Įkraunama...
Įkraunama...

Wet n Wild

QUOTE(milagra797 @ 2012 12 16, 23:05)
O varge, o visai neseniai ja atradau  blink.gif ir galvojau, kodel visi seseliai ispirkti Mole, o niekas nauju neveze. Na ka, reikes internetu uzsisakineti  blush2.gif  gal kuri patarsit, is kur geriausia wet n wild seselius uzsisakineti? smile.gif


Drugstore buna nuolaidu ar pasiulymu buy 1 get one 50% off ar pan smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
neseniai isigijau triju spalvu sweet as candy ir walking on eggshells paletes esu laabai patenkinta jomis, drinks_cheers.gif thumbup.gif
sakykit o gal jau pas mus yra ir kitu paleciu pasirinkimo? kur seniau nebuvo gal jau yra kur silent treatment paleciu?
ar tu 8 spalvu paleciu?? kazkaip seniau eurokos konsultantes lyg ir minejo, kad lt irgi uzves ju, bet neaisku kada.. doh.gif g.gif

gal kas jau matet kokiu naujienu is wet n wild ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2012 12 18, 11:50)
sveikos merginos 4u.gif
neseniai isigijau triju spalvu sweet as candy ir walking on eggshells paletes esu laabai patenkinta jomis,  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
sakykit o gal jau pas mus yra ir kitu paleciu pasirinkimo? kur seniau nebuvo gal jau yra kur silent treatment paleciu?
ar tu 8 spalvu paleciu?? kazkaip seniau eurokos konsultantes lyg ir minejo, kad lt irgi uzves ju, bet neaisku kada.. doh.gif  g.gif

gal kas jau matet kokiu naujienu is wet n wild ax.gif  bigsmile.gif


tai va kaip tik kalba ir buvo, kad tie stendai apskritai isnyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2012 12 18, 10:50)
gal kas jau matet kokiu naujienu is wet n wild ax.gif  bigsmile.gif

2013 pavasario naujienos
Atsakyti
Gaila, kad šio gamintojo stendų jau nebėra LT, bet džiaugiuosi, kad pavyko užtaikyti ant 70 % išpardavimo ax.gif
Įsigijau kelis produktus ir norėčiau pasidalinti savo nuomone apie juos.

1. Lūpų balzamas su spalva Natural blend lip shimmer, atsp Maple

user posted image

user posted image

user posted image

Savo pigmentacija šis balzamas pakonkuruotų su nemažai lūpdažių mirksiukas.gif Spalva labai intensyvi, tuo pačiu jaučiasi ir drėkinimas, finish'as blizgus. Kvapas prieskonių, aštrokas. Jaučiasi kažkoks vėsinimas, dilgčiojimas lūpose. Visumoj produktas labai patiko ir jei tik turėčiau galimybę griebčiau dar kelis atspalvius 4u.gif

2. Lūpų blizgesiai, atspalviai Candy apple ir Sheerly Cocoa

Candy Apple

user posted image

user posted image

user posted image

Silpna pigmentacija, ant lūpų žiūrisi permatomiau, nei pakuotėje. Lipnus. Siauras kakliukas, tenka daug kartų panardinti aplikatorių į blizgį, kol pavyksta ištraukti pakankamą kiekį produkto. Nepatiko ir greičiausiai nesinaudosiu.

Sheerly cocoa

user posted image

Kaip bebūtų keista - visai kita formulė, nei Candy apple. Kreminis, mažiau lipnus, puiki pigmentacija, viskas ok su kakliuku. Tepasi tolygiai, laikosi puikiai. Gal kvapas ne visai malonus mano nosiai, bet visumoje produktas patiko smile.gif
Papildyta:
Ir šešėliai:

mono Envy

user posted image

user posted image

3 spalvų paletė Cool as a Cucumber

user posted image

user posted image

Šešėliai absoliučiai fantastiški, puiki pigmentacija, nuostabiai dengiasi ir retušuojasi, satininio finish'o. Aš negaliu jais atsidžiaugti wub.gif
Atsakyti
Vakar molo Eurokos buvo siek tiek papildyta mono seseliu, dvejus pirkau, tai nesupratau, kaip ten - ar naikina ar ne. Nes po kokiu puses metu ta stenda siek tiek papilde buvo
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 03 03, 10:59)
Vakar molo Eurokos buvo siek tiek papildyta mono seseliu, dvejus pirkau, tai nesupratau, kaip ten - ar naikina ar ne. Nes po kokiu puses metu ta stenda siek tiek papilde buvo

Įdomu g.gif Kad naikina stendus man sakė Hyper Maximos Eurokose bei Klaipėdos PC Grandus Eurokose, ir ten stendų jau nebėra unsure.gif
Atsakyti
gal kokiu likuciu sandely rado ir isdeliojo g.gif nes nuo rudens vis paziuriu stendus mole ir savanoriuose, vakar buvo 25 nuolaida visoms prekems, atsitikrinai uzejau ir radau nedideli seseliu papildyma - pirkau nutty ir brullee atspalvius mono seseliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 03 03, 12:05)
Įdomu  g.gif  Kad naikina stendus man sakė Hyper Maximos Eurokose bei Klaipėdos PC Grandus Eurokose, ir ten stendų jau nebėra  unsure.gif

Kad Klaipėdos Gradus Eurokose lyg ir niekad nebuvo. g.gif Arba aš klystu ax.gif Kiek žinau, visad būdavo Liepos Eurokose. Kažin, ar ten tebėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2013 03 04, 10:47)
Kad Klaipėdos Gradus Eurokose lyg ir niekad nebuvo.  g.gif Arba aš klystu  ax.gif Kiek žinau, visad būdavo Liepos Eurokose. Kažin, ar ten tebėra  g.gif

Tikrai būdavo, aš pirkau Wet n wild produkcijos PC Grandus Vasario paskutinę savaitę ax.gif
Atsakyti
As vakar buvau eurokose Vilniaus mados pc ir nebuvo wet'n'wild stendo blink.gif !!!!
Ar yra Vilniuj dar kur nors jis,as net nesitikejau kad juos panaikins,kas per nesamone doh.gif
Liksiu be seseliu ir nagu laku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinelez @ 2013 03 04, 10:33)
As vakar buvau eurokose Vilniaus mados pc ir nebuvo wet'n'wild stendo blink.gif  !!!!
Ar yra Vilniuj dar kur nors jis,as net nesitikejau kad juos panaikins,kas per nesamone doh.gif 
Liksiu be seseliu ir nagu laku  verysad.gif

oze yra smile.gif
Atsakyti