Įkraunama...
Įkraunama...

Kam tos vestuvės?

http://www.psicholog...mp;directory=64
čia ne tas, bet irgi įdomus.

Vat kai nėra vardan ko tuoktis, tada ir reikia. Tiesiog tai, kaip R.Doveika sakė, paskelbimas pasauliui, kad nuo šiol esate vienas iki mirties (panašiai).
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2011 05 21, 21:11)
vat mane irgi nustebino kai kuriu pazistamu pasisakymu, kad istekejusios pasijuto uztikrinciau  unsure.gif  tarsi iki tol butu nepasitikejusios savo mylimaisiais  unsure.gif


Analogiskai. Mane glumina tokie susituokusiu argumentai.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:14)
http://www.psicholog...mp;directory=64
čia ne tas, bet irgi įdomus.

Vat kai nėra vardan ko tuoktis, tada ir reikia. Tiesiog tai, kaip R.Doveika sakė, paskelbimas pasauliui, kad nuo šiol esate vienas iki mirties (panašiai).


Montekrista, bet kam tas viesas paskelbimas. Man rodos, kad seima yra norma, kam to reikia. Pasauli tai neitakoja, manau, kad jis kaip gyveno taip ir gyvens, bus ta seima, nebus jos. Tai turi buti svarbu tik dviem zmonems, nes tai yra ju rysys.
Atsakyti
http://m.lrytas.lt/-...p...vedybų.htm

o kam vaikui dokumentuose vyro (t4vo pavardė?) Tai yra viešas paskelbimas-šis vaikas yra ano vyro.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:21)
http://m.lrytas.lt/-...p...vedybų.htm

o kam vaikui dokumentuose vyro (t4vo pavardė?) Tai yra viešas paskelbimas-šis vaikas yra ano vyro.


O kuo tai susije su vedybom? Tai zmogaus-vaiko identiteto dalis. Biurokratinis veiksmas - santuoka, to neitakoja. Jei ne visuomenes spaudimas, ar vaikui svarbu koks seimos statusas, ar statusas veikia vaiko jausenas?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 05 21, 21:25)
O kuo tai susije su vedybom? Tai zmogaus-vaiko identiteto dalis. Biurokratinis veiksmas - santuoka, to neitakoja. Jei ne visuomenes spaudimas, ar vaikui svarbu koks seimos statusas, ar statusas veikia vaiko jausenas?

vaikas žino, kas jo tėvas. Gyvena su juo. Tai kaip įrašas dokumentuose įtakos jo jausenas? smile.gif
Pasikartosiu, nenoriu kalbėti apie santuoką kaip biurokratinį veiksmą. Niekad taip nežiūrėjau į ją. Tekėjau, nes su šituo žmogum noriu pasenti. Toks buvo mano pažadas jam. Ir jo-man. Tai pažadas susilaukti vaikų, auginti juos ir auklėti kartu.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 20:33)
Tekėjau, nes su šituo žmogum noriu pasenti.

Kazkada buvo tyrimas atliekamas, apklausiant studentus, tarp atsakymu buvo ir sias, deja, nepasirinko ne vienas. Taip, kad jusu atsakymas kad jus taip mastete pries savo vestuves ne itin itikinantis, arba tekejote solidaus amziaus, arba taip mastote dabar.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:33)
vaikas žino, kas jo tėvas. Gyvena su juo. Tai kaip įrašas dokumentuose įtakos jo jausenas? smile.gif


Prie ko cia santuoka ir vaiko jausena...jeigu tetis duoda vaikui pavarde, o su jo mama nesusituoke,manote,kad vaikas jaus diskomforta...nesamone...pazistu seimu,ir ne viena,kuri nesusituokusi,augina vaikus,turi versla...ir tik juokiasi is tokiu mastysenu...
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:33)
vaikas žino, kas jo tėvas. Gyvena su juo. Tai kaip įrašas dokumentuose įtakos jo jausenas? smile.gif
Pasikartosiu, nenoriu kalbėti apie santuoką kaip biurokratinį veiksmą. Niekad taip nežiūrėjau į ją. Tekėjau, nes su šituo žmogum noriu pasenti. Toks buvo mano pažadas jam. Ir jo-man. Tai pažadas susilaukti vaikų, auginti juos ir auklėti kartu.

nebutinai vaikai gyvena su tevais. bet kokiu atveju, kadangi vaikas yra vakas, turi tureti istatyminius atstovus, tai yra tevai, jei jiems neapribotos tevystes teises, todel kada nereiktu papildomu popieriu irodinejant tevu igaliojimus vaiku atzvilgiu, jie iskart nurodomi gimimo liudijime.
nepainiokim su santuoka 4u.gif beje, del visokiu ligoniniu ir t.t. - kazkada poliklinikoj pildziau blanka, kuriame nurodziau, kam galima suteikti info apie mano sveikata ir t.t. ir ten nebutina buvo nurodyti sutuoktini ar kita seimos nari. ka nurodai, tam suteikia info prireikus.
Atsakyti
QUOTE(der'spirga @ 2011 05 21, 21:39)
Kazkada buvo tyrimas atliekamas, apklausiant studentus, tarp atsakymu buvo ir sias, deja, nepasirinko ne vienas. Taip, kad jusu atsakymas kad jus taip mastete pries savo vestuves ne itin itikinantis, arba tekejote solidaus amziaus, arba taip mastote dabar.

