Įkraunama...
Įkraunama...

Medeliai ir augalai iš karoliukų. Sodiname toliau!

QUOTE(Alsė @ 2011 05 21, 10:14)
Tas skylutes paprasta pradurti su adata mirksiukas.gif

thumbup.gif Gal tuomet bandyk, jei nenutrupės paskui ta kriauklytė g.gif

QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 21, 23:23)
Alsė ir Taniuta gražūs medeliai 4u.gif

4u.gif Ačiū!

QUOTE(Alsė @ 2011 05 22, 09:57)
Taniuta, o kaip tu padarai, kad kamienas būtų iš dviejų susisukęs? g.gif Labai gražiai atrodo bigsmile.gif

Kas iš dviejų, kur iš dviejų? Aš ir vėl nesuprantu ko klausi blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Na stai ir as pasirodau su savo pirmuoju medeliu.Tik gaila nuotrauka nekokybiska,visaip bandziau fotografuoti,bet kotai ryskumo nera ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 22, 11:23)
thumbup.gif Gal tuomet bandyk, jei nenutrupės paskui ta kriauklytė  g.gif
4u.gif Ačiū!
Kas iš dviejų, kur iš dviejų? Aš ir vėl nesuprantu ko klausi  blush2.gif  doh.gif

Na taip, kaip pvz tavo albumuky pirma alyvų foto mirksiukas.gif

QUOTE(Ogiene @ 2011 05 22, 18:40)
Na stai ir as pasirodau su savo pirmuoju medeliu.Tik gaila nuotrauka nekokybiska,visaip bandziau fotografuoti,bet kotai ryskumo nera ax.gif

Labai gražu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alsė: 22 gegužės 2011 - 18:13
QUOTE(Ogiene @ 2011 05 22, 18:40)
Na stai ir as pasirodau su savo pirmuoju medeliu.Tik gaila nuotrauka nekokybiska,visaip bandziau fotografuoti,bet kotai ryskumo nera ax.gif

Ogiene, labai dailus berželis thumbup.gif
Aš fotografuoju dienos šviesoj, bet su blicu, nes kitaip labai spalvų nesimato.

QUOTE(Alsė @ 2011 05 22, 19:12)
Na taip, kaip pvz tavo albumuky pirma alyvų foto mirksiukas.gif

Aaaa, daėjo dabar doh.gif doh.gif
Ten daryta kaip krūmas. Jį dariau išskėtus visą, nes kitaip neįsivaizduoju, kaip būtų reikėję nudažyti.
Tarkim, ant vienos vielos (vienam ir kitam gale) pridaryta daug šakų, sudėti žiedynai ir lapai. Paskui perlenkta pusiau ir tarpusavyje susukta.
Nežinau, ar suprasi ką čia parašiau blush2.gif Jei ką klausk dar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniuta: 22 gegužės 2011 - 18:46
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 22, 19:46)
Ten daryta kaip krūmas. Jį dariau išskėtus visą, nes kitaip neįsivaizduoju, kaip būtų reikėję nudažyti.
Tarkim, ant vienos vielos (vienam ir kitam gale) pridaryta daug šakų, sudėti žiedynai ir lapai. Paskui perlenkta pusiau ir tarpusavyje  susukta.
Nežinau, ar suprasi ką čia parašiau  blush2.gif Jei ką klausk dar  blush2.gif

Lyg ir supratau, kai darysiu paaiškės ar tikrai bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Taniuta, aš vėl su savo klausimais blush2.gif
Gal žinai kaip susukti vat tokį kamieną? ax.gif Susukt tai susukt, bet kaip jį gipsu aptepti gražiai? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alsė @ 2011 05 27, 18:21)
Sveikos 4u.gif
Taniuta, aš vėl su savo klausimais blush2.gif
Gal žinai kaip susukti vat tokį kamieną? ax.gif Susukt tai susukt, bet kaip jį gipsu aptepti gražiai? g.gif

