Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

QUOTE(jovita02 @ 2006 09 07, 10:08)
O auklėtojai neišsakei?
Nors aišku, prie tavęs taip elgėsi, tai be pašalinių akių tikriai kitaip nedaro. Viena mama, kitam daržely vedė dukrą, tai irgi sakė, kad neduoda gerti, tai nunešė minerainio, kad dukra galėtų atsigerti...

O dėl būrelio, mums pernai irgi nesiūlė nes buvom lopšelinėj grupėj. O vakar buvo ta aktorė vaikų susirinkti, tai sakė maniškė ideali... mirksiukas.gif, o draugės dukra atseit netinka... Dar pas draugę neklausiau, ką jai sakė, gal tą patį... blink.gif

vat neissakiau ir dabar galvoju kad be reikalo,bet vistiek reiks pasakyt. umn.gif

tai mes gal dar per mazi burelin busim g.gif beto naujokai...bet seip butu faina eit.
bet kaip taip gali pasakyt kad tas vaikas tinka o tas ne.pagal ka renkas?man tai butu nemalonu jei taip pasakytu kad mano vaikas netinka mad.gif
Atsakyti
Draugė atrašė, kad jai irgi auklėoja sakė, kad maniškė ten aktyviai dalyvavo (ji pas mane dėmesio mėgėja), o jos dukra sėdėjo ir stebėjo. Tai kaip tokį vaiką priversti kačiukus vaidinti. Vaidino, kaip kačiukai miaukia, kaip pienelį laka, dar ten kažką....
Atsakyti
Žinot kai aš vedžiau savo į lopšelį irgi Dobiliuke,tai kol buvau su savo vaiku, tie kurie vaikiukai nevalgė patys jų niekas ir nepamaitindavo,tai irgi pakraupusi buvau,pasėdi tie vaikiukai prie pusryčių stalo dar kurie šūstresni ir moka pavalgyti tai užvalgo o tie kurie nė neprisiliečia tai tik paklausia ar valgysi ir paima nuo stalo,aišku kaip kitur aš nežinau ir nesakau kad visur taip, bet aš taip pati savo akimis mačiau blink.gif
O dėl dramos būrelio kaip keista tikrai kad atsirenka ar tinka ar ne,anksčiau taip nebuvo ėjo kas norėjo,o vėliau patys vaikiukai atkrisdavo kuriems nepatikdavo,kurie nenorėdavo eiti.
Atsakyti
Lopšelį tai tikrai mano vaiką maitino. Negi įsivaizduojat, kad vaikas visą dieną nevalgęs būdavo?????
Mūsų grupė buvo 1 aukšte tai papasindavau pro langą.... hihihi.gif
Papildyta:
O dėl dramos. Aišku, ta aktorė gali sakyt, kad tinka, ir imti tuos 20 lt.... koks jai skirtumas, gi galėtų tas vaikas sėdėt ant suolo....
Atsakyti
QUOTE(Špokas @ 2006 09 07, 10:53)
Žinot kai aš vedžiau savo į lopšelį irgi Dobiliuke,tai kol buvau su savo vaiku, tie kurie vaikiukai nevalgė patys jų niekas ir nepamaitindavo,tai irgi pakraupusi buvau,pasėdi tie vaikiukai prie pusryčių stalo dar kurie šūstresni ir moka pavalgyti tai užvalgo o tie kurie nė neprisiliečia tai tik paklausia ar valgysi ir paima nuo stalo,aišku kaip kitur aš nežinau ir nesakau kad visur taip, bet aš taip pati savo akimis mačiau  blink.gif
O dėl dramos būrelio kaip keista tikrai kad atsirenka ar tinka ar ne,anksčiau taip nebuvo ėjo kas norėjo,o vėliau patys vaikiukai atkrisdavo kuriems nepatikdavo,kurie nenorėdavo eiti.

i kokia grupe vedei? g.gif
Atsakyti
apie būrelius prakalbot....
manoji dabar darže, grupėj visi nuo 2 metų didis.gif ir radau preitą savaitę grupėj iškabintą skelbimą dėl šokių būrelio. galvojau kadangi jokio kito nesiūlo, tai gal ir į šokius eina - pastrikalioja - judesių gal normalių išmoks lotuliukas.gif bet auklėtoja sakė, kad dar jie (2mečiai) per maži. tai dabar ir galvoju, tai ko kabinti skelbimą į mažių grupę? apie 10 val. turėjo rinkti vaikus, tai žiūrėsim ką auklėtoja sakys, bo trečią kartą apie šokius jau atsibodo šnekėti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės, gal kas vedat savo vaikelį į "Liepaitę"? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Mes ėjom į zuikučių grupe
Atsakyti
QUOTE(Špokas @ 2006 09 07, 12:00)
Mes ėjom į zuikučių grupe


Ir kaip sekėsi?
Atsakyti
kas del valgymo tai as irgi savo akim maciau kad paima pilnas lekstes ir ne vieno nebande pamaitint.kai as paklausiau ar pamaitins nes maniskiui dar nekaip sekasi,tai sake maitinam maitinam.tik kazkaip nepastebejau... mad.gif tai taip neramu nezinau pavalges jis ar ne.
o del burelio tai jauciu kiekviena situacija savita,jei vaikas ten nevaidina nenori,tai kam ji ten vest. g.gif
bet seip galetu lopsely but tu uzsiemimu daugiau.
Atsakyti
"Liepaitė"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Paulikienė @ 2006 09 07, 12:02)
Ir kaip sekėsi?

QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 09 07, 11:48)
i kokia grupe vedei? g.gif

Aš norėjau pacituoti į šį klausimą o gavosi kažkaip kitaip doh.gif Mes nelankėme darželio ,,Liepaitės'',čia Dobiliuko zuikučių grupė
Atsakyti