Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

QUOTE(Taboo @ 2012 02 03, 22:02)
Geriau kokiu aliejuku vaikutį tepkite. Kokosų, migdolų ar pan. Neblogas yra Balmandol.

Reto riebumo aliejus doh.gif , neįsivaizduoju iki kiek turi būt oda sausa, kad tiktų tuo aliejumi tept ir dar susigertų jis blink.gif
Turiu pilną butelį ir nežinau kur kišt doh.gif Išmest lyg ir gaila, o naudot neįmanoma... schmoll.gif
leliukas gimė laaaaaabai sausas, odytė iki kraujo suskeldėjo, tai pakako 2 kartus panaudot tą aliejų ir viskas susitvarkė, o nuo vis kiekio gal 20ml tepanaudojau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 02 03, 22:40)
Reto riebumo aliejus  doh.gif , neįsivaizduoju iki kiek turi būt oda sausa, kad tiktų tuo aliejumi tept ir dar susigertų jis  blink.gif 
Turiu pilną butelį ir nežinau kur kišt  doh.gif Išmest lyg ir gaila, o naudot neįmanoma... schmoll.gif 
leliukas gimė laaaaaabai sausas, odytė iki kraujo suskeldėjo, tai pakako 2 kartus panaudot tą aliejų ir viskas susitvarkė, o nuo vis kiekio gal 20ml tepanaudojau... doh.gif

Aš tai maudynių metu į vonelę įpildavau po kamštelį to aliejaus. Tikrai jį pirksiu ir ateinančiam vaikučiui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 02 03, 22:40)
Reto riebumo aliejus  doh.gif , neįsivaizduoju iki kiek turi būt oda sausa, kad tiktų tuo aliejumi tept ir dar susigertų jis  blink.gif 
Turiu pilną butelį ir nežinau kur kišt  doh.gif Išmest lyg ir gaila, o naudot neįmanoma... schmoll.gif 
leliukas gimė laaaaaabai sausas, odytė iki kraujo suskeldėjo, tai pakako 2 kartus panaudot tą aliejų ir viskas susitvarkė, o nuo vis kiekio gal 20ml tepanaudojau... doh.gif

Taip, jis labai riebus, as ji pilu maudantis i vonia kaskelinta karta. Taip pat kai ejom i masazus ji naudojo masazui. Po maudymosi tikrai nelieka vaikas riebaluotas, odele labai svelni pasidaro. Pabandykit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taboo: 04 vasario 2012 - 09:03
user posted image
nei padrėkina, nei šiaip maloniai juo išplauti plaukai jaučias.
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2012 02 02, 13:58)
Kaip leave in, tai man jis per daug kažkoks klampus, plaukai labai negražiai atrodo, o ir drėkinimo man nesijaučia. Dabar bandysiu naudoti tiesiog kaip nuplaunamą balzamą, kad greičiau pabaigti... ir manau su giovanni užbaigiau bandymus...
user posted image


man is giovanni visai nepatiko plauku putos, suriebalavo plaukus doh.gif doh.gif plauku lakas nieko, tik labai stiprus.
sampunas volume is route 66 nepaliko jokio ispudzio, kaip ir balzamas. kada subaigsiu! rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2012 01 13, 19:08)
Nepirksiu Natura Siberica kuno sviesto, man jis labai kemsa kuno poras. Dekolte odoje padaugejo juodu taskeliu, beto naudojant si sviesta turejau spuoga ant pilvo blink.gif  ir ant peciu. Siaip as tokiose vietose spuogu neturiu schmoll.gif


blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 02 03, 23:46)
Aš tai maudynių metu į vonelę įpildavau po kamštelį to aliejaus. Tikrai jį pirksiu ir ateinančiam vaikučiui  thumbup.gif

QUOTE(Taboo @ 2012 02 04, 10:02)
Taip, jis labai riebus, as ji pilu maudantis i vonia kaskelinta karta. Taip pat kai ejom i masazus ji naudojo masazui. Po maudymosi tikrai nelieka vaikas riebaluotas, odele labai svelni pasidaro. Pabandykit  4u.gif

Na jei vaiko odelė normali, neišsausėjus, manau nėr reikalo tepliot ar maudyt aliejiniam vandeny.... schmoll.gif
Pabandysiu gal sau rankoms vonelę pasidryt, įsipilsiu į indą karštoko vandenuko ir pamirkysiu rankas, nes jos pas mane lb sausos, gal bent taip išnaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
TBS citrinų kūno sviestas. Drėkinimas geras,bet tai kad jau smirda...tai bože bože. Jaučias tas citrusas, bet ir dar kažkas toooks dirbtinis ir plasmasinis. Tiesiog nemalonu juo teptis o paskui visa dieną jį užuosti,nes kvapas laikos geriau nei mano kvepalai doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinelez @ 2012 02 12, 21:32)
TBS citrinų kūno sviestas. Drėkinimas geras,bet tai kad jau smirda...tai bože bože. Jaučias tas citrusas, bet ir dar kažkas toooks dirbtinis ir plasmasinis. Tiesiog nemalonu juo teptis o paskui visa dieną jį užuosti,nes kvapas laikos geriau nei mano kvepalai  doh.gif

user posted image


tai reikėjo parduotuvėje pauostyti ir nebūtumėt taip apsigavus 4u.gif
Atsakyti
man tai parduotuvej dar nieko tie kvapai, bet naudot juos visai kas kita nei pauostyt viena karta. man TBS viskas smirda beveik, nieko ir nebeperku
Atsakyti
QUOTE(draco'a @ 2012 02 12, 20:23)
tai reikėjo parduotuvėje pauostyti ir nebūtumėt taip apsigavus  4u.gif

nu as uosciau parduotuvej,bet ant rankos tai skaniai visai kvepejo,o ir nuolaida buvo didele,tai paemiau.o kad ant kuno kvapas zudantis vos ne....nu durnike buvau,gi pamaciau kad papigiai, skaniai kvepia,tai ir paemiau.zinau kad pati kalta unsure.gif tai bandau paverkt ir informuot kad reiktu but idemesniom kitom ir taip nedaryt kaip as dariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 12 vasario 2012 - 22:30
QUOTE(jbs @ 2012 02 03, 22:46)
Aš tai maudynių metu į vonelę įpildavau po kamštelį to aliejaus. Tikrai jį pirksiu ir ateinančiam vaikučiui  thumbup.gif



I aliejuota vonele ipylus pieno, aliejuoto vaiko sindromas isvengiamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 01 11, 14:50)
Perkeliu iš tušų temos :
"šiandien galutinai peržegnojau LANCOME HYPNOSE DOLL tušą  doh.gif  Naudoju porą mėnesių.. iš pradžių buvo žiauuriai per skystas, paskui kosminiu greičiu sutirštėjo  blink.gif  Blakstienas tepant labai sausas, nepadengia visos blakstienos iki pat galiuko  doh.gif  trupa, tepa paakius... Niekad niekad niekad nekartosiu  verysad.gif  "


nezinau kas su tais Lancome tusais,bet ir as ju atsisakiau,kazkada kai naudojau parveztus tai buvo geriu geris,o kai Kristianoj nusipirkau,tai visiskas slamstas,tokio ir uz 40lt galiu nusipirkt verysad.gif
Atsakyti