 22, 17:52)
As gimdziau pati, bet jis ir tokiu atveju nedaugzodziavo. Atejo paklause pas akusere kiek savaiciu, kas vyksta, liepe duoti adata nuleisti vandenims, paklause ar noriu stumti ir liepe stumt. Stovejo atokiai gale gimdyklos ir daugiau nei zodzio, net nemaciau kada jis isejo smile.gif

mano panasi situacija lotuliukas.gif atejo apzejo,nusiunte gimdyklon,vandenis nuleido ir paliko akuserei,bet man dar geriau lotuliukas.gif paskui tik pabaigoj atejo padejo vaikeli istumt ir pro duris lotuliukas.gif akusere superine buvo thumbup.gif
Atsakyti
Labas, nestuke.gif ,

Kokios diskusijos del epiduro...

QUOTE(Vera25 @ 2011 06 09, 10:34)
Pamenu as per paskaitele kai uzklausiau aiskino man tik epiduro minusus, labai tada nesmagiai pasijutau,supratau labai aiskia nuomone akuseres, kad labai ji pries.Dar minejo, kad jei nakti gimdymas tai is namu nelabai kvies anesteziologa  g.gif Is draugiu paskakojimu kas gimde sake prase tikrai, bet negavo sios paslaugos  schmoll.gif Pasirinkau gimdyma Kaune, nes jei Alytuje ir daro ta epidura tai supratau, kad labai retai, gal kokiais isimties atvejasi  g.gif be to ir praktika Kaune tikrai didesne, ten niekas nesistebi, kad nori epiduro.
Tikrai dziaugiuosi savo pasirinkimu, nes saremiu metu atsijunginedavau, tai gydytoja sake kazin kaip be epiduro buciau apsejusi, vaiko toniukai  kritinejo, be epiduro butu buves ekstra cezaris.Bet cia tik toks mano atvejis, Zinoma visos mes skirtingai pakancios skausmui ir visu gimdymai skirtingi  4u.gif

Gimdziau du kartus, abudu nakti. Abudu su anesteziologe ir epiduriniu nuskausminimu smile.gif.

QUOTE(ir_mute227 @ 2011 06 09, 12:07)
tai vat uztai cia ir ieskau mamyciu kurios pacios daresi ta epiura cia alytuje,nes man negana ka as girdejau kazkada is kazko.ar pagaliau supratot ko as noriu?o ka tu siulai man paskaitelese paklaust ar kokybiskai atlieka epidiura anesteziologes?tai cia tas pats kas ateit i paskaitele ir klaust pas jas ar ta ir ta akusere gerai dirba savo darba biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


QUOTE(žiedė79 @ 2011 06 09, 12:24)
Matyt tos kurioms cia dare epidura, i sita skyreli jau nebeuzeina.  verysad.gif Bet jei tarsiesi su pazįstama, nemanau, kad turi ko nerimauti.  4u.gif

QUOTE(elijana+ @ 2011 06 09, 13:24)
ir_mute227, va ka radau anoj temoj. gali parasyti sitai mamytei az ir suzinosi ko nori 4u.gif

Isties reikia oficialiai moketi i kasa uz epidurini nuskausminima.
Abu gimdymai labai skirtingi buvo,nors ir su epiduru. Pirmas sunkesnis, antras - lengvesnis, bet as esu labai patenkinta gydytoju, akusere, anesteziologe.
Jokiu liekamuju reiskiniu po epiduro nebuvo.
Visos mes turim teise rinktis, as labai dziaugiuosi,kad gimdziau prie tokio personalo ir galejau labiau pasidziaugt paciu procesu,laukimu butent del epiduro.
QUOTE(emigrante @ 2011 07 22, 09:40)
Esu labai patenkinta Tiskumi, toks konkretus, grieztas zodziu i vata nevynioja, man super gyd 

