Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto Klubai Klaipėdoje

Sveikutes,
Gal kuri nors lankot Eolą pc Big? Kaip grupinės treniruotės? Kaip žmonių srautai treniruoklių salėje? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
O aš sportuoju Fitnese, Vingio gatveje, netoli Rimi. Vis žadėjau lankyti aerobiką, bet supratau kad grupiniai užsiemimai man netinka. schmoll.gif Dažnai veluoju, ar neišeina prisiderinti laiko, tai vis abonementai prapuldavo. Nesamonė. verysad.gif O dabar, kai laiko turiu tai ir ateinu, tik stengiuosi, mažiausiai pora kartų į savaitę apsilankyti, padarau daugiau kardio, taip kad rezultatai tikrai neblogi.
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2013 01 24, 14:03)
Man siaip ta kalanetika, tai nepatinka, kazkoks paskutinis mados klyksmas. Lankiau svoris nenukrito nei gramo, be to labai reikia taisyklingai daryti pratimus, priklauso ir nuo treneres. Pas viena nuejau, tai nugaros skausmai atsinaujino. Jei norite numesti svorio, pasigrazinti tai tik i aerobika ar ant treniruokliu. Kalanetika as taip suprantu, kurios  nori sustangrinti tam tikras vietas nesuprakaitavus.
Dabar einu i aerobika, kartais nervuoja tie zingsneliai su stepu, bet jie trunka tik 15 min, toliau dirbama ant tam tikru kuno vietu. Irgi nuo treneres priklauso, kai kurios megsta ciut ne sokiu programas sudarineti.


Pasigincysiu del kalanetikos. pati grizau i sporta su kalanetika, lankiau po 4-5 kartus savaiteje, po 2,5 menesio jau matesi tokie rezultatai, kad ojojo. O suprakaituoti tikrai galima, jeigu saziningai dirbi, suimi raumenis, o ne tiesiog stumi laika.
Aisku, labai priklauso nuo treneres, klubo, naudojamu priemoniu. Teko isbandyti keleta treneriu, atsirinkau kuri man priimtiniausia.
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 02 05, 19:09)
Pasigincysiu del kalanetikos. pati grizau i sporta su kalanetika, lankiau po 4-5 kartus savaiteje, po 2,5 menesio jau matesi tokie rezultatai, kad ojojo. O suprakaituoti tikrai galima, jeigu saziningai dirbi, suimi raumenis, o ne tiesiog  stumi laika.
Aisku, labai priklauso nuo treneres, klubo, naudojamu priemoniu. Teko isbandyti keleta treneriu, atsirinkau kuri man priimtiniausia.


Visiškai jums pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,gal yra norinciu pradeti kartu sportuoti. Labai noriu sportuoti,bet neturiu kompanjones. Gyvenu pietineje miesto dalyje. Planuoju pradeti nuo vasario galo. Lauksiu pasiulymu. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra norinciu kartu lankyti kalanetika Vingio Apelsine rytais? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite patarti kuris Klaipedos klubas geriausias yra ? Noriu lankyti treniruokliu sale, bet neturiu jokios informacijos (geros, tuo apciu ir blogos) apie treneriu darbus. Man rupi kad manimi rupintusi, o ne mano kisene ? Ar yra tokiu asu savo srityje, gal kam teko susidurti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaida @ 2013 02 23, 21:24)
Gal galite patarti kuris Klaipedos klubas geriausias yra ? Noriu lankyti treniruokliu sale, bet neturiu jokios informacijos (geros, tuo apciu ir blogos) apie treneriu darbus. Man rupi kad manimi rupintusi, o ne mano kisene ? Ar yra tokiu asu savo srityje, gal kam teko susidurti ? smile.gif


Papildyta:
QUOTE(roniad @ 2013 02 28, 15:05)

smile.gif Man tai geriausia akropolio EOLA,ir treneriai ne atmestinai ziuri ir grupiniai uzsiemimai super bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites,einam sportuoti i apelsina kalanetika,rytais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 600eva: 08 kovo 2013 - 19:07
QUOTE(Elaida @ 2013 02 23, 19:24)
Gal galite patarti kuris Klaipedos klubas geriausias yra ? Noriu lankyti treniruokliu sale, bet neturiu jokios informacijos (geros, tuo apciu ir blogos) apie treneriu darbus. Man rupi kad manimi rupintusi, o ne mano kisene ? Ar yra tokiu asu savo srityje, gal kam teko susidurti ? smile.gif

Man labai patinka Apelsinas Studlende. Treneriai thumbup.gif Nepigu su asmeniniu treneriu, bet tikrai verta.
Atsakyti
Esu sportavusi daug kur (keitesi gyv.vieta, tai vis ieskojau patogiausiu sprendimu) smile.gif kai kurie sporto klubai labai nuvyle - ypac treneriu neprofesionalumas (matomai jie tikisi kad ju klientai nieko nesupranta apie sporta ir parysketi norinciai panelei galima "ibrukti" ale asmenine programa paimta is sustambeti norincio vaikino biggrin.gif )
Man asmeniskai geriausias sporto klubas yra Titanikas. Erdvu. Daug geru profesionaliu treniruokliu. Patogi parkavimosi aikstele. ir (svarbiausia!!!) tikrai profesionalus treneriai - kurie nedaro nesamoniu, priziuri sportuojancius ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 02 05, 19:09)
Pasigincysiu del kalanetikos. pati grizau i sporta su kalanetika, lankiau po 4-5 kartus savaiteje, po 2,5 menesio jau matesi tokie rezultatai, kad ojojo. O suprakaituoti tikrai galima, jeigu saziningai dirbi, suimi raumenis, o ne tiesiog  stumi laika.
Aisku, labai priklauso nuo treneres, klubo, naudojamu priemoniu. Teko isbandyti keleta treneriu, atsirinkau kuri man priimtiniausia.


drinks_cheers.gif visiškai sutinku su jumis. Mano studijų laikų kambariokė, tokia stambi mergina, Vilniuje sporto klube lankė kalanetiką. Čia jau po studijų. Numetė virš 30 kg. Rašau rimtai, be bajerio. Lankė kalanetiką 3 kartus per savaitę, aišku, plius dar mityba: jokių saldumynš, papildomų užkandžiavimų ir t.t. Gražu žiūrėti kaip moteris turi tvirtą valią thumbup.gif
Atsakyti