Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(laurinute @ 2011 06 02, 19:53)
Norejau paklausti kas tvarketes Jobseeker’s Allowance ,kiek laiko lauket is ju laisko su atsakymu ar mokes jums ar ne g.gif

antra savaite jau eina, dar jokio pranesimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 06 03, 10:13)
antra savaite jau eina, dar jokio pranesimo  ax.gif

tai dar labai mazas laiko tarpas,gali gaut ta pranesima po menesiu ar dvieju jei nedaugiau.priprask prie ju tempo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 02, 19:53)
Norejau paklausti kas tvarketes Jobseeker’s Allowance ,kiek laiko lauket is ju laisko su atsakymu ar mokes jums ar ne g.gif

ilgai. As laukiu beveik menesi. Vakar net skambinau, atsiprase, kad ilgai, bet dar net nera atsakymo, kazka ten dar jie atseit tikrina. Interviu tik birzelio 19d :/ dar uzklausiu jei susirasiu darba, ar mokes uz praejusi laikotarpi, tai sake, kad mokes.
Atsakyti
Koks jusu darbo stazas buvo uk pries prasant jsa? g.gif
Atsakyti
Dėkui visom už paaiškinimus dėl Self-employed. Esmė, kad aš dirbu namuose, tačiau pajamos kol kas nesiekia nei 50 svarų per savaitę, todėl ir domiuos, ar man oficialiai registruoti savo veiklą, ar laukt kol įsivažiuosiu. Jokių pašalpų - fiktyvių ar ne aš nesiekiu gaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elida: 03 birželio 2011 - 12:35
QUOTE(elida @ 2011 06 03, 13:33)
Dėkui visom už paaiškinimus dėl Self-employed. Esmė, kad aš dirbu namuose, tačiau pajamos kol kas nesiekia nei 50 svarų per savaitę, todėl ir domiuos, ar man oficialiai registruoti savo veiklą, ar laukt kol įsivažiuosiu. Jokių pašalpų - fiktyvių ar ne aš nesiekiu gaut.


Privalai iregistruoti, ir privalai tvarkytis visas pajamas, islaidas ir kt. buhalterija.
Metu pabaigoje kai deklaruosi viska, gali buti, kad jie nuspres, kad kt metais, gali nedeklaruoti, bet is esmes, turi vesti visa suvestine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elida @ 2011 06 03, 12:33)
Jokių pašalpų - fiktyvių ar ne aš nesiekiu gaut.


vat ir blogai.kam cia nuo to geriau?! Ir tai butu ne pashalpa,o subsidija tavo oriam gyvenimui uk. Patys anglai rashineja,jog jiems paliekami maishai unclaimed working taxes. Taip,kad... O lt budami,taip pat atsisakytumet npd? biggrin.gif Apie toki atveji,manau, ir spauda parashytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikuteee @ 2011 06 01, 23:27)
Kur tokiu pajamu nebuvo, rasot 00.00  mirksiukas.gif

aciu.o reikia tikslia suma irasyti ar estimate,jei esu self.empl.?ir ar tai yra metine deklaracija?
Atsakyti
Uz praeitus fin metus turetu buti tiksli. Uz ateinancius-numanoma,kuria galima tikslint metu eigoj
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 02, 19:53)
Norejau paklausti kas tvarketes Jobseeker’s Allowance ,kiek laiko lauket is ju laisko su atsakymu ar mokes jums ar ne g.gif


pora sav panasiai laukiau
Atsakyti
turiu klausimeli wub.gif gyvenam londone,pradejau gauti uz vaikus pasalpas.dabar planuojam kraustytis i siaures airija.zinau kad ten ta pati UK,bet noriu pasitikslinti ar nenutrauks man tu pasalpu,ar niekas nesikeis?suprantama ,turesiu jiems pranesti nauja adresa.ar ji pakeitus nenutruks pinigu mokejimas?aciu 4u.gif
Atsakyti
As norejau paklausti priklauso nuo ko nors kokia suma ismoka CTC,ar yra kokia nustatyta tam tiksli suma ar visiems vienodai moka smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti