Įkraunama...
Įkraunama...

Elektriniai epiliatoriai

@delfiuka as va kaip tik nusipirkau ta Philips su tuo antgaliu man ziauriai geras, labai rekomenduoju. Visai neskauda smile.gif Merginos, reklama nemeluoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2015 09 19, 23:54)
Gal kuri bandėt Philips Satin Perfect Skin Stretcher HP 6583? Bloge labai išgyrė, kad skausmas minimalus, įdomu, ar tikrai toks geras



Nusipirkau, kai mano senukas philipsas numire butent si modeli. Visai neskauda ir rauna daug greiciau. Na labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke2015 @ 2015 09 24, 23:06)
Nusipirkau, kai mano senukas philipsas numire butent si modeli. Visai neskauda ir rauna daug greiciau. Na labai patenkinta thumbup.gif

Ačiū už atsiliepimą. smile.gif Man vis tiek skauda, bet guodžia tai, kad epiliuoja pakankamai švariai ir nuepiliuota oda labai švelni. Duše ar vonioj panaudojus turėtų būti dar geriau.
Atsakyti
Sveikos merginos noreciau isgirsti jusu nuomone apie si epiliatoriu https://www.topocent...-ed92rp503.html
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2015 09 25, 21:29)
Ačiū už atsiliepimą.  smile.gif Man vis tiek skauda, bet guodžia tai, kad epiliuoja pakankamai švariai ir nuepiliuota oda labai švelni. Duše ar vonioj panaudojus turėtų būti dar geriau.


Nemanau, kad elektriniai prietaisai tnka naudoti duše mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 09, 15:29)
Nemanau, kad elektriniai prietaisai tnka naudoti duše  mirksiukas.gif


Kai kurie tinka, mano tinka pvz po vandeniu galiu depiliuotis kiek tinkama, bet vis tiek skauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 09, 16:29)
Nemanau, kad elektriniai prietaisai tnka naudoti duše  mirksiukas.gif

Tinkami ne tik duše, bet ir gulint vonioj, tik nereikia viso sukišt vandenį. Aišku, turiu galvoje specialius modelius, kurie tam pritaikyti.
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 09, 15:29)
Nemanau, kad elektriniai prietaisai tnka naudoti duše  mirksiukas.gif

jie su pakraunama baterija. Apskritai, jei rašo, jog galima naudot duše, matyt ne iš piršto laužia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 11 11, 23:24)
jie su pakraunama baterija. Apskritai, jei rašo, jog galima naudot duše, matyt ne iš piršto laužia rolleyes.gif

Tikrai taip. ax.gif Pakraunamas akumuliatorius, užsandarintas korpusas. .žinoma, maudyti jų nereikėtų... Nors aš savąjį bandžiau duše, nepatiko. Sausai patogiau... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos gal kas naudojat si epiliatoriu Epiliatorius PANASONIC ES-ED92RP503 . Noreciau suzinoti jusu nuomone. O gal galetumet patarti koki issirinkti? Ar pasiteisina epiliatoriai su saldymo pirstinem ar kitaip kaip saldantys...
Atsakyti
Sveikos, gal kas patars..
Diskų tipas - plienas ar metaliniai? koks skirtumas tarp jų g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 08 31, 11:43)
Sveikos, gal kas patars..
Diskų tipas - plienas ar metaliniai? koks skirtumas tarp jų g.gif

jei oda jautri ir alergiška, tuomet plienas ar keramika
Atsakyti