Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

Aleisabai pageidaujant, is papuosimu temos atsikraustau cia ir rasau apie Jaunystes torta smile.gif
Taigi, kepiau pagal tikraji varianta su zefyriniu, o ne sviestiniu kremu thumbup.gif
Viska dariau tiksliai pagal recepta, tik is puses normos, norejau pabandyt. Kadangi recepte nebuvo nei foto, nei parasyta kiek turi sluoksniu morengu gautis, tai as pasidariau 3 nedidukus, dziuvo greit, nes nebuvo stori, kazkur po 1 cm, per 1,5 val isdziuvo.Apsisoviau su zefyriniu kremu, nes pasirode labai mazai jo bus, tai dejau pusei normos torto visos normos krema doh.gif Jo gavosi tikrai nemazai doh.gif
Kadangi dar tortukas nepuostas ir neprapjautas, negaliu foto atsiust, bet tikiuos ryt ideti. Kadangi liko trupinuku ir kremo, tai siandien paragavau, skonis wub.gif Viens prie vieno, kaip tikra Jaunyste... Nu gal net skanesnis wub.gif Tikrai pabandyt verta, kas megsta saldziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 26, 15:41)
o jei pirktiniai produktai,kokie riebumo sviestas ir pienas turetu buti? ir kiek ml jusu stikline?  ax.gif


va atsiminiau, kadangi torta dariau dideli, pagal recepta kremo man pasirode kad gausis mazokai todel krema dariau pagal si recepta
Kremui:
Pienas - 1 litras
Miltu - 200 gr.
Cukraus - 200 gr.
Kiesiniai - 2 vnt.
Sviestas - 500 gr.
konjako - 50g
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 27, 08:08)
Aleisabai pageidaujant, is papuosimu temos atsikraustau cia ir rasau apie Jaunystes torta smile.gif  skonis wub.gif  Viens prie vieno, kaip tikra Jaunyste...

Didelis ACIU uz visa info ir kad nepatingejote pasidalinti savo patirtimi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dar iskilo klausimas - kokio dydzio morengus kepet? Butinai kepsiu si torta, tik kazkaip vis prisibijodavau to kremo virimo blush2.gif O dabar - "oi laukiam laukiam, mes fotkytes laukiam" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleisaba @ 2011 05 27, 09:21)
Didelis ACIU uz visa info ir kad nepatingejote pasidalinti savo patirtimi  4u.gif  4u.gif  4u.gif Dar iskilo klausimas - kokio dydzio morengus kepet? Butinai kepsiu si torta, tik kazkaip vis prisibijodavau to kremo virimo  blush2.gif O dabar - "oi laukiam laukiam, mes fotkytes laukiam"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Visada prasom, kadangi as ir pati labai daug is forumu ismokau, tai reikia duokle atiduot smile.gif
Bus foto bus smile.gif o skersmens irgi nepamenu, reiks namo kai grysiu ismatuot ir tada kartus su foto viska idesiu smile.gif
O man tai asmeniskai nesunkus visai pats pagaminimas ir nera ko bijoti to kremo.. smile.gif
Atsakyti
SOS, meginos,
ar nesipjautu slapia beze su grietinele apteptu tortu?

Papuosimui neissiplake man grietinele, suskystejo, o jau dabar neturiu ka daryyyyt doh.gif
Atsakyti
As visa laika dzibuoju slapia beze ant grietinele tepto torto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 27, 23:13)
As visa laika  dzibuoju slapia beze ant grietinele tepto torto  mirksiukas.gif



Oi, kaip aciuuu tau 4u.gif , nusiraminau smile.gif einu baigt puost, o tai buvau kritus i panika jau.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 27, 23:13)
As visa laika  dzibuoju slapia beze ant grietinele tepto torto  mirksiukas.gif
as tai atpepu dar ir sviestiniu kremu, nezinau gal ir be reikalo tada blush2.gif g.gif
Atsakyti
Gal ir ne pagal instrukcijas, bet tikrai man gerai laikosi ir ant tos pačios grietineles teptu šonu ir virsaus, nei karto nepavede smile.gif Bet cia tik apie ŠLAPIA BEZE, paprastos nedariau ir nedarysiu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 28, 12:26)
Gal ir ne pagal instrukcijas, bet tikrai man gerai laikosi ir ant tos pačios grietineles teptu šonu ir virsaus, nei karto nepavede  smile.gif Bet cia tik apie ŠLAPIA BEZE, paprastos nedariau ir nedarysiu  schmoll.gif  biggrin.gif



Paprasta (tiksliau ta tikraja) dariau pora kartu, nesigavo, bijau vel prasidet su ja. O sita gavosi labai gerai vakar, dariau pirma karta.

Siaip tai pergyvenu, kad tik nusiveztu saugiai, kad nenubegtu mano papuosimai, nes puosiau grietinele ir slapia beze. Ikelsiu foto paskui kritikai.
Atsakyti
Mano paskutiniai tortukai

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2011 05 28, 14:38)
Mano paskutiniai tortukai


oj,kokia miela katyte bigsmile.gif prasom ja parodyti cia http://www.supermama...?...7997&st=276 bigsmile.gif
Atsakyti