g.gif Nesupratau? Ka=kokie studentai nepasirinko šito atsakymo (jie ką, visi susituokę buvo?) ir todėl mano atsakymas neįtikinamas? Įdomu.
Man įdomu, žmonės gyvena, myli, nori kartu pasenti, bet nesituokia. Kodėl? Jei jau klausiam kam tuoktis, tai klauskim ir kam nesituokt?ania>?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 05 21, 22:25)
O kuo tai susije su vedybom? Tai zmogaus-vaiko identiteto dalis. Biurokratinis veiksmas - santuoka, to neitakoja. Jei ne visuomenes spaudimas, ar vaikui svarbu koks seimos statusas, ar statusas veikia vaiko jausenas?

Griztu i diskusija biggrin.gif Patiko, cia kai kurios issakytos mintys, Sakot, kad YRA TAS VISUOMENES SPAUDIMAS, taip yra, ir as jauciu tai, ir del to man gera but istekejusiai, nereikia sukt galvos, ar kam cia patiks mano pasirasymas sugyventines vardu, ar nepatiks, kaip zmones itai reaguos, tiesiog ramu dusiai ir tiek.
Papasakosiu trumpai viena istorija, turejau SAVO vardu registruota 1 kamb. buta, nuomavau, nuomininkai gavo bauda, arestavo mano buta, ejau issiaiskinti i antstoliu kontora, ejau su vyru,As buvau tame reikale teisi, su advokatu susibarem, jis mane pakviete issiaiskint i kabineta, ir zeminanciai su panieka pasake, KAD SAVO SUGYVENTINI PALIKCIAU UZ DURU, JEI BUT VYRAS, TAD TURETU TEISE EIT SU MANIM doh.gif Visu pirma jis nusisnekejo, ne teismo posedis vyko, o siaip pokalbis, ir vyro buvimas ne prie ko. Na o as, vaidinau, kad labai isizeidziau ir pykau, viesai aiskinausi kokia teise jis turi mane zeminti, kad as su sugyventiniu....Tada prisirinko padejeju, jie manes atsiprasinejo, kad tokia nuomone susidare is to, kad butas ant mano vienos vardo, reiskia as issituokus. Tada as pateikiau santuokos liudijima, savo ir vyro pasus, ir sviedziau ant stalo, kad jus butumete maciusios, kokia visu reakcija buvo, oas isdidziai desciau savo reikalus...Apie vyra nerasysiu, jis isibrove i kabineta ir patogiai atsisedo, o advokatas reke SUGYVENTINIAI NEGALI ATSTOVAUTI blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 20:45)
g.gif Nesupratau? Ka=kokie studentai nepasirinko šito atsakymo (jie ką, visi susituokę buvo?) ir todėl mano atsakymas neįtikinamas? Įdomu.
Man įdomu, žmonės gyvena, myli, nori kartu pasenti, bet nesituokia. Kodėl? Jei jau klausiam kam tuoktis, tai klauskim ir kam nesituokt?ania>?

Studentai baigiamuju kursu. Daznai tuokiamasi paskutiniame kurse, ar tik baigus studijas. Aktualus klausimas tokio amziaus zmoniems, pamasto. Konkreciai klausimynas ne apie vedybas - dometasi jaunimo ateities planais. Klausimai su atsakymu variantais, tarp kurių ir jusu minetasis - noriu pasenti su situo zmogumi. Pasirinko 0.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 21, 21:45)
g.gif Nesupratau? Ka=kokie studentai nepasirinko šito atsakymo (jie ką, visi susituokę buvo?) ir todėl mano atsakymas neįtikinamas? Įdomu.
Man įdomu, žmonės gyvena, myli, nori kartu pasenti, bet nesituokia. Kodėl? Jei jau klausiam kam tuoktis, tai klauskim ir kam nesituokt?ania>?

kam papildomi vargai, pinigu leidimas ir nervu gadinimasis, jei tai nieko nepakeis?
nes kaip mano vienas giminaitis i kito gimnaicio vestuves nepakviestas pasake - as nemaciau, kaip zenijaisi, reikia jus iki siol sugyventiniai biggrin.gif
isiaizduokit, kiek reikia atl;aikyt nusprendusiems susituokti - kaip cia be baltu sukneliu, baltu misrainiu ir baltos??? blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
tada kovos su tevais del sveciu saraso ir kitu dal;yku, tada pinigeliu krapstymas is visur kur imanoma, nes su tevais nelabai pakovosi. galaiusiai visada lieka supykusiu ir nusivylusiu bei isizeidusiu - nu tai kam visa tai?
viena pazistama asaba 5 metus su broliu nesikalbejo (!), nes pries pat vestuves su savo draugu ji issiskyre ir brolis nespejo jai kito pabrolio surasti.
nu tai tada kam tos vestuves?
o pabandyk nueiti susituokti dviese ir balaius nepadaryk, tai isvis issisoksi giminej ojojoj kaip...
zodziu, kol visi galvoja, kad vestuves turi buti pagal juos, tai ir tu vestuviu nesinori kai kuriems daryti, nes ir daryti ju nejaucia poreikio biggrin.gif
Atsakyti