Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laba diena, buvau pas genetikę, kai leliukui buvo 11 savaičių ir 4 dienos. Buvau dėl amžiaus, bet labai smalsu buvo lytis, kadangi jau auginu du bernužėlius. Tai iš pradžių sako, lyg berniukas, paskui sako labai jau pas jus 50 / 50, bet paskui sako, nu duodu daugiau šansų, kad vis dėlto čia berniukas (sprendė pagal šlapimtakių žymenų kampą). Norėjau tiesiog išgirsti, kokia buvo jūsų patirtis šiuo klausimu: suklydo ar teisingai pamatė tokiame ankstyvame nėštumo laike smile.gif
Atsakyti
pas genetiku lankysiuos kaip bus 12sav ir 3dienos, idomu ar mano zirniukas nebus drovus ir pasirodys thumbup.gif nors manau labai didele tikimybe kad pasakytu klaidingai 4u.gif
Atsakyti
man su pirmais 2 sunumis viena karta sake,kad mergytes, kitakarta- berniukai.Su pirmuoju is viso iki 32 sav sake,kad mergyte. Su treciu nestuke.gif 20 sav. 21 sav ir 29 sav sako,kad bus berniukas.Paziuresim ar neklydo. Nors 21 sav ir 29sav darem 3D-4D, vaikucio veiduko bruozai lb berniukiski.Aisku, parode visus vyriskus atributus.Bus matyt kas gims mirksiukas.gif
Atsakyti
Su pirmais 2 pasake 12 sav kad berniukas ir nesuklydo. Vakar genetike 12 sav pasake kad berniukas. Manau taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis 99,9% turejo buti mergaite. Gime berniukas. Kai laukiausi antro, jau nebeklausiau. O dabar prognozuoja berniuka. Taciau visais atvejais buvo vidine nuojauta, kuri manes neapgavo.
Atsakyti
Mano atveju 18.5 sav. genetikė pamatė, kad mergaitė ir pataikė. Dar nepagimdžiau, bet žinau, kad pataikė, nes buvo darytas vaisiaus vandenų tyrimas, kuris patvirtino mot. lyties vaisių smile.gif O mano nuojautė sakė, kad bus berniukas, deja, apgavo biggrin.gif Kita vertus, be galo laukiu savo mergaitės ir džiaugiuosi, kad bus mergaitė smile.gif
Atsakyti
20 sav. pasake, kad bus mergaite :-) visi aplinkiniai speja kad berniukas :-D jau turiu gimdyt siom dienom vat ir pamatysime :-D
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 05 18, 19:20)
20 sav. pasake, kad bus mergaite :-) visi aplinkiniai speja kad berniukas :-D jau turiu gimdyt siom dienom vat ir pamatysime :-D


Man irgi visi sako, kad matyt berniuko laukiuosi. Deja ta išvaizda nėštumo metu nieko nebyloja apie lytį. Čia tik liaudies prietarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2014 05 18, 20:27)
Man irgi visi sako, kad matyt berniuko laukiuosi. Deja ta išvaizda nėštumo metu nieko nebyloja apie lytį. Čia tik liaudies prietarai  smile.gif

zinau, bet lb nervina, kai paklausia ko laukiuosi, sakau mergaites tai visi riezia tau "oj ne tikrai berniukas bus, matau pagal pilva", tai kam tada klausi jei viska zinai ir matai? blink.gif
As nezinau, tik zinau ka daktare pasake, pagimdysiu zuzinosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 05 19, 07:51)
zinau, bet lb nervina, kai paklausia ko laukiuosi, sakau mergaites tai visi riezia tau "oj ne tikrai berniukas bus, matau pagal pilva", tai kam tada klausi jei viska zinai ir matai?  blink.gif
As nezinau, tik zinau ka daktare pasake, pagimdysiu zuzinosiu  lotuliukas.gif

Ech, faina tau, jau any minute now gimdysi...
Man vakar irgi "šimtaprocentiškai" pagal pilvo formą giminaitė nustatė, kad bus mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 05 19, 09:14)
Ech, faina tau, jau any minute now gimdysi...

daktare pries 2 sav. pasake, ruoskis jau bet kada gali vaziuot, parase lapeli i sekanti priemima, kuris kaip tik rytoj turi buti ir sako "rasau, bet zinok taves nieks jau nebelaukia cia, vaziuok gimdyt, ryt poryt siom dienom" biggrin.gif ir ka??? sedziu va dar kiek laiko, jau zinokit nebegaliu sulaukt kaip noriu isvaziuot ir greiciau namo grist, bet matyt ryt dar teks su daktare susitikt lotuliukas.gif
QUOTE(Ciccio @ 2014 05 19, 09:14)
Man vakar irgi "šimtaprocentiškai" pagal pilvo formą giminaitė nustatė, kad bus mergaitė  biggrin.gif

tie giminaiciai su savo 100% mane varo i nevilti paskutiniu metu... pasake mums, kad bus mergaite tai irnusipirkom vezimeli balta su sviesiai ruzavais elementais, ot bus juoko jei visaziniu giminaiciu speliones pasitvirtins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergina: 19 gegužės 2014 - 11:55
neapsiriko - gime mergaite ir tiksliai numatyta diena ax.gif
Atsakyti