Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos (33 tema)

QUOTE(nutė @ 2011 08 14, 16:44)
Labai svarbu, kad rentgeno nuotrauką apžiūrėtų ir komentuotų ne šiaip gydytojas, o būtent pulmonologas-onkologas. Rašau ir skaudžios (nors ne savo) patirties.


bet tai juk ir bendros praktikos gydytoja matytu patamsejimus kokius ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 08 08, 15:10)
Amžiną atilsį mūsų mylimai draugei Patricijai heart.gif  angel_sadangel.gif . Mums labai trūks tavęs....


.....liūdna.....

Liūdna....... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 08 14, 17:15)
bet tai juk ir bendros praktikos gydytoja matytu patamsejimus kokius ?  g.gif

Mūsų atveju ir šeimos gydytoja, ir pulmonologė vieningai tvirtino, kad plaučiai švarūs, o vos pamatęs nuotrauką onkologas tuojau pat pasakė, kad yra kelios metastazės. Tiesa, mūsų atveju lėmė ne jos, o nepaprastu greičiu plitusios metastazės kepenyse verysad.gif . Nežinau, kaip būtų su pirminiu augliu, bet girdėjau atvejų, kai patamsėjimus duoda buvę plaučių uždegimai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 08 14, 18:31)
Nežinau, kaip būtų su pirminiu augliu, bet girdėjau atvejų, kai patamsėjimus duoda buvę plaučių uždegimai ir pan.

Aha ir tų dėmių gali būti labai daug, o žmogus gali net nežinoti, kad tiek kartų sirgo plaučių uždegimu
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2011 08 15, 09:43)
Aha ir tų dėmių gali būti labai daug, o žmogus gali net nežinoti, kad tiek kartų sirgo plaučių uždegimu



niekada nesirgau.
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 08 15, 12:33)
niekada nesirgau.

gali būt, kad sirgot, bet nepajutot, tiesiog kosėjot ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 08 14, 17:15)
bet tai juk ir bendros praktikos gydytoja matytu patamsejimus kokius ?  g.gif


Taip matytu..tik kazin ar sureiksmintu jei neturetumet nusiskundimu..
Lygiai taip pat kaip sirdies raumenyje matomi randai,ka salygoja infarkto pozymius,bet jeigu nesiskundziat skausmu sirdies plote ar dar kuom nors-jie tik pasakys-pervaiksciojot mikroinfarta..
Ta pats ir su plauciu randais..Beto,koseti galima ir ne nuo plauciu net visai ..
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 08 14, 14:14)
sveikos, ar cia yra serganciu arba jau nugalejusiu plauciu vezi? klastingas dalykas, simptomu beveik nepasireiskia, man idomu ka jutote pacios ,ar rado atsitiktinai, gal jusu artimieji sirge...

Mano tėvukas pirminis yras bronchai, o dabar metostazės plautyje . Pradžioje pradėjo sunkiau kvepuoti, dūsti , bet gydytojai gydė nuo širdies, o pasku kai pradėjo kosėti tada ėjom pas plaučių gydytoja ir pamatė , o nuotraukos plaučių darytos poliklinikoje nieko nerodė doh.gif Jis niekada nerūkė, bet va dirbo su kenksmingos sąlygų darbą mirksiukas.gif
QUOTE(renatuxaass @ 2011 08 14, 15:14)
o biciu pienelis kuriuos rodiklius kelia? kurioje vaistineje pirkote?

Imuninei sistemai stiprinti mirksiukas.gif Euro vaistinėje nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KLEVELIS: 15 rugpjūčio 2011 - 22:14
Sigute, ar gavot mano žinutę? Nebijokit rašyti ir čia, viską tartis, čia yra labai patyrusių žmonių, kurie gali daug patarti. Jei neoperuoja, nebūtinai yra l.blogai. Kartais neoperuoja, kai auglys yra sunkiai prieinamoje vietoje, kai žmogus gali neatlaikyti operacijos, kai tikimasi chemija sumažinti auglio dydį. Ir duomenis visus parašykit, tegu ir kiti pakomentuoja. Aš esu palyginti jauna ligonė - 15 mėnesių po diagnozės nustatymo ir nors viskuo godžiai domiuosi, vis tiek daug ko nežinau.
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2011 08 15, 22:13)
Euro vaistinėje nėra  mirksiukas.gif

o tai kurioje yra?
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2011 08 14, 14:46)
Nusprendžiau nuodugniai pasitikrinti sveikatą ir rado - dovanėlę. Nieko nejutau, buvo tik tokia keista nuojauta,

o nuo ko pradejote patikra? nuo vezio zymenu? plauciu rentgeno? as ta nuojauta savo vadinu paranoja doh.gif
Atsakyti
[quote=aniuciukas,2011 08 12, 08:19]
Sveiki,

Kauno klinikose daromas krūtų magnetinio rezonanso tyrimas. Penktadieniais iki pietų. Jau tris kartus dariau.

Seniai jau buvau čia užklydusi. Atostogos. Gyvenau užmiestyje ir neturėjau interneto. Primenu - pas mene 3B krūties krūties vėžio stadija. Pabaigiau chemoterapiją. Buvo šeši kartai. Dabar laukiu operacijos. Liko lygiai savaitė. Truputį nerimauju, bet manau, kad bus gerai. Tiesiog pavargau nuo to laukimo.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2011 08 16, 18:45)
o tai kurioje yra?
Papildyta:

o nuo ko pradejote patikra? nuo vezio zymenu? plauciu rentgeno? as ta nuojauta savo vadinu paranoja doh.gif


Nuėjau persišviesti į savo polikliniką. Ir kai atėjau atsakymo, šeimos gydytoja man sako: kažkas yra, turiu siųsti jus į onkologinį, nesijaudinkit, ta mūsų rentgenologė vis kažką atranda, kiek siuntėme, nepasitvirtino. Aš: šis kartas bus teisingas. Aš rūkiau daug metų, toks ir rezultatas, jokios paranojos.
Atsakyti