Įkraunama...
Įkraunama...

Wet n Wild

'pearlescent pink' subyrejo stoedamas vonioj blink.gif graudu ziuret, kaip kasdien vis trupa ir trupa vien nuo paemimo i rankas, jau du krastai visai aptrupejo, pats skaistalo 'kvadratukas' per viduri iskiles. nu kazkaip nezinau, gal jau as i nars orgasm investuosiu sekanti karta...

seselius irgi nusipirkau, triju spalvu 'sweet as candy' palete, 11lt per akcija, visai neblogi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 13, 13:43)
kadangi pas mus neradau sios paletes, nusprendziau surizikuoti ir uzsakiau is uzsienio  smile.gif kai gausiu parasysiu atsiliepimus ar buvo verta  ax.gif

Kur galima užsisakyti, išduokit paslaptį blush2.gif

QUOTE(dominica @ 2012 09 13, 16:18)
'pearlescent pink' subyrejo stoedamas vonioj  blink.gif graudu ziuret, kaip kasdien vis trupa ir trupa vien nuo paemimo i rankas, jau du krastai visai aptrupejo, pats skaistalo 'kvadratukas' per viduri iskiles. nu kazkaip nezinau, gal jau as i nars orgasm investuosiu sekanti karta...

seselius irgi nusipirkau, triju spalvu 'sweet as candy' palete, 11lt per akcija, visai neblogi  bigsmile.gif

Šitą paletę pardaviau, kokybė prastesnė, nei 6 spalvų palečių ir mono (bet pardaviau nes netiko spalvos)
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 09 13, 18:37)
Kur galima užsisakyti, išduokit paslaptį  blush2.gif


cia
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 13, 18:40)

Ačiū, jei ne paslaptis, kiek jums atsiėjo su siuntimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 09 13, 18:37)
Šitą paletę pardaviau, kokybė prastesnė, nei 6 spalvų palečių ir mono (bet pardaviau nes netiko spalvos)

O kurių šešėlių kokybė skaitosi geriausia iš wet n wild? Kuri paletė? Nes mono didelio įspūdžio nepaliko unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makeup: 13 rugsėjo 2012 - 19:02
QUOTE(dontstop @ 2012 09 13, 18:40)
Ačiū, jei ne paslaptis, kiek jums atsiėjo su siuntimu? blush2.gif


pirkau be aukcijono, apie 41lt
Atsakyti
Šiandien buvau eurokoj ax.gif Kadangi paskutinį sykį įsigyjau MEGA LAST lūpdažiukus wub.gif šį kartą nusprendžiau išbandyti SILK FINISH g.gif Tai nepadarė įspūdžio... Išsirinkau ružavai violetinę spalvą, ryškią, bet jis gana lengvas, reikia keletą potėpių padaryti, toks drėkinantis, finish'as gana blizgus. Gaila, kad MEGA LAST neturėjo daug spalvų ryškių... MEGA LAST turi superinių raudonų ir nude spalvų. Vienas potėpis ir matinis finish'as. Labai panašūs į MAKE UP FOR EVER Rouge Artist Intense wub.gif
user posted image

SILK FINISH pakuotė man tokia pigiai atrodanti, o MEGA LAST graži pakuotė ir superinis produktas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Meginsiu ryt visgi pirkti seselius, o triju ar sesiu spalvu paletes geresnes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 10 01, 21:17)
o matėt šituos stenduose?
user posted image

Turiu šviesų wub.gif(šampaninis, švytintis) Klaipėdoje yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makeup: 13 rugsėjo 2012 - 20:06
QUOTE(makeup @ 2012 09 13, 20:00)
O kurių šešėlių kokybė skaitosi geriausia iš wet n wild? Kuri paletė? Nes mono didelio įspūdžio nepaliko  unsure.gif


6 spalvų tikrai puiki kokybė, 8 spalvų nebandžiau pati, bet blogų atsiliepimų neteko girdėti smile.gif

QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 13, 20:54)
pirkau be aukcijono, apie 41lt

Ačiū, brangoka unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(milagra797 @ 2012 09 13, 21:01)
Meginsiu ryt visgi pirkti seselius, o triju ar sesiu spalvu paletes geresnes?  ax.gif

6 spalvų žymiai geresnės kokybės, 3 spalvų neverta bandyti šito gamintojo (IMHO)
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 09 14, 12:33)
Ačiū, brangoka  unsure.gif


sutinku, kad brangu
bet aplink sia palete suku ratais gal metus laiko doh.gif
taigi jau pribrendo reikalas ja isbandyti, tikiosi patiks, nes uz ta pacia kaina galima Inglot isigyti, jie man kol kas is visu bandytu geriausi, pats gali susirinkti palete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 14, 13:37)
sutinku, kad brangu
bet aplink sia palete suku ratais gal metus laiko  doh.gif
taigi jau pribrendo reikalas ja isbandyti, tikiosi patiks, nes uz ta pacia kaina galima Inglot isigyti, jie man kol kas is visu bandytu geriausi, pats gali susirinkti palete  thumbup.gif

Aš dar ilgiau suku drinks_cheers.gif
Man už Inglot geresni Flormar ir Wet n wild smile.gif
Atsakyti