Įkraunama...
Įkraunama...

FABERLIC kosmetika 2 tema

Tai kad nėra jokių prekių (aš apie šluostes, miltelius ir papildus...) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pecilija @ 2012 04 04, 19:32)
Tai kad nėra jokių prekių (aš apie šluostes, miltelius ir papildus...) blink.gif

Tikrai jau nervina, kai taip dažnai nėra prekių mad.gif
Atsakyti
tai kad yra ten tos prekės darant užsakymą g.gif ... tik žinoma nevisos...
lygiai taip pat įvedinėjant prekes yra ir maisto papildai ....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 03 30, 14:17)
Įkišiu ir aš savo trigrašį... blush2.gif
Šiuo metu visas rinkinukas veido valymui (su rūgštimis) net konsultanto kainomis kainuoja 89,60 lt... ta mergaitė kuri jums tą rinkinuką siūlo pigiau - tiesiog turi iš ankstesnio laiko užsipirkusi, kai tie rinkinukai kataloge kainavo apie 70 lt... (jei neklystu ta akcija buvo vasario mėnesio kataloge)...


Nors prekiu ir nera kataloge, taciau konsultantams si akcija tikrai galioja ir visas rinkinukas 1022 + 1023 + 1031 UŽ 69,5 LT smile.gif Per pus pigiau nei viskas kainuotu atskirai. Tai jei kas nori isigyti - tai dabar pats tas, juolab, kol dar saule smarkiai neuzkaitino smile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas esate išbandžiusios paakių kremus, ar veiksmingi? 4u.gif
Atsakyti
naudoju pati tri-rol paakiu geli, man jis labai patinka, esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka31 @ 2012 04 07, 11:45)
naudoju pati tri-rol paakiu geli, man jis labai patinka, esu patenkinta smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Žiznetoniko jau senokai nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 04 09, 20:47)
Žiznetoniko jau senokai nėra g.gif

parasiau jums az mirksiukas.gif

o poniai senti noreciau skirti siuos zodzius, nors ir ne vieta - su FL susiduriu DAR tik menuo, ir nereikia pasaku sekti, kad is anksciau uzsipirkus, ar t.t. 4u.gif ir atsiprasau, bet ne kokia niolikine esu, su popieriais ir dokumentais jau seniai visokiais susiduriu, dar turiu smegeneliu, ir suprantu, ka kur matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sourit @ 2012 04 10, 14:00)
o poniai senti noreciau skirti siuos zodzius...

Atsiprašau jei jus įžeidžiau savo pasisakymu 000189.gif
tiesiog žinau, kad dažnai konsultantės per akcijas kažką užsiperka, į savo "sandėliuką", o vėliau parduoda..
Geriau taikomės ir gražiu pavasariu už lango džiaugiamės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 04 10, 14:22)
Atsiprašau jei jus įžeidžiau savo pasisakymu  000189.gif
tiesiog žinau, kad dažnai konsultantės per akcijas kažką užsiperka, į savo "sandėliuką", o vėliau parduoda..
Geriau taikomės ir gražiu pavasariu už lango džiaugiamės thumbup.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 04 10, 15:22)
Geriau taikomės ir gražiu pavasariu už lango džiaugiamės thumbup.gif

4u.gif biggrin.gif o kai ka, dar ir nestuke.gif hormonai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti