Įkraunama...
Įkraunama...

FABERLIC kosmetika 2 tema

Mergaitės, noriu paklausti. Kadangi užsisakinėju prekes tik kartą per beveik metus, tai nespėju su naujovėm. Kai paskutinį kartą pirkau, galėjau atsiskaityti aptarnavimo punkte grynais. Ar niekas nepasikeitė? g.gif Nes dėl atsiskaitymo už fl prekes keisti mokėjimo kortelės nesinorėtų schmoll.gif
Ir dar toks klausimas, jei šiandien užsisakiau, tai kada daugmaž galiu tikėtis gauti Klaipėdoj?
Atsakyti
QUOTE(Kristute97 @ 2012 04 12, 17:12)
Mergaitės, noriu paklausti. Kadangi užsisakinėju prekes tik kartą per beveik metus, tai nespėju su naujovėm. Kai paskutinį kartą pirkau, galėjau atsiskaityti aptarnavimo punkte grynais. Ar niekas nepasikeitė?  g.gif  Nes dėl atsiskaitymo už fl prekes keisti mokėjimo kortelės nesinorėtų schmoll.gif


Atsiskaityti galima kortele ir grynais mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas naudojat idegio pudryte? koki atsiliepimai? ar nesausina odos? bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip reikėtų naudoti deguonies balzamą - vietoj kremo (juo pasitepus kremo nebereikia) ar kaip papildomą priemonę su kremu?
Atsakyti
QUOTE(Kedrė @ 2012 04 13, 10:05)
Kaip reikėtų naudoti deguonies balzamą  - vietoj kremo (juo pasitepus kremo nebereikia) ar kaip papildomą priemonę su kremu?

Galima naudoti ji viena arba po kitais kremais,nuo odos poreikio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 13 balandžio 2012 - 10:27
QUOTE(jurka31 @ 2012 04 07, 12:45)
naudoju pati tri-rol paakiu geli, man jis labai patinka, esu patenkinta smile.gif


Gal galetumet parasyt prekes koda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 04 14, 15:44)
Gal galetumet parasyt prekes koda ax.gif

kodukas 1026
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2012 04 14, 17:59)
kodukas 1026


Aciu labai 4u.gif
O dar noreciau paklaust - per Kaledas gavau dovanu tusa - 5085, labai tiko man, dabar kataloge tokio nera, 5148 - bus tokios pat kokybes, nes siaip panasiai atrodo. Dekuj blush2.gif
Atsakyti
Kad Faberlic kosmetikoj parabenu randu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 04 14, 21:53)
Aciu labai 4u.gif
O dar noreciau paklaust - per Kaledas gavau dovanu tusa - 5085, labai tiko man, dabar kataloge tokio nera, 5148 - bus tokios pat kokybes, nes siaip panasiai atrodo. Dekuj blush2.gif

Kaip pastebejot panasus sepetelis 5148,o ar tusas toks pats turetumet pati ismeginti arba sulaukti jau ismeginusiu atsiliepimu.
Bent jau "Trys viename" baltoj pakuotej buvo geresnis,raudonoj netoks schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Aita @ 2012 04 14, 22:59)
Kad Faberlic kosmetikoj parabenu randu  blink.gif

O kas sake,kad joje ju nera? Ir,beja, ne parabenai yra patys baisiausi.
Atsakyti
Sveikos,

aš trupytėli pareklamuosiu Faberlic puslapyje Facebook, gal kuri susidomėsite. smile.gif Šis puslapis dar tik pradeda savo veiklą, tačiau jame bus galima užsisakyti prekes ir gauti privačias konsultacijas. http://www.facebook....896?ref=tn_tnmn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kishene: 15 balandžio 2012 - 18:54
QUOTE(kishene @ 2012 04 15, 20:53)
Sveikos,

aš trupytėli pareklamuosiu Faberlic puslapyje Facebook, gal kuri susidomėsite. smile.gif Šis puslapis dar tik pradeda savo veiklą, tačiau jame bus galima užsisakyti prekes ir gauti privačias konsultacijas. http://www.facebook....896?ref=tn_tnmn

Ir vėl reklama? g.gif
Atsakyti