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va jau pora savaiteliu ir as supuoju savo antra dukryte.gimdziau kaip ir norejau su epidiuru ir esu be galo tuom patenkinta.anesteziologe savo darba darba atliko idealiai,jokiu negerumu po epidiuro nejauciau.aisku kaip ir tikejausi gimdykloj visi buvo pries epidiura kol nepasakiau kad as susitarus su pacia anesteziologa,tada viskas ok nieks daugiau nei zodzio nesake.
Atsakyti
Sakykit, kokiais atvejais reiktu lankytis dienos stacionare? man jau terminas suejo, gimdos kaklelis gimdymui dar nepasiruoses, manau pernesiosiu ne maziau kaip savaite, tai vat man klausimas toks iskilo - gal i ta stacionara reiktu pavaikscioti? nors siaip jauciuosi gerai.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 08 03, 11:38)
Sakykit, kokiais atvejais reiktu lankytis dienos stacionare? man jau terminas suejo, gimdos kaklelis gimdymui dar nepasiruoses, manau pernesiosiu ne maziau kaip savaite, tai vat man klausimas toks iskilo - gal i ta stacionara reiktu pavaikscioti? nors siaip jauciuosi gerai.. biggrin.gif


šiaip gydytojas turėtų liepti ateidinėti kas antrą dieną paklausyti tonus mirksiukas.gif
Atsakyti
man kaip suejo terminas liepe kiekviena diena ateit i dienos stacionara kad uzrasyti toniukus
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 08 03, 11:38)
Sakykit, kokiais atvejais reiktu lankytis dienos stacionare? man jau terminas suejo, gimdos kaklelis gimdymui dar nepasiruoses, manau pernesiosiu ne maziau kaip savaite, tai vat man klausimas toks iskilo - gal i ta stacionara reiktu pavaikscioti? nors siaip jauciuosi gerai.. biggrin.gif

kad stebet maziuko bukle,ar jam pakanka maisto deguonies ir pan.as gulejau net savaitele nes neturejau galimybes vaiksciot.uzraso toniukus 2kartus.paziuri ant kedes kas antra diena,reikalui esant ir kiekviena diena.daro echo ir kas antra diena,zodziu aktyviai stebi maziuka smile.gif jauciaus ir as super o va vandenys pazaliavo...
Atsakyti
As jau issilukstenau Alytaus ligonineje ir galiu pasakyti, kad viskas, kas susije su gimdykla, akuseremis, pogimdyvinemis palatomis ir prieziura jose yra SUPER. thumbup.gif niekam nieko nedaviau, su niekuo nesitariau, bet manimi tikrai labai rupinosi mirksiukas.gif Rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 08 26, 20:11)
As jau issilukstenau Alytaus ligonineje ir galiu pasakyti, kad viskas, kas susije su gimdykla, akuseremis, pogimdyvinemis palatomis ir prieziura jose yra SUPER.  thumbup.gif  niekam nieko nedaviau, su niekuo nesitariau, bet manimi tikrai labai rupinosi  mirksiukas.gif Rekomenduoju.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as ir labai patenkinta ja, nors ir neteko gimdykla pasinaudoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 08 26, 20:11)
As jau issilukstenau Alytaus ligonineje ir galiu pasakyti, kad viskas, kas susije su gimdykla, akuseremis, pogimdyvinemis palatomis ir prieziura jose yra SUPER.  thumbup.gif  niekam nieko nedaviau, su niekuo nesitariau, bet manimi tikrai labai rupinosi  mirksiukas.gif Rekomenduoju.


bigsmile.gif smagu girdėt 4u.gif

QUOTE(pjurgitukas @ 2011 08 27, 08:12)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  as ir labai patenkinta ja, nors ir neteko gimdykla pasinaudoti lotuliukas.gif


o kur gimdėt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2011 08 27, 09:13)
bigsmile.gif  smagu girdėt  4u.gif
o kur gimdėt?  rolleyes.gif



operacineje lotuliukas.gif man cp dare
Atsakyti