Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tiksliai pataike su abiem berniukais ir pakankamai anksti smile.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu 12 savaite paprasta gine pasake,kad bus tikrai berniukas, kitus kartus tik ta pati tvirtino, gime berniukas. Si karta 12 savaiciu ejau pas genetike, tai dave 85 proc, kad bus berniukas. Na , ziuresim ka kitus kartus sakys ir kas gims bigsmile.gif
Tiek sunus tiek dukra labai laukiami wub.gif O su pirmu nestumu norejau tik berniuko, only only biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 07 21, 19:23)
Su pirmu nestumu 12 savaite paprasta gine pasake,kad bus tikrai berniukas, kitus kartus tik ta pati tvirtino, gime berniukas. Si karta 12 savaiciu ejau pas genetike, tai dave 85 proc, kad bus berniukas. Na , ziuresim ka kitus kartus sakys ir kas gims bigsmile.gif
Tiek sunus tiek dukra labai laukiami  wub.gif O su pirmu nestumu norejau tik berniuko, only only biggrin.gif


sveikinimai del berniuko, as su kai berniuko laukiausi zymiai geriau jauciausi nei su mergaite smile.gif
ug tyrimu nepasitikek pilnai nes buna siurprizu cool.gif
Atsakyti
Pirmoji dukra nesirode, o del abieju sunu taikliai pataike mirksiukas.gif
Atsakyti
Genetikė lytį 99proc. pasakė 12sav., o 21sav. patvirtino 100proc., broliukai laukia sesytės 4u.gif
Atsakyti
Ar esate lankęsi pas daktarę R. Vankevičienę Maxmedoj? Ar visada teisingai pavyko nustatyti vaikučio lytį? Su pirmu neapsiriko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkaka @ 2014 08 05, 16:26)
Ar esate lankęsi pas daktarę R. Vankevičienę Maxmedoj? Ar visada teisingai pavyko nustatyti vaikučio lytį? Su pirmu neapsiriko smile.gif


Esu du kartus. Su praeitu nestumu sake, kad mato ataugele, kuri gali virsti vyr. organu smile.gif Nepataike, kuo labai dziaugiuosi - turiu dukryte smile.gif Bet ir neteige 100% smile.gif
O dabar buvau, pasake, kad tikrai organas yra. Ir pati maciau, tai greiciausiai bachuras bus.... nors ir buvo minciu, kad ir dabar apsiriktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 08 05, 22:18)
Esu du kartus. Su praeitu nestumu sake, kad mato ataugele, kuri gali virsti vyr. organu smile.gif Nepataike, kuo labai dziaugiuosi - turiu dukryte smile.gif Bet ir neteige 100% smile.gif
O dabar buvau, pasake, kad tikrai organas yra. Ir pati maciau, tai greiciausiai bachuras bus.... nors ir buvo minciu, kad ir dabar apsiriktu biggrin.gif



Va ir man prognozuoja berniuką, net kelis kartus žiūrėdama patvirtino, kad ten tikrai "morkytė", bet pati dar kažkaip bijau užsiciklinti, kad po to nebūtų staigmenos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkaka @ 2014 08 06, 08:46)
Va ir man prognozuoja berniuką, net kelis kartus žiūrėdama patvirtino, kad ten tikrai "morkytė", bet pati dar kažkaip bijau užsiciklinti, kad po to nebūtų staigmenos smile.gif


Na, kai man suklydo, buvo 18 sav. nėštumas. Ir tikrai neužtikrintai sakė. O dabar jau 21 sav. žiūrėjo, tai visi grožiai matėsi plika akimi ekrane, tai turbūt taip ir bus ax.gif
Atsakyti
Jei ne paslaptis, pas kokią gydytoją Maxmedoje lankotės nėštumo metu?
Atsakyti
QUOTE(Murkaka @ 2014 08 06, 14:03)
Jei ne paslaptis, pas kokią gydytoją Maxmedoje lankotės nėštumo metu?


Pas Rakšnienę.
Atsakyti
Su abiem mergaitem pataike 4u.gif
Atsakyti