Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto Klubai Klaipėdoje

QUOTE(rainbow222 @ 2013 03 16, 20:22)
Esu sportavusi daug kur (keitesi gyv.vieta, tai vis ieskojau patogiausiu sprendimu)  smile.gif  kai kurie sporto klubai labai nuvyle - ypac treneriu neprofesionalumas (matomai jie tikisi kad ju klientai nieko nesupranta apie sporta ir parysketi norinciai panelei galima "ibrukti" ale asmenine programa paimta is sustambeti norincio vaikino biggrin.gif )
Man asmeniskai geriausias sporto klubas yra Titanikas. Erdvu. Daug geru profesionaliu treniruokliu. Patogi parkavimosi aikstele. ir (svarbiausia!!!) tikrai profesionalus treneriai - kurie nedaro nesamoniu, priziuri sportuojancius ir pan.

Titanikas pasidaręs antisanitarijos židiniu : salėje nešvara, gali pamatyti bėgiojančias katės, pirtyje nešvaru, toletai dvokia. Muzika - rusiška, kuri patinka tik klubo šefui.
Aš dabar perėjau į sporto klubą Alexgym Laukininkų g. IKI Vyturys. Patarė aerobikos trenerė Tania. Tiesa, ten daug žmonių renkasi, bet tai rodo , kad klubas geras ir mėgstamas, nors netoli sporto klubai Apelsinas , Fitnesas ir dar kažkoks rūsio lygio. Iškart atkreipiau dėmesį į švarą treniruoklių salėje, persirengimo ir dušų kabinose bei abonimento kainą (90 lt.) į kurią įeina infraraudonųjų pirtis ir turkiška garinė pirtis. Kas dėl trenerio - tai tikrai profesionalus darbas (nesavamokslis) rodo ir kabantis kūno kultūros bakalauro diplomas KU.
Atsakyti
o kur mergaitei studentei pigiau pasportuot ,gal yra kur pigiu nei didžiuosiuose klubuose?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2013 04 01, 18:45)
o kur mergaitei studentei pigiau pasportuot ,gal yra kur pigiu nei didžiuosiuose klubuose?


Sporto klube "Eola" studentams 20% nuolaida, dabar kaiptik vasarai dar -15% maciau smile.gif
Atsakyti
"Apelsine" studentui neribotas abonimentas lankymuisi iki 16val kaina 89Lt mėnesiui. Pati tokiu naudojuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewuu: 02 gegužės 2013 - 10:48
trecioje poliklinikoje yra sporto sale su treneriu, kuris sustato programa, priziuri, studentams 50Lt, normaliems zmonesm 60Lt i menesi, eini kiek nori!
Atsakyti
Kokios kainytes Klp viezbucio sporto klube? Mane butent domina dviraciu treniruotes pradedanciom ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas lankosi Titanic'o sporto klube? Domina aerobikos treniruotės, kokios trenerės, kokiu laiku vyksta, nes tinklalapy jų tokios info nerandu smile.gif Įsivaizduoju, kad daug žmonių neturėtų būt? Eisiu pasiklaust artimiausiom dienom, bet gal kuri čia parašys smile.gif
Kažkada dar mokyklos laikais lankiau Auksinėje ginsvėje, tai visai patiko, gal irgi kuri žino, kaip ten situacija dabar?
Dabar vėl grįžus į Klaipėdą esu, tai ieškau, kur sportuoti, geriau koks mažas ir jaukus klubelis būtų. Reikalavimų didelių nekelių, svarbu, kad vyktų aerobika ir trenerės geros būtų smile.gif Gal dar kokių pasiūlymų?
Atsakyti
QUOTE(parsiuke @ 2013 05 26, 15:56)
trecioje poliklinikoje yra sporto sale su treneriu, kuris sustato programa, priziuri, studentams 50Lt, normaliems zmonesm 60Lt i menesi, eini kiek nori!

O treniruoklių galima rasti kaip bėgimo takeliai ir panašiai, ir kas per publika renkasi ? smile.gif Gal darbo laiką žinote ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naniuke @ 2013 07 25, 21:07)
O treniruoklių galima rasti kaip bėgimo takeliai ir panašiai, ir kas per publika renkasi ? smile.gif Gal darbo laiką žinote ? smile.gif


begimo takelio rodos nera, na nemciau niekur, yra toks zingsniuoti maciau g.gif
publika labai ivairi:
moteriskes vyriskiai amziuje del sveikatos;
moksleiviai del isvaizdos matyt biggrin.gif
vyriskiai, kurie matyt ruosias kokiem konkursams ar koki gala, nes kaciakai tokie lotuliukas.gif
ir kiti rolleyes.gif

pagrinde vien vyriskoji gimine, moteriske ar mergina vos viena dvi vienu metu buna drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kiek buvqau tai dabar esu geriausioj vietoj..Vingio Apelsine..
Demesys visas, maisto programa, treniruokliai trenesiai issisiepe visada i pagalba ateis.
Žodžiu tikrai rekomenduoju...

Sėkmės visoms... 4u.gif

Aš lankau treniruoklius, bet vėliau jungsiu ir grupines kartu..
Jei kas norit jungiamės kartu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilutegiedrute: 01 rugpjūčio 2013 - 15:09
Sveikos ,gal kas zadate pradeti sportuoti..Ieskau kompanjones ax.gif . Mane domina sporto klubas APELSINAS vingyje.,kalanetika,zumba. Gal yra tokiu,korios siandien buvo APELSINE atviru duru sventeje.Ar patiko. O gal yra tokiu,kurios ruosiasi eiti rytoj smile.gif .
Atsakyti
Šią savaitę rašysiuosi į Apelsiną Vingio gatvėj. Tikiuosi patiks smile.gif
Atsakyti