Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

QUOTE(mylimaa @ 2011 06 20, 11:25)
QUOTE(Aleisaba @ 2011 06 20, 11:17)

o keptumete ji 3metuku vaiko gimtadieniui?

Kaip tik kepiau si torta butent tokio gimtadienio proga biggrin.gif Bet kiek maciau, nei gimtuvininke, nei kiti mazieji sveciai per daug siuo saldumynu nepiktnaudziavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Siaip asmeniskai turiu susidariusi nuomone, kad vaikams labiausiai patinka baltu biskvitu ir grietineles+varskes (arba jogurto) pertepimo tortai biggrin.gif O i pertepima galima prideti ivairiu priedu (zele, vaisiu, uogu), tik velgi esu pastebejusi, kad mano aplinkoje dauguma vaiku pertepimu su priedais nevalgo.....
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 20, 09:56)
ar labai saldus tortas gaunasi"snikersas su karameliniu gunasu"? blush2.gif atleiskit, kad kartojuosi, bet labai laukiu atsakymo 4u.gif

kiek aš kepiau iš temutėje aptartų, tai jis vienas iš saldesnių, bet labai skanus thumbup.gif
jei vaikutis valgo kokosą, tai gal pabandykit Rafaelo tortuką.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 06 20, 08:09)
Tortas Napoleonas


Butinai ant joniniu darysiu bigsmile.gif Vis svaigstu kaip noriu napaleono, bet tas sviestinis kremas vis mane gasdindavo doh.gif nes nemoku sustoti valgius jeigu skanu blush2.gif lotuliukas.gif
Aciu uz recepta butinai butinai bandysiu.
O jus kaip supratau greit valget, nelaiket jo ilgai bresti g.gif idomu kuria diena jis butu skaniausias, man kazkodel atrodo kad kaip minimum reikia jam 2 pilnu paru pastoveti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 19, 10:42)
sveikutes 4u.gif arteja dukrytes gimtadienis, 3metukai smile.gif labai noriu iskepti torta pati, bet tiek daug receptuku cia pas jus, net galva apsisuko bigsmile.gif gal rekomenduotumete koki? paviliojo tortas snikersas su kaameliniu gunasu, bet jis labai saldus matyt, net per daug g.gif

na tortas kaip tortas bet nedaryciau vaiku gimtadieniui daugiau nes dedas riesutai ka vaikai ne visi valgo schmoll.gif dariau ruktai 5 gimtadieniu, gerai kad ne i darzeli o namie bet ir tai vaikai nevalge to idaro, nes kaip sakau dedas riesutai cool.gif bet siaip man skanus kiek teko paragaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleisaba @ 2011 06 20, 11:35)
Kaip tik kepiau si torta butent tokio gimtadienio proga  biggrin.gif Bet kiek maciau, nei gimtuvininke, nei kiti mazieji sveciai per daug siuo saldumynu nepiktnaudziavo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Siaip asmeniskai turiu susidariusi nuomone, kad vaikams labiausiai patinka baltu biskvitu ir grietineles+varskes (arba jogurto) pertepimo tortai  biggrin.gif O i pertepima galima prideti ivairiu priedu (zele, vaisiu, uogu), tik velgi esu pastebejusi, kad mano aplinkoje dauguma vaiku pertepimu su priedais nevalgo.....



QUOTE(Geltona * @ 2011 06 20, 12:04)
kiek aš kepiau iš temutėje aptartų, tai jis vienas iš saldesnių, bet labai skanus  thumbup.gif
jei vaikutis valgo kokosą, tai gal pabandykit Rafaelo tortuką.



QUOTE(ingauk @ 2011 06 20, 12:30)
na tortas kaip tortas bet nedaryciau vaiku gimtadieniui daugiau nes dedas riesutai ka vaikai ne visi valgo  schmoll.gif  dariau ruktai 5  gimtadieniu, gerai kad ne i darzeli  o namie bet ir tai vaikai nevalge to idaro, nes kaip sakau dedas riesutai  cool.gif  bet siaip man skanus kiek teko paragaut smile.gif


labai aciu uz atsakymus 4u.gif antras eileje, apie kuri galvojau, ir buvo rafaelo tortukas drinks_cheers.gif o manoji siaip riesutus laaaabai megsta, net keista, o kiti vaikai bus vyresni gerokai, daugiau suaugusiu bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 20 birželio 2011 - 11:42
QUOTE(convict @ 2011 06 20, 12:07)

O jus kaip supratau greit valget, nelaiket jo ilgai bresti g.gif  idomu kuria diena jis butu skaniausias, man kazkodel atrodo kad kaip minimum reikia jam 2 pilnu paru pastoveti blush2.gif  g.gif

as ir maniau kad 2 paru jam maziausiai reikes,bet ne! jau po 3 val kaip apipjausciau galiukus buvo minkstas ir prisigeres kremo, dar po 3 val buvo pats tas thumbup.gif daryciau ne anksciau nei para iki valgymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2011 06 20, 12:37)
labai aciu uz atsakymus 4u.gif antras eileje, apie kuri galvojau, ir buvo rafaelo tortukas drinks_cheers.gif o manoji siaip riesutus laaaabai megsta, net keista, o kiti vaikai bus vyresni gerokai, daugiau suaugusiu bus smile.gif

na jeigu vaikas megsta tai darykit tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 06 20, 12:44)
as ir maniau kad 2 paru jam maziausiai reikes,bet ne! jau po 3 val kaip apipjausciau galiukus buvo minkstas ir prisigeres kremo, dar po 3 val buvo pats tas thumbup.gif daryciau ne anksciau nei para iki valgymo 4u.gif


Na tada treciadieni meistrausiu bigsmile.gif be gao jau dabar noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 06 19, 15:48)


"Krepšelis su ramunėmis ir uogomis":
user posted image


Atsinešu tortuką iš kitos temos. Labai noriu pasigaminti tokį tortuką, bet iškilo klausimas.
Kaip tokį tortą pjaustyti, nuimant gėlytes ar jas paliekant???
Gėlytės turbūt pasiliažinės?
Kažkur buvau radusi pastilažo receptą su kondensuotu pienu, bet kaip reikia niekur jo nerandu, gal kuri pamenat???
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galetumet patart, kuo galetu pakeist "rududu" ir virta kondensuota piena "snikers" biskvituose ax.gif ? Tokio gerio kaip "rududu'' musu krastuose nerasiu, o kondensuota virt labai bijau unsure.gif
Atsakyti
O kodel bijot? Idekit indeli i puoda su vandeniu ir virkit 4 val. Bent as taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 06 20, 23:35)
O kodel bijot? Idekit indeli i puoda su vandeniu ir virkit 4 val. Bent as taip darau  smile.gif



O verdant indeli atidaryt, ar ne? Man baisu ar negali neatidaryta banke sprogt beverdant?
Atsakyti