Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(Druoja @ 2011 07 09, 19:18)
Sveikos,

O kur tokio stiklo galima įsigyt? Kaip jis tvirtinamas prie sienos? Ir kiek kaštuoja?
Na va jau kitokia nuomonė dėl HPL  ax.gif .



stiklo kaina doh.gif 5 kartus brangiau nei plytelės


Papildyta:
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 21:30)
man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...




čia super 4u.gif
QUOTE(Doly @ 2011 07 09, 21:50)
merginos ar esat, kurios pacios klijavusios plyteles tarp spinteliu?? Idomu, ar labai sudetinga butu. Ir kada butu patogiau klijuoti jau kai yra virtuvinis ar dar pries tai? smile.gif

man plyteles suklijavo kai sustatė baldus. dėl patogumo tai ką aš žinau jei labai nedaug reikia pjaustyt tai visai nesudėtinga klijuot ir baldams esant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 09 liepos 2011 - 23:22
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 21:30)
man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...


jeigu gerai pamenu pas mane toks kampas bus, po liepos 15 galesiu pasakyti, nors aisku naudosiuosi neilgai dar biggrin.gif o be to jeigu desit indaplove, tai mazai ta kriaukle naudosites. man asmeniskai tas 90 laipsniu kampo spintute nepatogi atidarineti buna... na tos dureles dvejos nepatinka sad.gif as ziurejau i tai kad cia galesiu sudeti po apacia patogiai daug visko, stiklainius kokius ir pan.
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 21:30)
man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...

user posted image

čia tik kriauklė rodau, o ne atstumą tarp jos ir viryklės



Na ir as apie toki varianta kriaukles svarsciau, ale kad daug nuomoniu neigiamu girdejau, ir dar turbut nera to metalinio sono na kur isplautiem indam sudet g.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 21:30)
man atrodo, kad tokia turėtų būti patogi. Kažką panašaus sau mąstau...

user posted image

čia tik kriauklė rodau, o ne atstumą tarp jos ir viryklės


Sveikutes,pas mane kriaukle lygiai taip pat yra...Tai viskas normaliai,man patogu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 20:38)
drinks_cheers.gif
arba vat toks variantas dar patogus, tik dar patogiau būtų jei perkeltume kriauklę į kitą pusę, kad spintelės būtų prie kūno kairės pusės
user posted image

O gal zinot kur uzsakynejamas stiklas, kokios kainos, kaip montuojamas?
Svarstau tarp baldo plokstes ir stiklo ant sienos.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 09, 21:38)
drinks_cheers.gif
arba vat toks variantas dar patogus, tik dar patogiau būtų jei perkeltume kriauklę į kitą pusę, kad spintelės būtų prie kūno kairės pusės
user posted image

Labai gražus projektukas (toks pat principas bus ir mano virtuvėje, na tik kriauklė kitoje vietoje. Labai čia gražiai tas tarpas gėlėtas padarytas, bet kiek girdėjau tai nelabai jau jis praktiškas naudojimo atžvilgiu ,( na ar valyti stiklą ar plyteles aptaškytas )
Papildyta:
QUOTE(astarte12 @ 2011 07 09, 21:30)

user posted image

čia tik kriauklė rodau, o ne atstumą tarp jos ir viryklės


Jau bendravau su trim baldininkais, tai patogumo ir talpumo atžvilgiu norėjo įpiršti tokį variantą, nu bet jis man toks senovinis blush2.gif bet dėl skonio nesiginčiju, kiekvienam savo . visgi nusprendžiau rinktis kad ir ne tokias erdves ir patogias bet man gražiausias ir patraukliausias, juk joje suksiuosi kelis kart per dieną
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Noriu Jusu nuomones. Kur statyti virykle, ar gali saldytuvas stoveti salia orkaites?
I pacius baldus neziurekit, nelabai as moku blush2.gif Zinau, baisiai atrodo doh.gif Dabar svarbiausia elektra atsivesti kur reikia ir duju vamzdi. Tai vat ir neapsisprendziu, kur geriau, ar tarp langu jei bus, ar sone? Nu zodziu jau nieko nebesugalvoju.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dedant prie lango, kaip matau pas jus ir salia kriaukle. o tai nera patogu, darykit taip kad kriaukle butu toliau nuo dujines.
Papildyta:
QUOTE(Druska* @ 2011 07 10, 11:20)
Na ir as apie toki varianta kriaukles svarsciau, ale kad daug nuomoniu neigiamu girdejau, ir dar turbut nera to metalinio sono na kur isplautiem indam sudet g.gif



