Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

Labas mamytes šis rugsejis man prasidejo audringai dukra i pirma klase o sunelis i darzeli mano dukra nuo 3 metu lanke NYKŠTUKA ir Drugeliu grupe ka galiu pasakyti ogi tik gerus zodzius aukletoja Danute tikrai labai gera aukletoja ir geras zmogus kai dukra jau buvo paruošiamoje gr tai vis begdavo pas Danute pasibuti tikrai tik geri atsiliepimai o kaip del darzelio tai nezinau ten viskas tvarkoj su renginiais su spektakliais su kolektyvu taip pat bet su virtuve ten kazkas yra negerai nes mano dukrai pastoviai skaudedavo pilva labai daznai vemdavo vakare arba ryte t.y po pavalgymo darzeli ir zinau tikrai kad ne mano vienos dukrai aiškindavomes,sekdavom ka valgo ,lyg ir nieko ypatingo bet kazkas ten netaip o sunelis šiandien apsiziurejo grupe ir vaikus PUMPURELYJE nezinau ka pasakyti pabuvom valanda,ryt busim dvi ir ziuresim kas bus toliau
Atsakyti
QUOTE(jovita02 @ 2006 09 04, 09:20)
Ką reiškia prestižinis?


Sunku pasakyti, ką reiškia toms, kurios taip sako unsure.gif Aš tai manau, gal todėl, kad sunku patekti- būtina bent prieš pusmetį užsirašyti, ar net prieš metus. Girdėjau kalbas, kad net turtingi su kyšiais neįkiša vaikų, nes nėra vietų ir tiek g.gif
Atsakyti
Aš nenešiau jokių kyšių, buvau užrašiusi į du darželius. Tą, kurį dabar lankom, vaikui patinka, auklėtoja puiki, aplinka tvarkinga (aišku, norėtųsi geriau, bet..) esu patenkinta, kad dukrai patinka... suprantu kai vaikas turi kažkokią problemą ir nori pakliūti į tam skirtą darželį, tada gal su kyšiais bandyčiau....
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2006 09 03, 17:55)
O i kokia grupe jus eisite? Mes irgi einame i Nykstuka,jau antri metai smile.gif

i dobiliuko nystuka? tai kaip vardas mazylio,kaip tavo nuomone apie aukletoja,juk jau senai pazystat.nu zodziu papasakok labai idomu man. 4u.gif biggrin.gif

mes sian buvom pirma diena.tai oi trpty nekas buvo nes vienu metu penki naujokai,trys is ju labai verke.viena mergyte tai isvis kaip klyke unsure.gif mamytes isejo o as likau aukletojai padet ramint vaikucius,nes ten oi koks triuksmas buvo. doh.gif o maniskis tai zaide laimingas,vargo nemate rolleyes.gif
o as kitus vaikus supavau biggrin.gif
seip aukletoja tokia maloni pasirode Albina berods vardu.auklyte biski gruboka.prabuvau ten dvi valandas tai viska apziurejau. tongue.gif
trpty zaislu mazai ir skurdoki tokie jau apluze,aukletoja sake atnest jei galim kazkiek,nes tikrai truksta.
kazi o kaip pas kitus darzeliuose?nes as tikrai nustebau kad tokie prasti zaislai.aisku nesitikejau kazkokiu super zaislu,nu bet kad tokie suluze... unsure.gif
Papildyta:
dabar galvoju kad jauciu tu turejai minty ne Nykstuku grupe o Nykstuku darzely..... doh.gif biggrin.gif
na bet vistiek idomu mamytes kaip su zaisliukais jusu darzeliuose.
jovita02 kaip pas jumis grupeje?beje kiek pas jus vaiku.vedeja sake kad visos grupes pilnos labai po 15-16vaiku visur bus.nekas kai tiek daug.... g.gif
Atsakyti
mes irgi bandom i lopseli keliauti laikininku g "linelis",tikrai nieko nenesiau direktorei ir taip prieme,pries kelis men nuejom ir uzsirasem. tik va labai sunku mazajam,daug asrau ir emociju man ir jam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 09 04, 19:00)
na bet vistiek idomu mamytes kaip su zaisliukais jusu darzeliuose.
jovita02 kaip pas jumis grupeje?beje kiek pas jus vaiku.vedeja sake kad visos grupes pilnos labai po 15-16vaiku visur bus.nekas kai tiek daug.... g.gif

Pas mus grupėj tai pakankamai daug žaislų. Vežimėlių kokie 5 g.gif . nes vieną vakarą tai mačiau, kaip likę vaikučiai su jis ten lenktyniavo. doh.gif
O kiek vaikų, kažkaip nežinau, nes atvedu pirmą, o pasiimu, tai būna 4-5 likę...
Atsakyti
Man labai keista, kad į dieną kitur priima daug naujokų, taigi ir vaikams stresas, ir auklėtojos nervingos, koks čia pratinimasis doh.gif Aš vedu į "Želmenėlį", tai pas mus griežtai vieną dieną tik vienas naujokas gali būti ir taip pat tik vienas vaikas pietų miego pirmą kartą miega, nes auklėtoja prie jo sėdi. Žaislų trūkumo irgi nepastėbėjau, man pasirodė jų netgi daug, nors šiaip irgi sakė, kad galima dar atnešt jeigu turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2006 09 05, 10:28)
Man labai keista, kad į dieną kitur priima daug naujokų, taigi ir vaikams stresas, ir auklėtojos nervingos, koks čia pratinimasis doh.gif Aš vedu į "Želmenėlį", tai pas mus griežtai vieną dieną tik vienas naujokas gali būti ir taip pat tik vienas vaikas pietų miego pirmą kartą miega, nes auklėtoja prie jo sėdi. Žaislų trūkumo irgi nepastėbėjau, man pasirodė jų netgi daug, nors šiaip irgi sakė, kad galima dar atnešt jeigu turim smile.gif

į darželio ar lopšelio grupę einat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2006 09 05, 09:39)
į darželio ar lopšelio grupę einat  ax.gif

Į lopšelį, jau antra savaitė pratinamės. Kol kas eina su džiaugsmu smile.gif
Atsakyti
Buvom ir mes šiandien pirmą kartą "Volungėlės" lopšio 4 grupėje. Darželis gražus, bet truputį išsigandau, kad grupėje vaikučiai nuo 2m, o maniškė tik 1,8 ir dar tokia mažutė unsure.gif . Bet gal nieko, bus į ką lygiuotis. O nuėjus pusė grupės vaikų verkė, tai aš pati vos ašaros neišspaudžiau, taip gaila tų vaikų pasidarė verysad.gif . Auklėtoja labai moloni, viską paaiškino. Tiesa, šiandien dukrytę tik pusvalandžiui vieną palikau, po to atėjau, tai jau buvo pasiilgusi, bet šiaip praėjo viskas be ašarų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita02 @ 2006 09 05, 10:10)
Pas mus grupėj tai pakankamai daug žaislų. Vežimėlių kokie 5  g.gif . nes vieną vakarą tai mačiau, kaip likę vaikučiai su jis ten lenktyniavo. doh.gif 
O kiek vaikų, kažkaip nežinau, nes atvedu pirmą, o pasiimu, tai būna 4-5 likę...

5 vezimeliai?geras rolleyes.gif pas mus vienas.visi ir musasi.reiks per susirinkima kalbet. ax.gif rinkt zaislu.
Atsakyti
Gal kas vedate savo atžaleles i darželi-mokykla "Du gaideliai" grupe Gandriukai vadinasi?
Atsakyti