Labas smile.gif

Klausi manęs kaip didžiausios žinovės lotuliukas.gif hihihi.gif

Na žinau kaip aš daryčiau, bet kaip tau paaiškinti geriau g.gif
Atsikirpčiau gabalą vielos.
user posted image
Paskui vielą lenkčiau pusiau,galuose dėčiau šakas.
user posted image
Paskui tuos du vielos strypus susukčiau tarpusavyje, kad įgautų šiokią tokią formą.
user posted image
Vėl atvyniočiau vielą, forma kaip ir yra. Tuomet storinčiau kamieną, klijuočiau lipnia plėvele, dėčiau šakas, gipsuočiau, gruntuočiau, dažyčiau ir galiausiai lakuočiau.
user posted image
Jau kai viskas būtų paruošta įsodinimui į vazoną, tuomet tuos du kamienus bandyčiau tarpusavyje susukti, jei atsirastų kažkokių įtrūkimų, manu būtų nesunku juos pataisyti. Smarkiai juos suriščiau, kad neišsiskirtų ir sodinčiau į vazoną. Kai viskas puikiai išdžiūtų, nuriščiau siūlus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 05 29, 16:16)
Labas smile.gif

Ačiū bigsmile.gif pabandysiu, gal ir man pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alsė @ 2011 05 27, 19:21)
Sveikos 4u.gif
Taniuta, aš vėl su savo klausimais blush2.gif
Gal žinai kaip susukti vat tokį kamieną? ax.gif Susukt tai susukt, bet kaip jį gipsu aptepti gražiai? g.gif
user posted image

VAU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2011 05 17, 21:43)
sveikos  4u.gif
na ir as parodysiu ko prigaminau  rolleyes.gif  http://img135.images.../4875/084no.jpg[/img][/url]

ohoo koks nuostabus medelis wub.gif didziausias gal mato matytas dar bigsmile.gif

QUOTE(Taniuta @ 2011 05 17, 23:02)
*Ačiū Vilmuke3  mirksiukas.gif Praleidau tavąjį postą  blush2.gif Dekoruoju tuom ką turiu:Akmenukais, samanom, džiovintom žolelėm, plastikiniais papuošimais, kuriuos esu pirkusi gėlių parduotuvėje.

**Merginos, penktadienį dalyvauju mugėje. O jau bijau... Įdomu kaip seksis...Tai pirmas mano toks išėjimas į viešumą su savo darbais.

* labai graziai tavo dekoruoti medeliai buna tai ir smalsu pasidare smile.gif

** na ir kaip sekesi? nes kaip suprantu jau ivyko myge smile.gif

QUOTE(Alsė @ 2011 05 18, 17:30)
Sveikos 4u.gif pagaliau ir aš pabaigiau savo pirmąjį medelį bigsmile.gif nėra kuo su jum ir lygintis, bet man jis gražus ax.gif

labai grazus medelis nei nepagalvociau kad gali but pirmas pabandymas bigsmile.gif

QUOTE(Ogiene @ 2011 05 22, 18:40)
Na stai ir as pasirodau su savo pirmuoju medeliu.Tik gaila nuotrauka nekokybiska,visaip bandziau fotografuoti,bet kotai ryskumo nera ax.gif

matosi kad ir mazesnis ryskumas, labai graziai berzelis atrodo. 4u.gif gabios cia jus visos 4u.gif
Atsakyti
[quote=Alsė,2011 05 27, 16:21]
Sveikos 4u.gif
Taniuta, aš vėl su savo klausimais blush2.gif
Gal žinai kaip susukti vat tokį kamieną? ax.gif Susukt tai susukt, bet kaip jį gipsu aptepti gražiai? g.gif

Sveikutes darbstuolytes 4u.gif Sis medelis mano,tai ir pabandysiu paaiskinti kaip ji dariau smile.gif Pirmiausia pasidariau du medelius,kad kamienas butu tvirtesnis as nemazai dedu vielos i vidu,o paskui gerai apsuku su floristine juostele.Tada jau lanksciau formaapsukau viena su kitu.Tada isodinau medeli,o paskui jau aptepiau gipsu,nudaziau ir nulakavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2011 06 03, 00:35)
Sveikutes darbstuolytes  4u.gif Sis medelis mano,tai ir pabandysiu paaiskinti kaip ji dariau  smile.gif Pirmiausia pasidariau du medelius,kad kamienas butu tvirtesnis as nemazai dedu vielos i vidu,o paskui gerai apsuku su floristine juostele.Tada jau lanksciau formaapsukau viena su kitu.Tada isodinau medeli,o paskui jau aptepiau gipsu,nudaziau ir nulakavau smile.gif

Tikiuosi nesupykai, kad pasiskolinau nuotraukytę, tik autorės neužmačiau blush2.gif labai gražus darbelis thumbup.gif O kaip gražiai gipsu juos aptepti, kad tie kotai nesusilietų kaip vienas? g.gif Man atrodo, kad gautųsi paprastas vienas kotas ir viskas, tai ir prisibijau daryt blush2.gif
Atsakyti