Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 10:37)
As uzpildziau balandzio pradzioj wtc, bet dar laukiu. o jums atsiunte kazkoki laiska ar kazka, ar tiesiog pradejo moket?

bent jau mums tai pirma pravede paskui laiska atsiunte ir mamai taip pat
Atsakyti
QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 12:37)
As uzpildziau balandzio pradzioj wtc, bet dar laukiu. o jums atsiunte kazkoki laiska ar kazka, ar tiesiog pradejo moket?

mum tai buvo atciunte forma papildoma uzpilditi apie vaika ir reikejo vaiko 2 originalius dukumentus siusti,dokumentus grazino dabar laukiam laisko su atcakimu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,noreciau paklausti,kai pildai Renewal pack apie praeitu metu pajamas,tai tose vietose,kur nera jokiu pajamu nieko nerasyti,ar irasyti 00,00?ir ar cia tas pats,kaip metine deklaracija?dekui 4u.gif
Atsakyti
o kaip del Maternity Grand? ar kaip ten vadinasi.£500 svaru uz vaikeli. Man Health visitor pasiule uzpildyti. pasiskaiciau kas cia per dalikas, Kaip supratau ji gauna tik zmones kuriie gauna benefitus. Ar ne?
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2011 05 31, 09:40)
o kaip del Maternity Grand? ar kaip ten vadinasi.£500 svaru uz vaikeli. Man Health visitor pasiule uzpildyti. pasiskaiciau kas cia per dalikas, Kaip supratau ji gauna tik zmones kuriie gauna benefitus. Ar ne?


Taip,siuos pinigus gauna tie zmones,kurie gauna wtc benefitus ir tik uz pirmaji vaika seimoje.Uz sekancius leliukus nieks nebemoka.
Atsakyti
Noriu paklaust tokio dalyko. Mes buvom uzpilde del wtc, bet mums jie nepriklause. Dabar vaikas pradeda lankyti nursery. ir daba galvoju ar man uztenka paskambinus pranesti, ar turiu vel uzsisakyti packa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsey @ 2011 05 30, 13:37)
As uzpildziau balandzio pradzioj wtc, bet dar laukiu. o jums atsiunte kazkoki laiska ar kazka, ar tiesiog pradejo moket?



as uzpildziau liepos gale ir vis dar laukiu lotuliukas.gif kantrybes merginos 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos sakykit as gavau is revenue laiska ,kur parasyta kiek mums sumoketa CTC ir WTC ir dar pridetas lapas kazka pildyti.ar esate kazkas tai gave?\nes mes ji gaunam antra karta,o nusinesem ir parodeme kur dokumentus tvarko tai sako jum nereikai cia nieko rasyti, bet ji isnaujo mum vel atsiunte.
Atsakyti
QUOTE(manday @ 2011 05 31, 13:06)
as uzpildziau liepos gale ir vis dar laukiu  lotuliukas.gif kantrybes merginos 4u.gif  mirksiukas.gif

zinau kad reikia turet kantrybes smile.gif bet biggrin.gif oho jus kaip ilgai laukiate,o jie gal siuncia kokias formas,praso konors siusti?ar kai nusiuntet pirma forma ir jokiu ziniu is ju?
Atsakyti
QUOTE(fijolaaa @ 2011 05 31, 15:28)
zinau kad reikia turet kantrybes smile.gif bet biggrin.gif oho jus kaip ilgai laukiate,o jie gal siuncia kokias formas,praso konors siusti?ar kai nusiuntet pirma forma ir jokiu ziniu is ju?


iki sausio16d.nebuvo jokiu ziniu,kiek skambindavom vis vyksta procesas ir tiek,o sausio16 atsiunte klausima kur mano vaikai buvo kai as buvau pries3metus londone.atrasiau ,kad visada buvo jie su manim ir vel laukti liepe16savaiciu (po kiekvieno laisko reikia laukti iki16savaiciu) blink.gif
Atsakyti
va va ir pas mus viskas panasiai vykstas.mums jau geguzes vidury turejo pradet moket pinigus uz vaikais (child benefit)niekaip nesulaukem pradejom judinti tada jie sumatse kad dar reikia viena forma uzpildyt ir buvo tokie lievi klausimai grynai apie vaikus.bet nereikia laukti 16 savaiciu reikia grynai juos judint ir grieztai su jais kalbet,tie babjai ten nieko neveikia tik durniu volioja.tas pats buvo su tax credit pusantro menesio laukem formos neatsiunte nieko si 6dieni paskambinom sakom kur forma kas daros tai esme tame kad uzpilde ta forma telefonu o ryt vyras jau vaziuoja su visais dokais pas juos i interviu.va taip mergaites ax.gif reikia labai labai su jais grieztai mirksiukas.gif
Atsakyti
matai, per grieztai irgi nelabai gerai. nebent su kokia bendra kontora, kur vis kiti zmones/operatorius, o va su vietiniais, tai sunkiau
Atsakyti