Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

QUOTE(Paslaptingoji @ 2006 09 26, 20:40)
sveikos mamytes!va sian palikau savo klecka jau miegoti.kolkas viskas tvarkoj.bet va as noriu paklausti ar jusu mazyliai gryze is darzelio normaliai elgiasi? g.gif nes mano vaiks dabar kazkoks nervu kamuolys.zyzia istisai,tai verkia tai juokias,tai gulineja visa vakara,tai neuzmiega ilgiausiai.daviau ir raminamo sirupo,bet ilgai duot negalima,nors mane labai neramint eme toks jo elgesys,labai pervarges atrodo.gal praeis.... g.gif  unsure.gif

skaitau ir matau,kad pas mums lygiai tokia pati situacija,viskas 100proc. taip pat vyksta.as tai melisos arbatytes vakare duodu gerti,tikiuosi tie zyziai baigsis kada nors
Atsakyti
tai gerai,biski ramiau pasidare kai paskaiciau,reiskia cia toji adaptacija vis dar.reik pamegint irgi kokia arbatele.o sian ateinu vaiko pasimt o jis su pizamos kelnem vaiksto doh.gif pasirodo trenigus prisiusiojo rolleyes.gif o auklyte ant mano idetos pizamos pagalvojo kad cia atsarginiai trenigai blink.gif gerai kad dar i lauka neisvede... dry.gif
Atsakyti
nelengvas adaptacijos laikotarpis.man vakarais net pyktis gun_bandana.gif ima,kai girdziu kad jis be jokio reikalo zyzia atsisedes ant lovos,kam as i virtuve nuejau cry.gif bandau nekreipti demesio,nu bet negaliu....
Atsakyti
mums viskas tvarkoje rolleyes.gif net keista...nu bet jau didele musu,beveik keturi,supranta kodel reikia i darzeli ir siaip susitarti eina 4u.gif
Atsakyti
Taip skaitau su pavydu, kad jūsų vaikučiai lanko darželį, nes mes kaip pradėjom lankyti nuo Rugsėjo 1, tai galima ant pirštų suskaičiuoti kiek kartų tebuvo lopšelyje, nes pastoviai serga verysad.gif , lyg šiol dar vis kosėja, sloga tai užeina tai praeina.
Nežinau ar mūsų daktarė leis eiti į lopšelį nuo pirmadienio.
Keista, kad pas mane ji beveik niekada nesirgo, net šaltą žiemą... o dabar vos ne visą mėnesį... negi čia dėl to darželio.
O lankom tai tikrai neblogą l/d "Pagranduką".

Bijau, kad po tokio ilgo nelankymo, jai vėl reikės adaptuotis iš naujo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2006 09 29, 12:48)
Taip skaitau su pavydu, kad jūsų vaikučiai lanko darželį, nes mes kaip pradėjom lankyti nuo Rugsėjo 1, tai galima ant pirštų suskaičiuoti kiek kartų tebuvo lopšelyje, nes pastoviai serga  verysad.gif , lyg šiol dar vis kosėja, sloga tai užeina tai praeina.
Nežinau ar mūsų daktarė leis eiti į lopšelį nuo pirmadienio.
Keista, kad pas mane ji beveik niekada nesirgo, net šaltą žiemą...  o dabar vos ne visą mėnesį... negi čia dėl to darželio.
O lankom tai tikrai neblogą l/d "Pagranduką".

Bijau, kad po tokio ilgo nelankymo, jai vėl reikės adaptuotis iš naujo...  unsure.gif

nenoriu pesimistiskai nuteikti,bet manau,kad po ilgos pertraukos vel bus rytiniu asaru ir stipriu apsikabinimu aplink kakla blink.gif
Atsakyti
Kristina 25, bandyk po metų... mums irgi panašiai buvo... gal net pavasarį gali pabandyt... jei turi galimybę...
Atsakyti
Gaila, bet nėra galimybės laukti iki pavasario ar dar iki kito rudens.
Arba samdyti auklę (bet gan brangoka), nes tiesiog nebesinori prašyti močiučių...

Bandysiu stiprinti imunitetą, bet kažin ar padės... g.gif
Atsakyti
Labukai,
Mano sūnus nuo 25 m. pradėjo lankyti l/d. "Klevelis" tikrai geros auklėtojos, o ypatinagi iš spindulėlių grupės Violeta, tik gaila, kad teko iš jau išeiti. Kaip pit si grupe turiu trimečus vaikučius, gal kas ir pasinaudosit. Mes dabar einam i priesmokiklinę grupę, dar nespėjau priprasti prie naujos auklėtojos bet ji atrodo irgi nieko. Darželis yra Taikos g. prie rūbų nuomos "malonumas"


Sekmės Mamytems išsrinkti darželį.
Papildyta:
ne nuo 25 m., schmoll.gif (nu kaip čia as parašiau) o nuo 2 m.
Papildyta:
Galiu pasakyti, kiek esu stiprinusi imunitetą galiu sakyti veltui. Pagrinde reikia zuikeliu grudinti ir šiltai neaprengti. Nes patys mažuliukai nesupranta, kad jiems karšta, o auklėtojo nesugeba prižiūrėti tokio būrio. Mes taip 2 savaitės lankem darželi ir savaitės sirgom, ir taip visus visus metus. mirksiukas.gif O dabar dideli ir sveiki, jau išaugom iš ligų tongue.gif
Atsakyti
:4u:Labas mergaites,tiek daug jus cia apie darzelius ir lopsius rasot,perskaiciau visus 47 puslapius,bet neradau nei vieno atsiliepimo apie darzeli ,,sakaleli,,esanti siauliu gt,mums jis arciausiai,bet nieko apie jy nezinau,nesenai uzsirasem kitu metu rugsejui. vietu dar buvo,esam dabar beveik 2 metuku.ACIU
Atsakyti
apie "sakalėlį" irgi galėčiau tą patį pasakyti - arčiausiai namų, bet einam kitur.
žinau tik tiek, kad ten yra ir specialiosios grupės vaikams protiškai atsilikusiems, su raumenų ir judėjimo sistemos sutrikimais.
Atsakyti
noriu paklaust, nuo kelių val atvedat vaikus į darželį?, šiandien nuvedžiau savąją 7.30..o ten tik 1 vaikas.... blink.gif
Atsakyti