Įkraunama...
Įkraunama...

Medeliai ir augalai iš karoliukų. Sodiname toliau!

Matyt labai grozejosi , tikrai labai grazus wub.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif
Sergu, bet vistiek su naujienom tongue.gif Aišku ne tokios kaipė dikės* ar Alsės bet vistiek blush2.gif ax.gif
Toks labai stipriai raudonuojantis (net nežinau kaip pavadinti jį). Aukštis 28 cm.

user posted image

QUOTE(*dika* @ 2011 05 19, 12:59)
aciu  wub.gif  , vakar kazkokia masina sustojo prie mano lango ir studijavo mano medi  blush2.gif  biggrin.gif


thumbup.gif Na mane turbūt ir sunkiai iškrapštytum nuo tokio grožio blush2.gif hihihi.gif Reiktų išsiaiškinti kaip ir kas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniuta: 19 gegužės 2011 - 18:23
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 19, 19:23)
Labas dienas  4u.gif
Sergu, bet vistiek su naujienom  tongue.gif Aišku ne tokios kaipė dikės* ar Alsės bet vistiek  blush2.gif  ax.gif
Toks labai stipriai raudonuojantis (net nežinau kaip pavadinti jį). Aukštis 28 cm.


bigsmile.gif koks grazus sitas stipriai raudonas wub.gif
o sakykit ten tik vielute susukta ar dar ir ant pacios sakeles veriat karoliukus ?
turiu rozinio skaldyto biserio ir nezinau ka cia is jo sumascius suvert rolleyes.gif , dar maisiuka zydru karoliuku nusipirkau biggrin.gif ,prasideda karoliuku liga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2011 05 19, 19:49)
bigsmile.gif koks grazus sitas stipriai raudonas  wub.gif
o sakykit ten tik vielute susukta ar dar ir ant pacios sakeles veriat karoliukus ?
turiu rozinio skaldyto biserio ir nezinau ka cia is jo sumascius suvert  rolleyes.gif , dar maisiuka zydru karoliuku nusipirkau  biggrin.gif  ,prasideda karoliuku liga  doh.gif  biggrin.gif

Ačiū *dike* 4u.gif Ir dar: prašau man sakyti TU mirksiukas.gif
Nelabai suprantu ko klausi blush2.gifČia iš karto ant vielutės sukti abiejų spalvų karoliukai. Jokių papildomų sujungimų nėra mirksiukas.gif
Pamatytum kiek aš tu karoliukų turiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 19, 19:56)
[size=1][/color]
  Ačiū *dike* 4u.gif Ir dar: prašau man sakyti TU  mirksiukas.gif
Nelabai suprantu ko klausi  blush2.gifČia iš karto ant vielutės sukti abiejų spalvų karoliukai. Jokių papildomų sujungimų nėra  mirksiukas.gif
Pamatytum kiek aš tu karoliukų turiu  doh.gif  doh.gif

na ta prasme suveri ant vielutes tarkim 10 karoliuku,sujungi ir suki vielute, aaa dabar supratau ,turbut pati vielute raudonos spalvos, o man atrode po tu sujungtu karoliuku sukant vielute dar vis suverta po karoliuka ( ant sakeles)
ok sakysiu tu biggrin.gif (visada sakau ,bet cia kazkodel susigedau blush2.gif , labai jus cia graziai bendraujat ) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2011 05 19, 20:17)
na ta prasme suveri ant vielutes tarkim 10 karoliuku,sujungi ir suki vielute, aaa dabar supratau ,turbut pati vielute raudonos spalvos, o man atrode po tu sujungtu karoliuku sukant vielute dar vis suverta po karoliuka ( ant sakeles)

*dika*, va tokiu principu vėriau:
user posted image
O vielutė jo, tokia tamsiai tamsiai raudona smile.gif
Atsakyti
Taniuta,superinis tavo naujasis medelis bigsmile.gif wub.gif

Tos mano kriauklytės vat tokios:user posted image
Nors dabar jau ir pati suabejojau tos minties realumu blush2.gif gal geriau pasiliksiu jas vazonams papuošti, ar šiaip gal kur panaudosiu g.gif
Atsakyti
Taniuta , labai labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alsė @ 2011 05 20, 11:36)
Taniuta,superinis tavo naujasis medelis bigsmile.gif  wub.gif
Tos mano kriauklytės vat tokios:



QUOTE(Mėtos namų darbai @ 2011 05 20, 12:53)
Taniuta , labai labai grazu  wub.gif  wub.gif

Ačiū merginos! mirksiukas.gif
Alse, o jos juk be skylučių tikriausiai g.gif Vargelis būtų jas padaryti doh.gif
Nors pati įdėja man visai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 20, 19:50)
Ačiū merginos! mirksiukas.gif
Alse, o jos juk be skylučių tikriausiai  g.gif Vargelis būtų jas padaryti  doh.gif
Nors pati įdėja man visai patiko  mirksiukas.gif

Tas skylutes paprasta pradurti su adata mirksiukas.gif
Atsakyti
Alsė ir Taniuta gražūs medeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 21, 23:23)
Alsė ir Taniuta gražūs medeliai 4u.gif

Ačiukas aciuks.gif 4u.gif
Papildyta:
Taniuta, o kaip tu padarai, kad kamienas būtų iš dviejų susisukęs? g.gif Labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alsė: 22 gegužės 2011 - 08:57