Įkraunama...
Įkraunama...

Wet n Wild

QUOTE(dontstop @ 2012 09 14, 16:54)
Aš dar ilgiau suku  drinks_cheers.gif


O nenorit pirkt per tarpininkę iš pvz. drugstore.com? Ten 8 spalvų paletės po 5 dol. kainuoja, tai su viskuo gautųsi apie 20-25 lt
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 09 14, 22:55)
O nenorit pirkt per tarpininkę iš pvz. drugstore.com? Ten 8 spalvų paletės po 5 dol. kainuoja, tai su viskuo gautųsi apie 20-25 lt

Ačiū už pasiūlymą, kaina viliojanti, bet per tarpininkę nenoriu 4u.gif Ateičiai turėsiu omeny tokią galimybę smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau sesiu spalvu palete vanity wub.gif aisku, daugelis ja seniai susipirkusios, bet norejau pagirti ir as. Tikrai produktas atitiko pagyras. Patinka seseliu spalvos, pigmentacija, laikymas. Labai graziai galima suderinti blizgius ir matinius atspalvius. NU tiesiog wub.gif pirksiu dar ir lust man atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Pagaliau as jau turiu Comfort Zone palete wub.gif
user posted image

ji nuostabi! seseliu spalvos labai grazios, svelniai tepasi ant voko, spalvos ryskios, tekstura aksomine, ant voko nesimato stambiu blizguciu, issilaiko visa diena, jie pranoko visus mano lukescius thumbup.gif galiu drasiai sakyti, kad jie man geresni net uz Dior ir mano numyletus Inglot blush2.gif

taigi jei kas dar galvoja pirkti ar ne, as sakau taip - pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Baisingai noreciau sios, tik galetu i lt atvezti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 09 23, 10:24)
Baisingai noreciau sios, tik galetu i lt atvezti smile.gif


as jos norejau metus laiko, laukiau, kada pasirodys Lt, bet nera ir nera, uzsisakiau ebay ir nenusivyliau, didele palete, net 8,5gr
Atsakyti
Baisuokliški. Tiek pakuotė, tiek patys neišvaizdūs. Primena Ruby Rose, bet RR buvo gražesni. Jei turėčiau tik tokius šešėlius tai išvis nesidažyčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 09 23, 11:54)
Baisuokliški. Tiek pakuotė, tiek patys neišvaizdūs. Primena Ruby Rose, bet RR buvo gražesni. Jei turėčiau tik tokius šešėlius tai išvis nesidažyčiau 4u.gif

doh.gif
Šiuos šešėlius giria net labai įžymi youtubės blogerė, profesionali vizažistė, Tiffany, darbe naudojanti taip pat MAC, Urban decay ir tt, , jau nekalbant apie tūkstančius kitų megėjų ir profesionalų. Kaip galima nuvertinti produktą vien iš pakuotės, net nepabandžius ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 09 23, 09:42)
as jos norejau metus laiko, laukiau, kada pasirodys Lt, bet nera ir nera, uzsisakiau ebay ir nenusivyliau, didele palete, net 8,5gr


galbut reikes ir man apgalvoti tokia galimybe smile.gif nes nusipirkusi 6 spalvu palete likau labai patenkinta ir spalvomis, ir seseliu issilaikymu.

Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2012 09 23, 10:54)
Baisuokliški. Tiek pakuotė, tiek patys neišvaizdūs. Primena Ruby Rose, bet RR buvo gražesni. Jei turėčiau tik tokius šešėlius tai išvis nesidažyčiau 4u.gif


labai nemotyvuota nuomone, o kai nemotyvuota, tai per daug kategoriska smile.gif turiu ir Dior seselius, kuriu nenaudoju, nes manau, kad kainos ir kokybes santykis ten visiskai prasilenkia. O wet n wild seseliai - super patiko.Sios paletes swatchai puikus, atsiliepimai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 09 23, 17:28)
doh.gif
Šiuos šešėlius giria net labai įžymi youtubės blogerė, profesionali vizažistė,  Tiffany, darbe naudojanti taip pat MAC, Urban decay ir tt, , jau nekalbant apie tūkstančius kitų megėjų ir profesionalų. Kaip galima nuvertinti produktą vien iš pakuotės, net nepabandžius  ohmy.gif

Elementariai- pasižiūri ir nenori, nes pakuotė ir apipavidalinimas atgrasūs, neįkvepiantys.

QUOTE(milagra797 @ 2012 09 23, 19:00)
labai nemotyvuota nuomone, o kai nemotyvuota, tai per daug kategoriska smile.gif turiu ir Dior seselius, kuriu nenaudoju, nes manau, kad kainos ir kokybes santykis ten visiskai prasilenkia. O wet n wild seseliai - super patiko.Sios paletes swatchai puikus, atsiliepimai taip pat.

Baisuokliai yra baisuokliai, kokių čia dar motyvų ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 09 23, 19:37)

produkto kokybė vs. pakuotė? aš renkuosi produktą, pati šitų šešėlių seniai noriu, nes jie visur išgirti, apskritai Wet n wild vieni iš geresnių šešėlių, man jie labai patinka, turiu kitą paletę. ir pakuotė man visai patinka - tuo, kad minimalistinė, pigi ir tai atsiliepia bendrai produkto kainai.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 09 23, 19:37)
Elementariai- pasižiūri ir nenori, nes pakuotė ir apipavidalinimas atgrasūs, neįkvepiantys.
Baisuokliai yra baisuokliai, kokių čia dar motyvų ieškot.


kai kam Malenos numyleto Too Faced pakuotes baisuokliskos biggrin.gif taigi lygiosios lotuliukas.gif
Atsakyti