Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos (33 tema)

QUOTE(Patriccija @ 2011 05 17, 16:05)
Dexametazoną ištirpindavau(taip rekomendavo gydytoja) maždaug pusėje puodelio vandens.

Na, mamytei irgi rekomendavo Dextametazoną būtent tirpinti, kad mažiai erzintų virškinimo traktą. Taip liaudiškai pagalvojau, kodėl tirpintas mažiau trikdo... rolleyes.gif Kai yra ištirpintos, jos vienodai nurijus pasiskleidžia ir gal greičiau " išsivaikšto". o sveika tabletė tirpsta jau skrandyje ir gaunasi tas procesas ilgesnis. O juk yra ne kartą taip buvę, kad nuryjant tabletę, ji kažkur prikimba giliai gerklėje ar dar žemiau. Tai gal ir tokia gali prikibti ir tai dar veikti organo sienelę... g.gif Bet čia mano tokie pasvaičiojimai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 05 17, 18:56)
Na, mamytei irgi rekomendavo Dextametazoną būtent tirpinti, kad mažiai erzintų virškinimo traktą. Taip liaudiškai pagalvojau, kodėl tirpintas mažiau trikdo... rolleyes.gif Kai yra ištirpintos, jos vienodai nurijus pasiskleidžia ir gal greičiau " išsivaikšto". o sveika tabletė tirpsta jau skrandyje ir gaunasi tas procesas ilgesnis. O juk yra ne kartą taip buvę, kad nuryjant tabletę, ji kažkur prikimba giliai gerklėje ar dar žemiau. Tai gal ir tokia gali prikibti ir tai dar veikti organo sienelę... g.gif Bet čia mano tokie pasvaičiojimai... blush2.gif

Gerai misliji, kaliega biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bus 5as chemoterapijos kursas 4u.gif


QUOTE(Anema @ 2011 05 17, 16:54)
coliukexxx kiek laiko jusu mama jau gydosi?

del tu 80tabl. tai mano mama issitirpina, susitrina

Atsakyti

fiffan, matau, kad prisijungus... Kaip pas tave viskas klostosi? Juk tiek daug turėjo įvykti į tą laiką kai nerašei.
[/quote]

Sveiki vi,rasiau preitoj temoj,matyt mano zinute paklydo.na iskentejau pakankamai daug-per menesi 2 operacijos.viena kovo 4,kita kovo 24.pasalino visa augli,kuris buvo 15 cm.aciu Dievui-auglys nepiktas NEURINOMA.tik jis paliko daug bedu.2 menesiai ligonineje,3 menesiai Palangos reabolitacinej ligoninej.operacijos buvo sudetingos ir ilgos,abi 6 valandos.
Aciu kad domites
Atsakyti
Sveiki, gal kas girdėjot apie vėžio diagnostinius tyrimus Varšuvoj arba Taline. Man melanoma, išlenda jau antrą kartą. Atseit tie tyrimai nustato kur organizme yra galimi židiniai, ir tada galima laiku pašalinti.Kaina apie pusantro tūkstančio eurų. Svarstau ar verta ten važiuoti. Jei kas girdėjot, ir pasidalinsit, būsiu labai dėkinga
Atsakyti
Labas vakaras, siandien pagulde mama, rytoj operuos, chirurgas sake,kad salins darini ir limfmazgius. Kol kas itariama 2stadija, piltybinis navikas, bet galutinai patvirtins tik po operacijos.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Teciui viskas prasidejo storosios zarnos veziu, veliau liga nepastebeta persimete i kepenis. Taikyta chemoterapija padejo tik trumpam. Dabar jau kaip ir laukiam pabaigos. Tetis labai nusilpes, pradeda nebevaiksciot, vartoja Prednizalona... Yra pavojus zarnyno nepraeinamumui...O dar skausmai:( Gal kas esat susidure su tokia situacija? Labai laukciau zinutes i AZ...
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2011 05 17, 20:40)
Sveiki, gal kas girdėjot apie vėžio diagnostinius tyrimus Varšuvoj arba Taline.      Man melanoma, išlenda jau antrą kartą. Atseit tie tyrimai nustato kur organizme yra galimi židiniai, ir tada galima laiku pašalinti.Kaina apie pusantro tūkstančio eurų. Svarstau ar verta ten važiuoti. Jei kas girdėjot, ir pasidalinsit, būsiu labai dėkinga

Greičiausiai kalbate apie PET - pozitronų emisijos tomografiją. Praeitoje temoje (kitose taip pat) nemažai apie tai kalbėta - pobūdis, įkainiai ir t.t. Per google irgi jau daug info rasti galima.

QUOTE(GZA @ 2011 05 18, 09:58)
Dabar jau kaip ir laukiam pabaigos.

Pirmas teisingiausias žingsnis - nelaukti pabaigos. Nėra ko anos skubinti...
Atsakyti
Nebeturiu Mamytes. verysad.gif Darykit viska ka galit ir daugiau , nepasiduokit, nelaukit pabaigos.
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 05 18, 11:08)
Nebeturiu Mamytes. verysad.gif  Darykit viska ka galit ir daugiau , nepasiduokit, nelaukit pabaigos.

console.gif
Laikykis, širdele, tik laikas - ilgas laikas - tegalės pagelbėt....
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 05 18, 09:08)
Nebeturiu Mamytes. verysad.gif 



Uzuojauta... console.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 05 18, 11:08)
Nebeturiu Mamytes. verysad.gif  Darykit viska ka galit ir daugiau , nepasiduokit, nelaukit pabaigos.



Nuosirdziausia uzuojauta console.gif
Atsakyti