Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

QUOTE(linete33 @ 2012 02 13, 01:17)
nezinau kas su tais Lancome tusais,bet ir as ju atsisakiau,kazkada kai naudojau parveztus tai buvo geriu geris,o kai Kristianoj nusipirkau,tai visiskas slamstas,tokio ir uz 40lt galiu nusipirkt  verysad.gif


na,manasis tai ne LT pirktas, net tikrai niekam tikęs doh.gif
pasilikau tik dėl šepėtėlio, nes gražiai prašukuot blakstutes galiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaiMita: 13 vasario 2012 - 10:16
Olay akių makiažo valiklio - nesusipratimas, siaubingai graužia akis doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_chance_ @ 2012 02 13, 14:39)
Olay akių makiažo valiklio - nesusipratimas, siaubingai graužia akis  doh.gif
user posted image

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai nepirksiu blakstienų tušų papigiai, tokių kaip essence ir kt. Nusipirkau nerealiai išgirtą esence tušą, tai didesnio šūdo nesu akyse regėjusi. Nors mano blakstienos pačios iš savęs neprastos, ir dauguma tušų tinka/patinka
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 02 13, 17:23)
Tikrai nepirksiu blakstienų tušų papigiai, tokių kaip essence ir kt. Nusipirkau nerealiai išgirtą esence tušą, tai didesnio šūdo nesu akyse regėjusi. Nors mano blakstienos pačios iš savęs neprastos, ir dauguma tušų tinka/patinka

Pritariu del essence, sh visiskas, pagailejau pinigu, galvojau nusipirksiu pigesni, tad dabar gavosi kad isleidau dar daugiau. Galvojau be blakstienu liksiu, vandeniui NEatsparus tusas labai sunkiai alesi net su tuo valikliu, kuris skirtas atspariam tusui. Blakstienos krito taip, kad baisu buvo. Daugiau niekada..
P.s. Turejau ta zalia blizganti essence.
Atsakyti
QUOTE(_chance_ @ 2012 02 13, 13:39)
Olay akių makiažo valiklio - nesusipratimas, siaubingai graužia akis  doh.gif
user posted image

sio kelias net pakuotes esu sunaudojusi, patiko 4u.gif
Atsakyti
Umberto Giannini Spa Rituals Replenishing Hair Mask
user posted image

Plaukai susivelia, apsunksta, sunku iššukuot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 02 13, 19:23)
Tikrai nepirksiu blakstienų tušų papigiai, tokių kaip essence ir kt. Nusipirkau nerealiai išgirtą esence tušą, tai didesnio šūdo nesu akyse regėjusi. Nors mano blakstienos pačios iš savęs neprastos, ir dauguma tušų tinka/patinka

Ta pati ir mano situacija doh.gif Blakstienos neprastos,tai visi tušai dažnaisia tinka ir patinka, bet essence tai jau tokio šūdinumo doh.gif ir loreal million (auksinis), du tušai kurių ir priešui nesiūlyčiau biggrin.gif
Atsakyti
Lupu blizgis Bourjois Les nudes 3 D. Nepatiko, prastai laikesi, truko pigmentacijos.
user posted image
Atsakyti
Niekada antrą kartą nebepirkčiau iš avon advance techniques damage repair 3d rescue atkuriamosios nenuplaunamos priemonės sausiems ir pažeistiems plaukams. Plaukus patepus jie palieka šiurkštūs susivelia, nebeina iššukuoti, kažkoks nesusipratimas doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 02 13, 18:23)
Tikrai nepirksiu blakstienų tušų papigiai, tokių kaip essence ir kt. Nusipirkau nerealiai išgirtą esence tušą, tai didesnio šūdo nesu akyse regėjusi. Nors mano blakstienos pačios iš savęs neprastos, ir dauguma tušų tinka/patinka


,atai,o man visai neblogai,kasdien naudoju,kaip uz tokia kaina labai liux...aisku,ir man mano blakstienos is saves neprastos..
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2012 02 15, 11:49)
Niekada antrą kartą nebepirkčiau  iš avon advance techniques damage repair 3d rescue atkuriamosios nenuplaunamos priemonės sausiems ir pažeistiems plaukams. Plaukus patepus jie palieka šiurkštūs susivelia, nebeina iššukuoti, kažkoks nesusipratimas  doh.gif


O aš kaip tik juo gundžiausi. Laiku atgrasė.
Atsakyti