Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU


Dalinamės nevykusiais pirkiniais toliau.... bigsmile.gif

user posted image







Sena tema:
http://www.supermama...?...5621&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 24 gegužės 2011 - 08:01
Natura Siberica lengvas rankų kremas
user posted image
Drąsiai galiu sakyti, kad tai pats blogiausias kada nors turėtas rankų kremas. Juo pasitepu toks jausmas, kad dar labiau rankas sausina, traukia odą. Geriau išvis jokio nei šis schmoll.gif
Atsakyti
weleda veido prieziuros priemoniu, kazkaip netinka mano odai , ima berti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 05 27, 15:06)
Natura Siberica lengvas rankų kremas
Drąsiai galiu sakyti, kad tai pats blogiausias kada nors turėtas rankų kremas. Juo pasitepu toks jausmas, kad dar labiau rankas sausina, traukia odą. Geriau išvis jokio nei šis  schmoll.gif


O man jis patinka. Greitai susigeria, drėkinimo šiltuoju metų laiku irgi pakanka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 27 gegužės 2011 - 18:29
QUOTE(apčy @ 2011 05 27, 18:28)
O man jis patinka. Greitai susigeria, drėkinimo šiltuoju metų laiku irgi pakanka.


Man irgi neblogas buvo,drekinti galejo ir labiau,bet vasarai uztenka. Zieminis labiau patiko ax.gif
Atsakyti
Niekada daugiau nepirkciau Buk nagu lako valiklio-gelio. Kai nusipirkau, atrodo kad siaip uztepi ir nuvalai, kaip kazkuri panele sake, toks jausmas, kad su vandeniu valai ta naga. Taigi prastovejo jis pas mane daugiau nei metus ir viena diena kai pasibaige normalus valiklis paemiau as sita.. ir ka jus manot:D labai puikiai valo. tiesa, paskystejo jis.. g.gif nezinau kas pasidare, bet va baigiu sunaudoti:D
Atsakyti
QUOTE(rajuke @ 2011 05 30, 21:38)
Niekada daugiau nepirkciau Buk nagu lako valiklio-gelio. Kai nusipirkau, atrodo kad siaip uztepi ir nuvalai, kaip kazkuri panele sake, toks jausmas, kad su vandeniu valai ta naga. Taigi prastovejo jis pas mane daugiau nei metus ir viena diena kai pasibaige normalus valiklis paemiau as sita.. ir ka jus manot:D labai puikiai valo. tiesa, paskystejo jis.. g.gif  nezinau kas pasidare, bet va baigiu sunaudoti:D

ir as jį turejau kažkada. Man pirštai paskausdavo, kol nuvalydavau laką.Tikriausiai nugrandyt papraščiau, nei su tuo geliu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vestu_ @ 2011 05 30, 21:45)
ir as jį turejau kažkada. Man pirštai paskausdavo, kol nuvalydavau laką.Tikriausiai nugrandyt papraščiau, nei su tuo geliu. biggrin.gif


Man jis kuo puikiausiai valo, patenkinta juo esu ir tikrai kartosiu, nes labai konsistencija patinka smile.gif .
Atsakyti
na ir as pasiskaysiu apie nelabai patikusias priemones, nezianu, gal kitoms ir nieko.

user posted image

kvapas man patiko, tik po kiek laiko benaudojant man pradeda niezteti pazastis ir pradedu kasytis iki raudonumo, kad atrodo, oda nudraskysiu g.gif

user posted image

turiu abi spalvas, tai naudoju vasara ar tada, kada nesinori dazytis (ypac natural, nes kita per tamsi, jei neesi ideges), bet po keliu dienu naudojimo, akivaizdziai matosi, kad visas poras ir visa kita, ka galima, uzkemsa. jauciu veido oda nesvaria, neskaiscia... 100 % produktas, kuris (mano manymu ) kemsa poras ir neleidzia odai kvepuoti. yra dar abu beveik pilni, kaip nors gal ir kur nors sutepsiu jei ne...mesiu lauk
Atsakyti
buvau pries tai isgyrusi sia kauke, nes po pirmu poros plovimu plaukai buvo labai svelnus ir t.t. bet kuo toliau, tuo labiau jie tapdavo kaip siaudai doh.gif dar vis stovi lentynoje, bet tikriausiai, kad mesiu lauk, nes tragiski plaukai po sios kaukes doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 06 05, 20:42)
buvau pries tai isgyrusi sia kauke, nes po pirmu poros plovimu plaukai buvo labai svelnus ir t.t. bet kuo toliau, tuo labiau jie tapdavo kaip siaudai  doh.gif  dar vis stovi lentynoje, bet tikriausiai, kad mesiu lauk, nes tragiski plaukai po sios kaukes  doh.gif


tokias bonkutes maziausiai pora esu sunaudojus, stebuklingo efekto nebuvo, bet nesausino g.gif nors as ilgai nelaikydavau, kantrybes neturedavau, max 1min smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 05, 20:55)
tokias bonkutes maziausiai pora esu sunaudojus, stebuklingo efekto nebuvo, bet nesausino g.gif nors as ilgai nelaikydavau, kantrybes neturedavau, max 1min smile.gif


o as ilgai laikydavau, gal del to g.gif nereikia ir noreti stebuklo uz tokia kaina... ir as dar taip jo naudodavau "nuo dusios" biggrin.gif
Atsakyti