Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

QUOTE(aliete @ 2011 05 22, 18:13)
žinau,kad acetonas šiek tiek tirpdo dervą..., bet manau, iškrapštimui iš remelio nepakaks ..., esu girdėjusi,kad pakaitinus metalinį remelį virš liepsnos, derva atšoksta, teoriškai ,tai visai įmanoma ,nes epox.derva viena iš plastmasiu

Atšoksta ir labai gerai- tiesiog viskas vienu kartu ir išsiima. biggrin.gif

O užlieti galima viską, ką tik norisi.

Mano daryti darbai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai smagu, kad turim ir profesionalių šios technikos bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir tikrai sutinku, kad temos pavadinimas nelabai atitinka tą ką darom, bet.... neradau (kol kas) kaip visą tai pavadinti doh.gif
Žodž- platybės tobulėjimui thumbup.gif thumbup.gif

Dar klausimuką turiu- o kur jūs perkat indelius ir pagaliukus maišymui g.gif Arba ką tam reikalui naudojat ax.gif
Ir kokia jūsų nuomonė apie tą dervą, kur švirkštuose yra, kur maišoma 1:1 g.gif
Va tokie g.gif
Aš paskubėjau ir nusipirkau tokius- sunkoka dozuoti, bet...... pirmiems blynams bus gerai rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2011 05 23, 08:50)
Mano daryti darbai

VALIO- sulaukėm ir Arunos bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Va Jos darbų pakerėta ir aš užsikabliavau wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Dėl pavadinimo, tai iš esmės yra praktiškai tas pats. biggrin.gif
O epoksi perku visada švirkštuose- lengviau dozuot.
Ir kam indelius pirkt- suvalgai jogurtą ir panaudok ta indelį- vis tiek paskui išmest reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 05 23, 09:06)
Ir kam indelius pirkt- suvalgai jogurtą ir panaudok ta indelį- vis tiek paskui išmest reikia  lotuliukas.gif

blush2.gif blush2.gif Aš vienkartiniame puodelyje makalavau rolleyes.gif Tik norėjau civilizuotiškiau blush2.gif
Nu bet dzin irnesakyk.gif
O su kuo makaluoji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 23, 08:40)
drinks_cheers.gif ir praktiškai  mirksiukas.gif
O formos, į kurias šaldoma, yra tos pačios, kurios tinka kabašonams  mirksiukas.gif Tik va aš prisipirkau tuščiavidurių formų  doh.gif , tai bandysiu kaip dugnelį dėti iškirptą rutuliuką iš laminavimo plėvelės rolleyes.gif - kaži bus gerai g.gif Nesusiries  g.gif

Aš irgi sakiau bandysiu sluoksniuoti  bigsmile.gif


Teko tureti reikalu su "skylem" daiktuose biggrin.gif Naudojau paprasta placia skairdria lipnia juostele. Klijavau ant nugareles ir tada liejau derva. Kai derva sustingo, juostele lengvai nusilupo smile.gif Va, sioks toks pavyzdukas (kad ir nelabai vykes ax.gif ):
user posted image

Del dozavimo - perku derva indeliuose po 100 ml (ar kazkas panasiai) ir po to pritraukiu i paprastus medicininius svirkstus (berods dabar turiu po 20 ml). Jais labai patogu dozuoti derva. Del indelio - turiu nusipirkus is "eurines" parduotuves kosmetini komplektuka - indelis, teptukas ir keli kauseliai matuokliai (kaip supratau, naudojami kaukems veidui daryti). Tas indelis, tai toks ale silikoninis, tai nuo jo derva labai lengvai atsoka. Tad jei lieka nepanaudotos dervos - nesuku galvos tiesiog palieku ja sustingti indelyje, o po to lengvai isimu ir vel galiu naudoti ta indeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 23, 10:08)
*Naudojau paprasta placia skairdria lipnia juostele. Klijavau ant nugareles ir tada liejau derva. Kai derva sustingo, juostele lengvai nusilupo smile.gif
**Del dozavimo - perku derva indeliuose po 100 ml (ar kazkas panasiai) ir po to pritraukiu i paprastus medicininius svirkstus (berods dabar turiu po 20 ml). J
***Del indelio - turiu nusipirkus is "eurines" parduotuves kosmetini komplektuka

* bigsmile.gif O tai nuo šilumos ji neišsilydo g.gif
** Aš irgi bandžiau į švirkštą pritraukti- nepavyko doh.gif Matai, aš tiesiai iš tūbelės traukiau, tai labai daug oro prisitraukia- o tai burbuliukų pridaro doh.gif
*** Va čia tai idėja bigsmile.gif Ačiū thumbup.gif thumbup.gif Reiks pasidairyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta. Ateinu parodyt ko pridariau smile.gif mokytis dar yra kur, ant poros teks pilt dar viena sluoksniuka, kad lygu grazu butu, ir blizgetu. Beto, kas labiau su patirtim gal zinot, kodel buna taip, kad kartais uzpylus virsus lieka graziai blizgantis, o kartais kaip su tokiom demem? g.gif
"Pertraukele"
user posted image
"Astrus gyvenimo prieskoniai"
user posted image
"naktyje"
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2011 05 23, 10:32)
"naktyje"

bigsmile.gif Gražuolis wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Del lydimosi nezinau, dariau kelis daiktelius - viskas tvarkoje smile.gif

As perku buteliukuose, tai is ju visai patodu prisitraukti i svirksta smile.gif Bet jei derva tubelese, tai galima kitaip daryti - ant galiuko palikti adata (kad derva neisteketu), istraukti svirksto stumokli ir tada per virsu uzpilti derva smile.gif Pilno svirksto nepilti, akd poto galima butu istatyti stumokliuka atgal smile.gif Kazkada ir taip esu bandziusi smile.gif

Indelis tai panasus, tai toks:
user posted image

LeeLu, simpatiski ziedeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 23 gegužės 2011 - 09:44
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 23, 10:41)
istraukti svirksto stumokli ir tada per virsu uzpilti derva smile.gif

doh.gif neee, nu jau senai žinojau, kad dvi galvos geriau nei viena thumbup.gif thumbup.gif
Ačiū už mintį mirksiukas.gif
Atsakyti
Prie lipnios pleveles, celofano, silikono, sis daiktas nelimpa, tai labai gerai naudoti visokie uzkisimams, kuriu paskui nebereikia.
Lee lu- reiktu kiek su kompozicija padirbeti ir dar vienas pastebejimas- labai jau daug burbuliuku- pasistenk kai maisai, tai daryti labai atsargiai, kad kuo maziau oro patektu.
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 05 23, 10:51)
doh.gif neee, nu jau senai žinojau, kad dvi galvos geriau nei viena thumbup.gif  thumbup.gif
Ačiū už mintį  mirksiukas.gif


I sveikatele mirksiukas.gif Dziugu, jei padejau smile.gif
Atsakyti