Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 08, 09:51)
Labas,aciu gerai 4u.gif  Susiradom kita buta,kur sutinka HB ir t.t nes cia tai stumia kazkokia dura ir tiek,aisku kaip diena kad nenori schmoll.gif  Einam dabar per normalius zmones nomuotis.Tik minusas tas kad sutikau vaika leisti cia prie seno adreso i mokykla o dabar isikraustom,toliau tai man toli vaika i mokykla reiks vesti doh.gif Tai va nezinau ka siuo atzvilgiu daryti unsure.gif


Kiek toli?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 07 08, 09:10)
Kiek toli?

Pusvalandis su autiku vaziuoti,aisku kol atras man vieta prie namu vesiu.Bet yra prie namu mokykla 10 min.peskom,tai i ta ir noreciau leisti
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 08, 10:35)
Pusvalandis su autiku vaziuoti,aisku kol atras man vieta prie namu vesiu.Bet yra prie namu mokykla 10 min.peskom,tai i ta ir noreciau leisti


Myliomis kiek?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 07 08, 10:21)
Myliomis kiek?

Netrauks tiek kiek galvoji unsure.gif . Max 2 mylios.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2011 07 08, 13:39)
Netrauks tiek kiek galvoji unsure.gif . Max 2 mylios.


Aisku.
Nu, as asmeniskai, turbut tada pasikankinciau ta pusvalandi autobusu, ir paveziociau vaika. Nes, tikrai ne tragedija pusvalandis autobuse. SVarbu, kad ne kokiais penkiais ir ne pesciomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 07 08, 12:45)
Aisku.
Nu, as asmeniskai, turbut tada pasikankinciau ta pusvalandi autobusu, ir paveziociau vaika. Nes, tikrai ne tragedija pusvalandis autobuse. SVarbu, kad ne kokiais penkiais ir ne pesciomis  biggrin.gif

Nu bet logiskai mastant su autobusu pirmyn atgal bilietas kainuoja,o kaip galima vaika nuvesti i mokykla arciau ir nemokamai tai man rodos taip geriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 08, 15:49)
Nu bet logiskai mastant su autobusu pirmyn atgal bilietas kainuoja,o kaip galima vaika nuvesti i mokykla arciau ir nemokamai tai man rodos taip geriau blush2.gif


geriausia yra ten,kur vaikui patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 08, 15:49)
Nu bet logiskai mastant su autobusu pirmyn atgal bilietas kainuoja,o kaip galima vaika nuvesti i mokykla arciau ir nemokamai tai man rodos taip geriau blush2.gif


Man sioje vietoje prioritetas butu vaiko issilavinimas, o ne bilieto kaina. Juk, kol lauksite vietos arciau namu, vaikas neteks dalies ziniu, nueis i mokykla su didelemis spragomis 4u.gif
Atsakyti
Mes i mokykla vaziuojam su 2 autobusais,1 labai blogas grafikas-tik 3 kart i valanda vaziuoja tai jei paveluoji i reikiama-veluoji mokyklon.Bet vazinejam,man pirmyn atgal 2 valandos gaunasi kelio ,bet mokykla nebloga,tai jei gautume arciau vieta tai nzn ar
eitume

Dar norejau paklaust,ar mociutei su anuke vaziuojant cia i svecius reikia kokio tevu sutikimo vezant mergaite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jujuste: 08 liepos 2011 - 17:46
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 07 08, 10:35)
Pusvalandis su autiku vaziuoti,aisku kol atras man vieta prie namu vesiu.Bet yra prie namu mokykla 10 min.peskom,tai i ta ir noreciau leisti


nueikit i konsula ir paprasykit, kad prasytu jums vietos toje mokykloje arciau namu. kol gausit vieta, paveziosit autobusu iki tos mokyklos kur jau gavot vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 07 08, 19:11)
nueikit i konsula ir paprasykit, kad prasytu jums vietos toje mokykloje arciau namu. kol gausit vieta, paveziosit autobusu iki tos mokyklos kur jau gavot vieta 4u.gif


Taigi ne councilas vieta praso, o ji pati g.gif O, be to pagal adresa, ir pagal atstuma, nemanau, kad council'as ka nors keis. schmoll.gif
Atsakyti
As patarciau mamytei koncule pasidomet del vaiko keliones i mokykla apmokejimo. Mano dukra lanko mokykla kur atstumas 1,89 mylios ir kai uzpildem forma del apmokejimo, tai gavom atsakyma, kad jeigu yra daugiau nei 2 mylios, tik tada konsulas apmoka autiko bilietus. Tiesa, gali dar ir nemokamai dvirati duoti (jeigu vaikas vyresnis ir sutinka dviraciu vazinet ) smile.gif .
Atsakyti