Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(bitemaja1 @ 2011 05 24, 01:17)
O kas nors ka nors tokio pagoniskom vestuvem daret? ax.gif


pagoniskai - tai tradicijos su namine duona, suriu ir medum ir namine gira, lininiais ranksluosciais yra kazkokios apeigos. bet placiau tai reiktu kaip ir viena svociute jums siule pasinaudoti Google. nes cia mes tikrai viska naujoviskai darom.
cia jau jums labai sunki uzduotis. nes viska supirkti kas buvo daroma per vestuves anksciau.... oi oi oi unsure.gif
Atsakyti
Mergvakary ir as nedalyvavau,nes irgi panos labai jau placiai uzsimoje buvo ax.gif Dar plius MB sirgo,tai nusprendem,kad jau nedalyvaut,tai nei vienam...
Atsakyti
oi merginos vel jus mano scenariju jaukiat lotuliukas.gif lotuliukas.gif vel ideju cia pilnair vel viska iterpt norisi, oi net galva sukasi lotuliukas.gif saunuoles, iterpsiu ir as tuos kinderius, kai pasiusiu sveciams rasyt vardus busimam kudikeliui jauniesiems duosiu kinderi vyniot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 23, 14:16)
pirslio kraujas pas mus bus tas blue caracao kadangi pirslys kilmingas tai ir kraujas melynas lotuliukas.gif

Čia tai super idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 05 24, 12:16)
jaunoji uzsigiedojo su savo norais nesamoningais tai dabar visos susiskalde vienos nori klausyti jaunosios kitos daryti malonia staigmena...



QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 24, 12:20)
jaunoji man kažkada pati pasakė ką veiksim, nu laba diena galvoju, tai kas čia per mergvakaris  doh.gif



tai jau tikrai, koks čia mergvakaris, kai jaunoji dar scenarijų sustato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 24, 15:30)
tai jau tikrai, koks čia mergvakaris, kai jaunoji dar scenarijų sustato  doh.gif

lotuliukas.gif oi vargas mums dabar su jaunosiomis, anksciau nei zinojom kas musu laukia, nei galva del to skaudejo. Nezinau kodel taip sureiksmina tas atrakcijas, juk daugeli is ju gali padaryt per bet kuria svente. Man labiausiai gaila isbraukiamu specifiniu santuokiniu paprociu, kurios pvz per gimtadieni butu nei sis nei tas biggrin.gif

O ziurekit ar nepasius manes sveciai jei ir juos idarbinsiu? tarkim noriu panaudot kazkurios issakyta minti iduot meiles ministrui stiklaini su nurodymais, isrinktiems krikstateviams galvoju iduot kokia uzrasu knygele i ka surinkt is sveciu siulomus vardus, o kas pats prieis lai saldainiu vaisina smile.gif seselei koki butelaiti su "vaistais" kad per vakara isgirdytu ir svirksta-tusinuka, kad kazkoki recepta israsytu (tai irgi gal turetu but uzduotys g.gif ), komendantai visada turi darbo, ka cia dar galima sugalvot? man kazkaip atrodo ir prasme tada pareigu atsiranda ir postumis vieniems su kitais bendraut g.gif ar cia tik man taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2011 05 24, 19:43)
lotuliukas.gif  oi vargas mums dabar su jaunosiomis, anksciau nei zinojom kas musu laukia, nei galva del to skaudejo. Nezinau kodel taip sureiksmina tas atrakcijas, juk daugeli is ju gali padaryt per bet kuria svente. Man labiausiai gaila isbraukiamu specifiniu santuokiniu paprociu, kurios pvz per gimtadieni butu nei sis nei tas biggrin.gif

O ziurekit ar nepasius manes sveciai jei ir juos idarbinsiu? tarkim noriu panaudot kazkurios issakyta minti iduot meiles ministrui stiklaini su nurodymais, isrinktiems krikstateviams galvoju iduot kokia uzrasu knygele i ka surinkt is sveciu siulomus vardus, o kas pats prieis lai saldainiu vaisina smile.gif seselei koki butelaiti su "vaistais" kad per vakara isgirdytu ir svirksta-tusinuka, kad kazkoki recepta israsytu (tai irgi gal turetu but uzduotys  g.gif ), komendantai visada turi darbo, ka cia dar galima sugalvot? man kazkaip atrodo ir prasme tada pareigu atsiranda ir postumis vieniems su kitais bendraut  g.gif  ar cia tik man taip atrodo?

