Įkraunama...
Įkraunama...

Elektriniai epiliatoriai

QUOTE(Vitulka @ 2016 08 31, 14:22)
jei oda jautri ir alergiška, tuomet plienas ar keramika

4u.gif ačiū
Atsakyti
Padėkit susigaudyt Philips epiliatoriuse, tas Satinelle Advanced Wet & Dry yra pats naujausias, ir tie skaičiukai nuo BRE 610/00 iki 650/00 skiriasi tik antgaliu kiekiu? pats epiliatorius tas pats? Jei taip ar verti tie antgaliai ko nors? nes kaina vos ne dvigubai už juos išauga.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2016 10 03, 09:55)
Padėkit susigaudyt Philips epiliatoriuse, tas Satinelle Advanced Wet & Dry yra pats naujausias, ir tie skaičiukai nuo BRE 610/00  iki 650/00 skiriasi tik antgaliu kiekiu? pats epiliatorius tas pats? Jei taip ar verti tie antgaliai ko nors? nes kaina vos ne dvigubai už juos išauga.

jūs pati turit nuspręst, kokių antgalių jums reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 10 03, 12:18)
jūs pati turit nuspręst, kokių antgalių jums reikia smile.gif


Man reikia epiliatoriaus biggrin.gif Bet va žiūriu, kad galima gauti 2 in 1 arba net 5 in 1
Gal sakau, kuris vienas ar keli tie priedai tikrai ko nors verti, pvz masažuoklis ar pilinguoklis.
Aš bandžiau pardej Braun Silk Epil 9 ir jis jau turi pats iš saves tokius kaip masažuoklius, man pasirodė, kad dėl jų mažiau skauda, bet Braun nenoriu dėl įauginėjančių plaukelių problemos, o va PHILPIS kaip supratu tik priede tas masažuoklis yra, tik nesupratau ar jį galima naudoti kartu epiliavimo metu, ar tskirai masažavimo galvute ir atskirai patį epiliatorių.
Atsakyti
man būtinai reikia lemputės, masažuojančios galvutės (mažiau skauda epiliuojant), kuo daugiau pincetų (greičiau nusipeša, bet skaudžiau). Pešu pažastis, bikinio šonus, bet dėl to man siauresnės galvutės nereik, nors yra kam reik, apima mažesnį plotą, mažiau skauda smile.gif
Šlaunis pešu tik iš nugaros, iš priekio tiesiog trumpinu, bet tam turiu el. skustuką (gavau dovanų perkant epiliatorių), jei neturėčiau, būtų smagu, jog epiliatorius turėtų skutimo ar plaukelių trumpinimo galvutę ax.gif
Atsakyti
O gal žinot ar PHilips Wet & Dry galima vienu metu dėti ir masažuoklį ir pačio epiliatoriaus galvutę?
Atsakyti
Sveikos,
o gal kuri naudojate Braun SE9 ir turite antgalį veidui ar jautrioms vietoms ir nenaudojat jo? Aš mielai nupirkčiau ar kaip kitaip sutartume...
Nes renkuosi dabar tarp Braun se 7 ir 9, bet negaunu 9 modelio, kad turėtų ir SPA šveitiklį, ir jautrių vietų galvutę. O aš epiliatorių visad naudoju ir veidui.
Beje, gal kas jau galit palyginti 7 ir 9? nes man, tiesą sakant, 7 atrodo dauuug gražiau, o kaip suprantu jų vienintelis skirtumas tik platesnė galvutė. Bet ar tai kaip tik netrukdytų depiliuojant pvz bikini sritį ar veidą?...
Atsakyti
QUOTE(neberadaugiauvarduvisiuzimti @ 2016 11 14, 21:49)
Sveikos,
o gal kuri naudojate Braun SE9 ir turite antgalį veidui ar jautrioms vietoms ir nenaudojat jo? Aš mielai nupirkčiau ar kaip kitaip sutartume...
Nes renkuosi dabar tarp Braun se 7 ir 9, bet negaunu 9 modelio, kad turėtų ir SPA šveitiklį, ir jautrių vietų galvutę. O aš epiliatorių visad naudoju ir veidui.
Beje, gal kas jau galit palyginti 7 ir 9? nes man, tiesą sakant, 7 atrodo dauuug gražiau, o kaip suprantu jų vienintelis skirtumas tik platesnė galvutė. Bet ar tai kaip tik netrukdytų depiliuojant pvz bikini sritį ar veidą?...

prašau https://www.technora...UN-SE-9961.html biggrin.gif

šiaip tų SE7 ne vienos rūšies. Apie kurią klausiat? ax.gif
Atsakyti

O gal žinot ar PHilips Wet & Dry galima vienu metu dėti ir masažuoklį ir pačio epiliatoriaus galvutę?

O kaip ant vieno du sumausit?? Koks modelis Jūsų Philips Wet & Dry? Nes jų keli yra.  :unsure: 

Atsakyti
Labas 4u.gif

mano depiliatoriaus BRAUN silk5 galvutė nustojo suktis. Nežinote kur remontuoja

ir ar tai remontuojma ?

ax.gif
Atsakyti
Ar epiliatorių, kuris yra pakraunamas, galima naudot ir su laidu, na jei neužtenka baterijos ?
Atsakyti
o iš bandžiusiųjų braun silk epil 7 ar 9 galit pasakyti, ar tiesa, kad 0,5mm plaukelius pašalina? Man tai skamba kaip ir pasakos:)
Atsakyti