I tokia kampine spintele galima deti stai tokia kriaukle. http://www.google.lt.../...x=140&ty=83
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 10, 00:24)
stiklo kaina  doh.gif 5 kartus brangiau nei plytelės

man plyteles suklijavo kai sustatė baldus. dėl patogumo tai ką aš žinau jei labai nedaug reikia pjaustyt tai visai nesudėtinga klijuot ir baldams esant


Tas taip... Užsukau į vieną baldų saloną, kur siūlo dėt tą laminuotą stiklą, tai dažyto kaina 500 lt/kvm, net žagtelėjau doh.gif
Bet kaip gražu...
Čia su nuotraukom, įtariu, dar brangesnis:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 08, 13:25)
Sveikos, vyras ima mastyti ar nedeti vietoj virtuves plyteliu  plokste...kaip jos prieziura, ar patvarus dalykas..ir ar labai brangu? dekui.

nedėkit ax.gif - ir aš pradžioj galvojau, kad bus ir pigiau, ir gražiua, ale nė velnio .
QUOTE(zuikulis @ 2011 07 09, 20:25)
help! turiu tokia beda: musu baldininkas sako, kad po indukcine kaitlente netelpa imontuojama orkaite. atseit, jei desim indukcine kaitlente, jai reikia palikti koki tai tarpeli ausinimuisi. reiskia, orkaite nusileidzia i apacia per 22mm, kas yra baisus atstumas, nes matosi visi viduriai. o paskutinis dalykas, kad po apacia nebetelpa stalciukas. spinteliu aukstis 86cm. sakykit dabar kas cia negerai, ar baldininkas nemoka imontuoti, ar is tiesu toks tarpas dedant indukcine kaitlente? man kazkas cia nelimpa, nes niekas parduotuvese nemini sios problemos. anot baldininko, prie indukciniiu kaitlenciu reikia deti orkaites, kurios turi toki atseit pazeminima. kaip ten yra is tikruju?

man rodos čia reiktų baldininką keisti, ne buitinę techniką. Geras baldininkas prieš tai išaiškina visus niuansus ir bėdų neieško.
QUOTE(Doly @ 2011 07 09, 21:50)
... Ir kada butu patogiau klijuoti jau kai yra virtuvinis ar dar pries tai? smile.gif

baldininkams patogiau po sumontavimo (nebereikia pripajaustinėti, prilyginti), bet pvz. mūsų atveju klijavom iki pastatymo, nes po to dėl 2 m2 neprisiprašysim nieko to darbo atlikti doh.gif , o po to jau eigoj žiūrėsim su baldininku, ar dėsim apdailos juostas, ar jų neprireiks.
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 10, 00:24)
stiklo kaina  doh.gif 5 kartus brangiau nei plytelės

ir aš kol nežinojau jo kainos svaigau apie stiklą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 10 liepos 2011 - 16:47

sakykite, kaip atskirti perkant buitinę techniką internetu, ar tas nerūdyjančio plieno metalas lakuotas (neteplus kitaip, nepalieka pirštų anstpaudai) ar tas paprastas? Šnd parduotuvėse apžiūrėjau, bet ne prie visų pasižymėjau ar teplus ar ne tas metalas ax.gif
Atsakyti
As pirksiu per e-parduotuve orkaite ir kaitlente-.susiradau kur gyvai galiu apziureti savo orkaite, ir issiaiskinau kad pirstu atspaudai nesideda ant jos. o stai kaip man pasakojo koncultantas, nerudijancio plieno kaitlentciu pavirsiai dazniausiai nedengti tuo dalyku buna, ir pirstu atspaudai-dedasi.
Atsakyti