Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

pradžioj galvojau daryt visokias dovanėles-smulkmenėles ten ale muilas,tol popieriu ir t.t.bet kuo labiau galvojau tuo labiau piršosi mintis,kad niekas nevešis tų dovanėlių namo,o jei vešis,tai numes kampan... verysad.gif buvo mintis su medaliais,bet kažkaip užmačiau "Nomeda" akcijinę tai va bus priziukai-pasikabins ant kaklo,nereiks ieškot kur pasidet,o ir paskanaut galės.Aišku iš manęs prasta maketuotoja,nes kompas man visai nedraugas schmoll.gif ,bet ką radau tinkamo paštuke iš to ir sulipdžiau ax.gif

user posted image

Atsakyti
Laba dienele mergaites 4u.gif

Oi kokia is manes prasta organizatore tai baisu doh.gif Nieko dar nenuveikiau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jovituxss @ 2011 05 25, 14:23)
pradžioj galvojau daryt visokias dovanėles-smulkmenėles ten ale muilas,tol popieriu ir t.t.bet kuo labiau galvojau tuo labiau piršosi mintis,kad niekas nevešis tų dovanėlių namo,o jei vešis,tai numes kampan... verysad.gif buvo mintis su medaliais,bet kažkaip užmačiau "Nomeda" akcijinę tai va bus priziukai-pasikabins ant kaklo,nereiks ieškot kur pasidet,o ir paskanaut galės.Aišku iš manęs prasta maketuotoja,nes kompas man visai nedraugas  schmoll.gif ,bet ką radau tinkamo paštuke iš to ir sulipdžiau  ax.gif

user posted image


Labai gerai sugalvota tei saldainiukai thumbup.gif
Mes kai darem savo vestuves tai varpelius sveciams visiems dovanojom. Tai nezinau kiek ten kas issaugojo, bent namo tai visi issiveze.
Atsakyti
O va pagalvojau, iš kur molbertą gausit? pirksit ar skolinsitės iš kur nors? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 25, 13:42)
kadangi kaip saket kad sveciai moka skaityti lietuviskai tai manau nesk lt ir nesuk sau galvos mirksiukas.gif


as irgi sutinku su karameles nuomone kad nesk tu lietuviska varianta ir tegu dziaugias kad gaus toki. lietuvoj svencia vestuves tai tegu lietuviskai ir skaito. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 25, 13:42)
kadangi kaip saket kad sveciai moka skaityti lietuviskai tai manau nesk lt ir nesuk sau galvos mirksiukas.gif


as irgi sutinku su karameles nuomone kad nesk tu lietuviska varianta ir tegu dziaugias kad gaus toki. lietuvoj svencia vestuves tai tegu lietuviskai ir skaito. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 25, 17:50)
O va pagalvojau, iš kur molbertą gausit? pirksit ar skolinsitės iš kur nors?  4u.gif


yra pirkt JYSK pardej..tik nepamenu kiek kainuoja..mano jaunoji ten pirko viska ir dazus ir molberta ir t.t. kaip tik dabar akcija vyksta tai labai brangiai nekainuos
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 05 25, 18:09)
yra pirkt JYSK pardej..tik nepamenu kiek kainuoja..mano jaunoji ten pirko viska ir dazus ir molberta ir t.t. kaip tik dabar akcija vyksta tai labai brangiai nekainuos


Reiks nubėgt iki Jysk'o. Kažkur forume mačiau lb gražų paveikslą, na niekur db neatseku kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 25, 09:27)
as buvau sugalvojus kad pradzioj merginos soka anciuku soki (padaryti tokius ale lankelius su galtonom plunksnom) ir pasikeicia muzika iplaukia gulbinai  lotuliukas.gif 

kadangi kaip saket kad sveciai moka skaityti lietuviskai tai manau nesk lt ir nesuk sau galvos mirksiukas.gif

aciu, dar pagalvosiu ar sokdint man juos ar ne smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(arnaaa @ 2011 05 25, 14:22)
As kreipiausi i sarzai.lt  bet ten nera pigiai,panarsius internete manau galima rasti pigesniu variantu. smile.gif Jei noresit galesiu atsiusti i pasta kaip atrode musiskis,gal net ne molbertas o remas su kojom  smile.gif

paieskojau internete, kainos skiriasi, bet vaizdas irgi. Jei gali atsiusk 4u.gif norkuciai@gmail.com

QUOTE(tabeliukas @ 2011 05 25, 17:09)
yra pirkt JYSK pardej..tik nepamenu kiek kainuoja..mano jaunoji ten pirko viska ir dazus ir molberta ir t.t. kaip tik dabar akcija vyksta tai labai brangiai nekainuos

kaip tik siandien pirkau ten drobe, o pati stova manau vyras sumeistraus, nes anas nera toks pigus, va tik trepsejau trepsejau, sunku buvo apsisprest kokio dydzio imt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkele: 25 gegužės 2011 - 19:23
QUOTE(norkele @ 2011 05 25, 20:16)

paieskojau internete, kainos skiriasi, bet vaizdas irgi. Jei gali atsiusk  4u.gif 

