Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(dia10 @ 2011 07 09, 18:52)
thumbup.gif saunuole tikrai  thumbup.gif
aciuks.gif

Nu biggrin.gif Gal kažkam pagelbėjau ir sutaupysit ir jūs rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl kampinės kriauklės, aišku jei mes kalbam apie tokį variantą kaip šis, tai bus nepatogu nei per kur, visi kiti variantai tikrai bus patogūs user posted image
Atsakyti
help! turiu tokia beda: musu baldininkas sako, kad po indukcine kaitlente netelpa imontuojama orkaite. atseit, jei desim indukcine kaitlente, jai reikia palikti koki tai tarpeli ausinimuisi. reiskia, orkaite nusileidzia i apacia per 22mm, kas yra baisus atstumas, nes matosi visi viduriai. o paskutinis dalykas, kad po apacia nebetelpa stalciukas. spinteliu aukstis 86cm. sakykit dabar kas cia negerai, ar baldininkas nemoka imontuoti, ar is tiesu toks tarpas dedant indukcine kaitlente? man kazkas cia nelimpa, nes niekas parduotuvese nemini sios problemos. anot baldininko, prie indukciniiu kaitlenciu reikia deti orkaites, kurios turi toki atseit pazeminima. kaip ten yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 19:15)
Dėl kampinės kriauklės, aišku jei mes kalbam apie tokį variantą kaip šis, tai bus nepatogu nei per kur, visi kiti variantai tikrai bus patogūs user posted image


pas mane ir kranas per centra , bet vistiek nepatogu man asmeniskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2011 07 09, 19:25)
help! turiu tokia beda: musu baldininkas sako, kad po indukcine kaitlente netelpa imontuojama orkaite. atseit, jei desim indukcine kaitlente, jai reikia palikti koki tai tarpeli ausinimuisi. reiskia, orkaite nusileidzia i apacia per 22mm, kas yra baisus atstumas, nes matosi visi viduriai. o paskutinis dalykas, kad po apacia nebetelpa stalciukas. spinteliu aukstis 86cm. sakykit dabar kas cia negerai, ar baldininkas nemoka imontuoti, ar is tiesu toks tarpas dedant indukcine kaitlente? man kazkas cia nelimpa, nes niekas parduotuvese nemini sios problemos. anot baldininko, prie indukciniiu kaitlenciu reikia deti orkaites, kurios turi toki atseit pazeminima. kaip ten yra is tikruju?

Šiaip turėtų būti parašyta naudojimo instrukcijoje apie tai. O tokių variantų tikrai esu mačiusi
Papildyta:
QUOTE(dia10 @ 2011 07 09, 20:17)
pas mane ir kranas per centra , bet vistiek nepatogu man asmeniskai  mirksiukas.gif

čia apie statų tokį kampą aš turėjau mintį, kad nepatogu, šiknytė strigt turėtų į tokį kampą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 09 liepos 2011 - 20:23
QUOTE(zuikulis @ 2011 07 09, 20:25)
help! turiu tokia beda: musu baldininkas sako, kad po indukcine kaitlente netelpa imontuojama orkaite. atseit, jei desim indukcine kaitlente, jai reikia palikti koki tai tarpeli ausinimuisi. reiskia, orkaite nusileidzia i apacia per 22mm, kas yra baisus atstumas, nes matosi visi viduriai. o paskutinis dalykas, kad po apacia nebetelpa stalciukas. spinteliu aukstis 86cm. sakykit dabar kas cia negerai, ar baldininkas nemoka imontuoti, ar is tiesu toks tarpas dedant indukcine kaitlente? man kazkas cia nelimpa, nes niekas parduotuvese nemini sios problemos. anot baldininko, prie indukciniiu kaitlenciu reikia deti orkaites, kurios turi toki atseit pazeminima. kaip ten yra is tikruju?

Pas mus indukcine ir orkaite be jokiu pazeminimu-tilpo. Atkreipkit demesi kokio aukscio cokolis(apacioj uzdengimas toks) pas jus bus, gali buti 10cm, o gali but 15cm,gal del to kazkas nesueina.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 21:22)
čia apie statų tokį kampą aš turėjau mintį, kad nepatogu, šiknytė strigt turėtų į tokį kampą biggrin.gif

man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...

user posted image

čia tik kriauklė rodau, o ne atstumą tarp jos ir viryklės
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 20:30)
man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...
čia tik kriauklė rodau, o ne atstumą tarp jos ir viryklės [/color]

drinks_cheers.gif
arba vat toks variantas dar patogus, tik dar patogiau būtų jei perkeltume kriauklę į kitą pusę, kad spintelės būtų prie kūno kairės pusės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 07 09, 21:25)
Pas mus indukcine ir orkaite be jokiu pazeminimu-tilpo. Atkreipkit demesi kokio aukscio cokolis(apacioj uzdengimas toks) pas jus bus, gali buti 10cm, o gali but 15cm,gal del to kazkas nesueina.


o gal galima paklausti ar yra tas tarpas ir kokio jis dydzio?
Atsakyti
merginos ar esat, kurios pacios klijavusios plyteles tarp spinteliu?? Idomu, ar labai sudetinga butu. Ir kada butu patogiau klijuoti jau kai yra virtuvinis ar dar pries tai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2011 07 09, 21:50)
o gal galima paklausti ar yra tas tarpas ir kokio jis dydzio?

Paziurejau, nera pas mus tarpo.
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2011 07 09, 20:50)
o gal galima paklausti ar yra tas tarpas ir kokio jis dydzio?

Pas mus tarpelis yra, bet po kaitlente stalčius, virtuvė vagono tipo, tai nesimato tas tarpelis. Baldininkas nežinojo nieko apie jokius tarpelius, reikalingus palikti po indukcine kaitlente. Tarpelis atsirado MB išsamiai susipažinus su kaitlentės montavimo instrukcija. Baldininkas pagamino taip, kaip MB nurodė ax.gif
Atsakyti