Įkraunama...
Įkraunama...

*2000m drakoniukų mamos renkasi paplepėti*

labas

baigiasi o musu vasara prabego namuose , nes kai man laisva lijo lietus ,kai silta dirbau doh.gif tai nieko gero visikai verysad.gif

siandien praejom TA smile.gif mergina 154 cm 46kg svorio
Atsakyti
Saulius jau virš 160,
atostogos baigiasi g.gif
ryt prasideda šokių intensyvus kursas , gerai bus ką veikt
Atsakyti
Labutis,
Maniškė 156 cm, bet sveria 35 kg tik doh.gif Daktarė baisis, bet aš pažiūrėjau savo vaikystės nuotraukas ir nutariau, kad dar nėra taip baisu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubaite: 21 rugpjūčio 2012 - 21:21
Sveikos. drinks_cheers.gif Gaivinam temą

user posted image

Lukas mane jau praaugo biggrin.gif 1,60 svorio tai nesakysiu,nes mane irgi praaugo unsure.gif Mokyklinio švarko negalim nupirkti reikiamo dydžio,siūlo didesnius,kurie per pilvą sueitų,bet atrodo vaikas tai kaip su suknele doh.gif

Jokubaite,kad tu pati kaip šakalys,tai nėra ko norėti ,kad vaikai kitokie būtų. Jei su valgymu ir maistu draugaujat,tai viskas tvarkoj manyčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 22 rugpjūčio 2012 - 08:41

labas 4u.gif

pas mus koks ivykis darbe buvo ,mano norvelitos karjeroj toks antras biggrin.gif ,na gal panasus pries metus smile.gif tai turejom tokia smulkute mergaite ir mama . ji jau turejo dukra tada . pastatem svert po 10kg tokias mesas ,kilnot nemazai reikia ,bet jas visos ratu sveria ,niekur nedingsi ir pagimde ji kita diena bet niekas nezinojom kad is viso ji laukesi unsure.gif o dabar pjoveja kuri nuolat dezes tampo , atejo i darba ,skundesi kitom kad veme blogai jautesi nakti , pradejo dirbt ir apsiverke prie stalo unsure.gif isveze i greitaja ,pagimde per pietus ax.gif irgi niekam nesisake tik storejo ir sake kad turi problemu su moteriskom ligom unsure.gif trecias vaikelis pas ja wub.gif

ot linksminames butu ceche pagimdziusi biggrin.gif
Atsakyti
ištvermingos moteros pas mus doh.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai. doh.gif
Tokie įvykiai parodo,kaip moterys bijo prarasti darbo vietą ir kaip yra nesiskaitoma su jomis,kad net bijo pasisakyt,jog laukiasi unsure.gif
Atsakyti
kai ateina laikas į dekretą jau nieko neprarasi , eini į polikliniką išrašo biliutenį smile.gif ir viskas, nieko nesikeičia , nieks neišvarys iš darbo

dirba ko gero nes reik daugiau pinigėlių arba gal trūksta stažo iki 2 metų kad gaut motinystės pašalpą , ko gero kaip išeina , bet vis tiek tai nesąmonė juk gali pakenkt ne tik sau , o vaikeliui jei kas nutiktu tai tie keli dirbti mėnesiai atsirūgtu su kaupu
liūdna tema

geriau , kaip jūsų vaikai laukia mokyklos ?
ko gero ne tas amžius jau g.gif
Atsakyti
Labas,
Viljana, oho. Grįžtam į viduramažius blink.gif
Ema laukia mokyklos, bet labiau laukia išvykos į Maskvą. Rugsėjo 6 d. išskrenda su savo dainiuškininkėm koncertuot. Dar mokslo metai neprasidėjo, o ji jau sako: kaip faina į mokyklą nereiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 08 23, 09:01)
Tai jau tikrai.  doh.gif
Tokie įvykiai parodo,kaip moterys bijo prarasti darbo vietą ir kaip yra nesiskaitoma su jomis,kad net bijo pasisakyt,jog laukiasi unsure.gif

doh.gif nu jau tikrai ne del darbo vietos cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2012 08 23, 18:47)
doh.gif nu jau tikrai ne del darbo vietos cia  biggrin.gif


Tada nesuprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 08 23, 19:19)
Tada nesuprantu  ax.gif

kokia dar darbo vieta jei tau atejo laikas jau eit i dekreta 7 menesiu tai ir eik biggrin.gif neatleido iki tol neatleis ir toliau smile.gif cia manau zymiai graudesne priezastis ,bet tik cia mano nuomone ,kuria pasiliksiu sau blush2.gif
Atsakyti