Ikeliau i svociu pasta smile.gif
Atsakyti
Panos,gal galit man kuri imest zaidima - pasaka,kad butu itraukta kuo daugiau sveciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laiko nieko nebeturiu ieskot,o dabar sumasciau,kad butu ja gerai tureti ,jei bus kazkokie tarpai ax.gif
Nors vyras jau juokias is manes,kad nepanaudosiu vsiko ka turiu,bet man kazkaip atrodo geriau but pasiruosus daugiau,nei pritrukt paskui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2011 05 25, 22:41)
Panos,gal galit man kuri imest zaidima - pasaka,kad butu itraukta kuo daugiau sveciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Laiko nieko nebeturiu ieskot,o dabar sumasciau,kad butu ja gerai tureti ,jei bus kazkokie tarpai ax.gif
Nors vyras jau juokias is manes,kad nepanaudosiu vsiko ka turiu,bet man kazkaip atrodo geriau but pasiruosus daugiau,nei pritrukt paskui blush2.gif

susivyniojau saldainius ir sedziu sau rami, kol kas, ir pradeda atrodyti kad pritruks veiklos..... unsure.gif sakiau per savaitgali galutinai viska pasidarysiu, nes dar kita savaitgali jau vestuves ax.gif dabar sukam galvas del mergvakario, gaunasi sss...nes viena pinigu neturi ar gaili, kitai dar kas nors...
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2011 05 25, 15:22)
As kreipiausi i sarzai.lt  bet ten nera pigiai,panarsius internete manau galima rasti pigesniu variantu. smile.gif Jeinoresit galesiu atsiusti i pasta kaip atrode musiskis,gal net ne molbertas o remas su kojom  smile.gif

pasiziurinesiu ir as , jei ka iskapstysiu, duosiu zinot
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2011 05 25, 23:41)
Panos,gal galit man kuri imest zaidima - pasaka,kad butu itraukta kuo daugiau sveciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Laiko nieko nebeturiu ieskot,o dabar sumasciau,kad butu ja gerai tureti ,jei bus kazkokie tarpai ax.gif
Nors vyras jau juokias is manes,kad nepanaudosiu vsiko ka turiu,bet man kazkaip atrodo geriau but pasiruosus daugiau,nei pritrukt paskui blush2.gif

Išrinko ąžuolą tvirtą (vyras stovi ištiesęs rankas), šalia jo augo liepaitė (moteris). prie šių dviejų medžių susitikti susitarė šiuolaikiniai žmonės- nei karto nesimatę, tik per pažintys.lt. taigi vaikinas vaikščioja apie medžius ir laukia merginos. Vaikščiojo kol mėnulis patekėjo- už medžių pastatė kėdę ir ant jos atsistojo mėnulis.
Parke tekėjo upelis- pametė kažką ant grindų, o jame nardė ungurys (liepė vienam svečiui atsigulti). per upelį šokinėjo stirnaitės (išrinko dvi merginas trumpais sijonėliais). Atšokavo kiškis- atsitūpęs svečias iškėlęs du pirštukus vietoj ausų, dar kopūstą davę įsikasti nuo stalo... Berniukas laukia, nekantrauja kada ateis mergina... Užsimanė reikaliuko- nuėjo už ąžuolo. Muzikantas sako- tai tu vaidink kad sysioji, o ne ne, nereikia mautis kelnių ir išsitraukti, čia tik imituoti nu linksmai . tada išrinko merginą- tokią jau metuose moterį. ir sako, dabar vaidinkite, kad vienas kitą pamatote pirmą kart... Pertraukia, muzikantas sako vaikinukui aš suprantu, kad tu ieškai merginos, bet netikėjau, kad vyresnės tau patinka... Pabandom iš naujo, suvaidinkit, kad pirmą kart vienas kitą pamatote, bet nelabai vienas kitam patinkate... tada pakviečia dar suoliuką. Ant kurio atsisėda porelė. Besėdint lūžta suolelis neatlaikęs. tuomet vaikinas ir mergina supranta, kad jie nėra vienas kitam skirti, todėl nueina į skirtingas puses. Ir vardini toliau, nustragsėjo zuikelis, nubėgo į mišką stirnaitės, nusileido mėnulis ir palaukėje liko tik ąžuolas ir liepa bei sulūžęs suolelis... paprasta, bet visai fainai.

tokia turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2011 05 26, 01:18)
susivyniojau saldainius ir sedziu sau rami, kol kas, ir pradeda atrodyti kad pritruks veiklos..... unsure.gif sakiau per savaitgali galutinai viska pasidarysiu, nes dar kita savaitgali jau vestuves ax.gif dabar sukam galvas del mergvakario, gaunasi sss...nes viena pinigu neturi ar gaili, kitai dar kas nors...

man irgi dar kitą savaitgali vestuvė,bet vis dar neturiu doraus scenarijaus,tikiuos savaitgali irgi viska pasidaryt,bet jau pradeda baisu darytis,skaitinėju,ruošiuos jau nuo gruodžio,ir še tau,kaip tyčia paskutines savaites darbai užgriuvo,vaikai serga wacko.gif
Atsakyti