as manau jei sveciai atvyks i vestuves o ne siaip pasedeti ir pagerti manau tikrai nepasius manoji valdzia irgi gaus uzduociu tai nzn kad ir pasius jiems bus geda ne man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2011 05 24, 18:43)
lotuliukas.gif  oi vargas mums dabar su jaunosiomis, anksciau nei zinojom kas musu laukia, nei galva del to skaudejo. Nezinau kodel taip sureiksmina tas atrakcijas, juk daugeli is ju gali padaryt per bet kuria svente. Man labiausiai gaila isbraukiamu specifiniu santuokiniu paprociu, kurios pvz per gimtadieni butu nei sis nei tas biggrin.gif

O ziurekit ar nepasius manes sveciai jei ir juos idarbinsiu? tarkim noriu panaudot kazkurios issakyta minti iduot meiles ministrui stiklaini su nurodymais, isrinktiems krikstateviams galvoju iduot kokia uzrasu knygele i ka surinkt is sveciu siulomus vardus, o kas pats prieis lai saldainiu vaisina smile.gif seselei koki butelaiti su "vaistais" kad per vakara isgirdytu ir svirksta-tusinuka, kad kazkoki recepta israsytu (tai irgi gal turetu but uzduotys  g.gif ), komendantai visada turi darbo, ka cia dar galima sugalvot? man kazkaip atrodo ir prasme tada pareigu atsiranda ir postumis vieniems su kitais bendraut  g.gif  ar cia tik man taip atrodo?

Bet ar nebus fiasko, sakykim vienas lb į tas pareigas įsijaus, o kitas net nesureaguos g.gif
O dėl mergvakario tai jo, va galėtų kokiose Rumšiškėse daryt, visos senovinės mergvakario tradicijos būna, o po to tai linksmintis kur smile.gif
Atsakyti
Pradejau printint darbus dazai baigesi doh.gif ir niekaip neiseina padaryt rutuli nuotraukos saldainiam ax.gif
O kada teikiami diplomai jauniesiem ir uz ka blush2.gif tiek visko perskaiciau ir pamirsau kaskaip nepasizymejau blush2.gif
As mergvakariuos nebusiu, nes vienas ne mano mieste issisuksiu biggrin.gif o del kito nezinau jai kas darys pakvies tada, as pati tikrai neapsiimsiu
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 24, 17:57)
Bet ar nebus fiasko, sakykim vienas lb į tas pareigas įsijaus, o kitas net nesureaguos  g.gif
O dėl mergvakario tai jo, va galėtų kokiose Rumšiškėse daryt, visos senovinės mergvakario tradicijos būna, o po to tai linksmintis kur  smile.gif

o ka prarasiu? bent jau mano suminetose pareigose nieko, jei isijaus - man pagelbes, ne - irgi nieko blogiau nebus, juk vis tiek viena visur neaplekciau. Net ir su kriksto vardais (nors sakau kaip papildoma vilione uz isskirtini varda kad duotu sveciams kazka), o jei nenores sveciai siulyt tai ir siunciamas lelius nepadeda schmoll.gif dar blogiau jei uzstringa ties kuriuo vienu sveciu.
Na ne nezinau, gal ir visai susimaisiu siose vestuvese pasikliaudama sveciu gera valia, bet ir ne pailinkejimu knyga, o molberta ketinu statyt, tik va nezinau kaip cia su tuo pasisakymu, jis man visai lyg ir grazu butu, bet jei jau molberta paliksiu iki mes grisim, kad sveciai turetu ka veikti g.gif nors gal vis tiek jie tiks

Kokia tema pasiulytumet daryt puzle? mastau apie " Santuoka - tai..." ar ka idomiau sumastyt?
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 24, 16:30)
tai jau tikrai, koks čia mergvakaris, kai jaunoji dar scenarijų sustato  doh.gif


pritariu drinks_cheers.gif jau is didelio rasto iseinama is krasto...
Atsakyti
merginos,nebeatseku kur skaičiau apie bučinius kur 10 užduočių- ilgiausias,šlapiausiasir t.t.. jau galva sukas,bijau nieko nebespesiu,vel reiks viska is naujo skaityt doh.gif
Atsakyti