Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

Mes dar prieš pusę aštuntos būnam. dažniausiai pirmos, bet ne visada...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2006 10 02, 07:18)
Mes dar prieš pusę aštuntos būnam. dažniausiai pirmos, bet ne visada...


o jūsų grupė dirba nuo 7 ar nuo 7.30, mūsoji, tai nuo 7.30...bet ,kai eiks eit draban, man jau gan vėloka 7.30 ...kol spėsiu nuvažiuot doh.gif
Atsakyti
Nuo 7.30, bet auklėtoja jau būna nuo kokių 7.20... tai man irgi darbas nuo 7.30, teko prašymą rašyt... kad galėčiau vėluot ... Į budinčią grupę nenoriu vesti....
Atsakyti
mes si ryt nuejom 7.30,ir buvom patys pirmieji smile.gif .musu "linelis" dirba nuo 7 val. yra budinti grupe,bet kol kas jos mums nereikia,susitariau su virsininku,kad i darba rytais atiesiu po 8val. mirksiukas.gif penktadieni gavom anketa,kurioje reikejo uzrasyti kokie butu musu pasiulymai del veiklos,ka vaikas megsta daryti,kas jam sunkiau sekasi,koks vaikucio budas,ypatingi bruozai. mirksiukas.gif nu va viska surasem ko noretumem kad vaikas ismoktu,tikiuosi atsizvelgs ax.gif
Atsakyti
sveikos, mums tik 6men, bet jau manau reiktu eut uzrasyt, galvoju rasyt laukininku gatvej, tik nezinau koks pavadinimas, tik girddejau kad neblogas. nuo kokio laiko galima i lopseli?
Atsakyti
Šiaip nuo metų turėtų priimti, bet kai kur tokių mažų nepriima. Mes nuo 1,1 mėn. buvom pradėję, paskui pertrauką darėm dėl ligų...
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 10 03, 11:35)
sveikos, mums tik 6men, bet jau manau reiktu eut uzrasyt, galvoju rasyt laukininku gatvej, tik nezinau koks pavadinimas, tik girddejau kad neblogas. nuo kokio laiko galima i lopseli?

jei prie baznycios,tai "linelis" vadinasi,musu grupeje maziausias turbut kokiu 1.7m.
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 10 03, 15:06)
jei prie baznycios,tai "linelis" vadinasi,musu grupeje maziausias turbut kokiu 1.7m.

aha prie baznycios lotuliukas.gif
na as noreciau nuo rudens, tai mums bus 1.5m tai gal priims. o ten del priiemimo nera problemu? g.gif
Atsakyti
biski gal ne i tema mano klausimas, bet gal ir daugiau kam pades
mano vaikui 1.6 m. nuo ko prasideda ejimas i lopsi ? na pirmiausia medicinine pazyma reikalinga, tada kaip suprantu pratinimasis? pirmos kelios dienso su mama po kelias val, po to vienas po to jau ilginant laika ar kaip ? blush2.gif ir dar neramu del - nesedejimo ant puoduko, nevalgymo paciam, gerimo si buteliuko ir geimo daug skysciu, bei miegojimo placioje lovoje (bijau kad is mazyciu iskris) g.gif
Atsakyti
mes nuejom uzsirasyti balandzio men. ir jei butume noreje jau geguze galejom pradejom eiti i darzeli,bet einam tik nuo rudens.nueini i darzeli uzsirasai,kai jau lieka trys dienos iki ejimo i darzeli (tik tris dienas galioja pazyma) eini pas gydytoja,tada eini su vaikuciu ir pazyma pas darzelio direktore ir ji nuveda i grupe,kurioje pirma ar pirmas dienas bunat kartu,tada po kokiu triju dienu buvimo kartu palieki - tarkim 3 val. priklausomai nuo to,kaip vaikas jauciasi,tada kokias 3 dienas palieki iki pietu,po to 3 dienas parsivedi namo,kai tik ismiega pietu miega,o po to jau galima iki vakarienes palikti, ir ... visai dienai,kol gryzti is darbo.viskas pagal situacija ir vaiko reakcija i visus pasikeitimus,nauja aplinka. atrodo mums viskas butent taip ir buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 09 27, 13:28)
skaitau ir matau,kad pas mums lygiai tokia pati situacija,viskas 100proc. taip pat vyksta.as tai melisos arbatytes vakare duodu gerti,tikiuosi tie zyziai baigsis kada nors


Įsivaiduokit, kad einate į naują darbą, dirbsite su naujais žmonėmis. Bus naujų įspūdžių, ir teigiamų, ir neigiamų, reikės priprasti prie kitos tvarkos ir t.t. Mažyliams panašiai, tik jų nervų sistema jautresnė, greičiau pavargsta, todėl ir reakcija tokia. Grįžta namo su naujais potyriais, kuriuos reikia apdoroti. Be to, ir mamos šalia nėra.
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2006 10 03, 14:36)
biski gal ne i tema mano klausimas, bet gal ir daugiau kam pades
mano vaikui  1.6 m. nuo ko prasideda ejimas i lopsi ? na pirmiausia medicinine pazyma reikalinga, tada kaip suprantu pratinimasis? pirmos kelios dienso su mama po kelias val, po to vienas po to jau ilginant laika ar kaip ?  blush2.gif ir dar neramu del - nesedejimo ant puoduko, nevalgymo paciam, gerimo si buteliuko ir geimo daug skysciu, bei miegojimo placioje lovoje (bijau kad is mazyciu iskris)  g.gif

Na, lygiagrečiai medicininei pažymai aš vaikučius pratinau prie darželio režimo, šiek tiek prie meniu, kasdien būsimą maršrutą į darželį praeidavome, susipažinome su būsimomis auklėtojomis, išsiaiškinau su jomis visus klausimus (ką jos toleruoja, o prie ko vaikutį reikia pripratinti - nes vedėja ne visai taip, kaip jos kalbėjo). Žodžiu, iki pirmos dienos darželyje apie mėnesį intensyviai tam ruošėmės.

O dėl pratinimo režimo irgi auklėtojos patars - vienos mėgsta, kad tėvai grupėje pabūtų, kitos nebent rūbinėje leidžia pasėdėti, trečios apskritai lauk varo kuo greičiau, vienos tik po kelių savaičių ar net mėnesio pietų migdyti pataria, o kitos drąsesnius jau pirmomis dienomis mielai miegoti pasilieka. Vieningų taisyklių čia nėra - pirmiausia su grupės auklėtojomis pasišnekėk, o paskui pagal savo sūnelį pasiderinsi. Man su pirmagimiu grupėje tik vienus pusrytėlius užteko pabūti, o va su antruoju kelias savaites grupėje, rūbinėje ar šiaip kažkur aplink darželį leidau., nors abu pas tas pačias auklėtojas į lopšį išėjo.
Atsakyti