Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

Kam ta meile reikia irodineti? Jus netikite savo isrinktojo zodziu?

Mane toks argumentas, baisiai glumina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 21 gegužės 2011 - 19:25
Taip as tik uz santuoka, ir jei zmones padorus, turetu susituokti, tai cia taip as manau negaliu manyt kitaip ir viskas, o jus manykit, kaip jums prie sirdies, as nesiruosiu gincytis, ir analizuot tai ka parase Moonte, jei jums patinka skaitykit , analizuokit, filosofuokit, mano nuomone, nuo to nepasikeis, Diskusijos nebetesiu, nes ka norejau pasakiau,, nematau prasmes gincytis.
Atsakyti
Kuo tai susije su padorumu?

Vesti ir dulkintis su svetimais yra padoru, vien todel kad vede, o gyventi nesusituokus, bet buti vienas kitam istikimais yra padorumo stoka ir nesvarbu, kad esi doras?

Keista logika irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 21, 20:30)
Taip as tik uz santuoka, ir jei zmones padorus, turetu susituokti


Pagal jus tie,kurie susituoke yra padorus,o va kurie nesusituoke - nepadorus...o ka jus vadinate padorumu...tai jus TIK pasirasyta parasa vadinate meile ir padorumu...kiek jums metu,idomu...
Atsakyti
Santuoka yra natūrali santykių evoliucijos dalis.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 20:54)
Santuoka yra natūrali santykių evoliucijos dalis.


Nuo kada biurokratinis veiksmas yra siejamas su naturalumu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 05 21, 20:58)
Nuo kada biurokratinis veiksmas yra siejamas su naturalumu?  biggrin.gif

Moonte, kažkada skaičiau psichologo straipsnį šia tema, kuris man labai patiko.
Deja, negaliu čia įmest.
a)kodėl į santuoką žiūrima tik kaip į biurokratinį veiksmą?
b)kodėl, jei žmonės tikri savo jausmais, negali žengti net to biurokratinio veiksmo link?
P.S.Man asmeniškai dzin, kas susituokę, kas ne.
Atsakyti
siandien draugui atnese registruota laiska. reikejo nurodyti musu rysys koks, kai atsiima ne adresatas. ramiai pasirasiau "sugyventine" biggrin.gif pasto darbuotoja net sutriko lotuliukas.gif
o man kas - zinau, kad myli, gerbia, jei noreciau teket, vestu iskart (jau kalbeta), gal kada ir sugalvosim susituokt, bet kol kas mane visiskai tenkina musu santykiai. Mes labai graziai gyvenam. be popieriu ir viesu deklaraciju. jei kam norisi teket/vest - prasom, man negaila, bet pati laikausi pozicijos, kad jei gerai su zmogum gyvenasi, tai nesvarbu, ar su popieriais, ar be popieriu smile.gif
zinau, kad tevai noretu, kad susituoktume, ypac jei uznesteciau, nes taip priimta, taip reikia, nemanau, kad man nuo santuokos popieriu pasirasymo skaudetu lotuliukas.gif bet man kaip labai praktiskam zmogui, pinigu vestuvems gaila - nu visgi kainuoja, kad ir kuklios. ax.gif
zodziu, nesuprantu ir nesuprasiu, kodel kai kurie zmones mane bando itikinti, kad istekejus ju savijauta pasikeite, todel reikia ir man teket. sugyventines vardas manes nezeidzia, nes mes nesam tokie sugyventiniai, kokie kriminalinese kronikose linksniuojami lotuliukas.gif
ai, zodziu, nezinau, kam cia tos ietys lauzomos - kiekvienas yvena taip kaip jam patogiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:02)
Moonte, kažkada skaičiau psichologo straipsnį šia tema, kuris man labai patiko.
Deja, negaliu čia įmest.
a)kodėl į santuoką žiūrima tik kaip į biurokratinį veiksmą?
b)kodėl, jei žmonės tikri savo jausmais, negali žengti net to biurokratinio veiksmo link?
P.S.Man asmeniškai dzin, kas susituokę, kas ne.


Butu idomu paskaityti? Pamegink atsimint, imestum nuoroda, taip isjudinsi diskusija, i idomesne vaga nukreipsi. Zmones reik skatinti mastyti mirksiukas.gif
Atsakyti
jei ištekėjus ėmei jaustis kažkaip kitaip-padarei klaidą. Ženytis reikia tada, kai šitai nekeičia nieko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:07)
jei ištekėjus ėmei jaustis kažkaip kitaip-padarei klaidą. Ženytis reikia tada, kai šitai nekeičia nieko. biggrin.gif

vat mane irgi nustebino kai kuriu pazistamu pasisakymu, kad istekejusios pasijuto uztikrinciau unsure.gif tarsi iki tol butu nepasitikejusios savo mylimaisiais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:07)
jei ištekėjus ėmei jaustis kažkaip kitaip-padarei klaidą. Ženytis reikia tada, kai šitai nekeičia nieko. biggrin.gif


Bet tuomet nera akstino t.y. stimulo vardan ko reikia vesti. Va as neturiu jokio. Na taip, taip, mano situacija yra siek tiek kitokia, bet...
Atsakyti