Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

O man tas tortas su dazais, tai kazkaip nesamone atrodo... o jei dar dazu nesimato, tai kam juos det....
Atsakyti
Man jis tik tiek , kad įdomus, dažu ten ryškiai per daug, net pabandymui nekyla rankos išsikepti unsure.gif , bet .... įdomus blush2.gif
Atsakyti
Grazus tas raudonas velvetas ax.gif bet nededant dazu manau skonis nei kiek nebus prastesnis biggrin.gif

Merginos, reik patarimu 4u.gif Tuoj kepsiu "Rafaelo svajone" rolleyes.gif sakykit kaip kepti biskvitus, kad gautusi be kupros doh.gif Kad jie neplystu, kepti jau ismokau, dedu kepimo popieriu apacion formos cool.gif bet ka daryt, kad nekiltu kupra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 23, 10:09)
Grazus tas raudonas velvetas  ax.gif  bet nededant dazu manau skonis nei kiek nebus prastesnis  biggrin.gif

Merginos, reik patarimu  4u.gif Tuoj kepsiu "Rafaelo svajone" rolleyes.gif  sakykit kaip kepti biskvitus, kad gautusi be kupros  doh.gif Kad jie neplystu, kepti jau ismokau, dedu kepimo popieriu apacion formos  cool.gif  bet ka daryt, kad nekiltu kupra  doh.gif

net nezinau g.gif man visad be kupros gaunasi g.gif iskepusi apversti "ant kupros"ir jos neliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 06 23, 10:44)
net nezinau g.gif man visad be kupros gaunasi g.gif iskepusi apversti "ant kupros"ir jos neliks biggrin.gif

O man visad su ja doh.gif net apvertus neissitiesina schmoll.gif nes pakrasciuose buna plonyciai, o per viduriuka toks kauburys biggrin.gif net formos trankymas su tesla nepadeda biggrin.gif vietiek issigaubia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 23, 10:50)
O man visad su ja  doh.gif net apvertus neissitiesina  schmoll.gif  nes pakrasciuose buna plonyciai, o per viduriuka toks kauburys  biggrin.gif net formos trankymas su tesla nepadeda  biggrin.gif vietiek issigaubia  doh.gif

kepkit 4 atskirus biskvitukus ir nebus kauburiu. 4u.gif As dabar visad kepu plonycius biskvitukus, kad nereiktu pjaustyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 06 23, 12:07)
kepkit 4 atskirus biskvitukus ir nebus kauburiu. 4u.gif  As dabar visad kepu plonycius biskvitukus, kad nereiktu pjaustyt  ax.gif

Aga, vat butent 4 atskirus ir kepu biggrin.gif Pjaustyti niekad nebandziau, kazkaip sudetingai atrodo blush2.gif Gal sakau kazkiek nuo orkaites priklauso g.gif nes maniske, kad ir nesena dar, bet kazkaip streikuoja, tai sildo is apacios, tai nesildo doh.gif Nebent bandyt visai visai plonycius kepti, po kelis saukstus teslos pilti, kad gautusi ne 4, bet daugiau biskvitu, tada gal tie kalneliai ne tokie akivaizdus bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 23, 12:11)
Aga, vat butent 4 atskirus ir kepu  biggrin.gif Pjaustyti niekad nebandziau, kazkaip sudetingai atrodo  blush2.gif Gal sakau kazkiek nuo orkaites priklauso  g.gif  nes maniske, kad ir nesena dar, bet kazkaip streikuoja, tai sildo is apacios, tai nesildo  doh.gif Nebent bandyt visai visai plonycius kepti, po kelis saukstus teslos pilti, kad gautusi ne 4, bet daugiau biskvitu, tada gal tie kalneliai ne tokie akivaizdus bus  rolleyes.gif

Nius tada net nezinau ka patart, nes man buna, kad kepant koki pyraga isauga kauburys, o krasteliai lieka plonyciai. Bet kepant rafaelo biskvitus, nei kart sito nepasitaike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 06 23, 12:13)
Nius tada net nezinau ka patart, nes man buna, kad kepant koki pyraga isauga kauburys, o krasteliai lieka plonyciai. Bet kepant rafaelo biskvitus, nei kart sito nepasitaike ax.gif

Na bet vistiek aciu uz demesi 4u.gif Jau kepu pirma biskvita, ziuresiu kaip sikart bus, nes pyliau pora saukstu i 24cm forma cool.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal kuri kepat tortus kaune, brukstelkit i az.
Atsakyti
doh.gif atejau, pabedavojau ir zinokit kepa, kaip turi but thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 23, 13:36)
doh.gif atejau, pabedavojau ir zinokit kepa, kaip turi but  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Lauksim galutinio rezultato smile.gif
Atsakyti