Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-14

QUOTE(dangiuk @ 2011 07 13, 14:39)
Iki kokio amžiaus maždaug puošia krikštynų tortus batukais?  g.gif

ziurint kokie batukai biggrin.gif pradzioj tapukai,poto kedukai,basutes ir pan smile.gif metu vaikui tapuku ,as asmeniskai ,jau nedeciau ax.gif
Atsakyti
Labuka,
Noriu daryti Snikers torta beveik identiska Snikers batoneliui.
Nerandu TOKIO BALTO ,,SNIKERS" BATONELIO IDARO RECEPTO/APRASYMO. doh.gif
,,Snikers" torte vietoj jo kaip suprantu - grietine su priedais. Noreciau tokio tvirto ir saldoko kaip batonelyje... wub.gif
GAL KURI TURITE AR BENT GALETUMETE PATARTI KUR IESKOTI? 4u.gif

Kaip pasigaminti namie Snikers sokolada siek tiek video:
1. video
2. video
3. video

Gal kas galetu padeti issifruoti?
4u.gif
Is anksto DEKUI uz idejas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 13 liepos 2011 - 14:36
sveikutes:) man reikia kažko panašaus į šitą tortą http://www.bijola.lt...symas.php?id=25 skonio prasme. ar aš maišau, ar kažkada mačiau čia jo receptą, bet dabar kažkaip niekaip nerandu..sad.gif gal galėtumete patarti kuris butų panašiausias į šį?smile.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 07 12, 23:13)
kociojama beze nebuna hihihi.gif ja reikia maiseliu spausti,arba svirkstu.....kociojamos DENGIMO MASES lotuliukas.gif



Taip Keno, turejau omenyje kociojama dengimo mase beze.... as dar tik mokinuosi, negrazu juoktis.....
Atsakyti
QUOTE(lituke-sypsenele @ 2011 07 13, 17:19)
Taip Keno, turejau omenyje kociojama dengimo mase beze.... as dar tik mokinuosi, negrazu juoktis.....

keno turejo omeyje,kad beze yra kremas,o ne kociojama dengimo mase. beze torta galima padengti,bet ji nera kociojama,o spaudziama per svirksta. kociojamos dengimo mases yra pastilazas dengimui,mmg... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, uzsiprase iskept torta su vaniliniu kremu, sakau gal kas zinot koki recepta ax.gif , nes nei karto neteko daryti tokio smile.gif , o kiek ieskau internete greitom tai vis vanilinio skonio varskes pyragai.
Atsakyti
Mirtis alyvose: trečią sykį kepu griliažinį tortą, ir trečią sykį totalus žlugimas doh.gif doh.gif biskvitai neiškyla, kieti kaip batpadis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 13, 18:36)
Mirtis alyvose: trečią sykį kepu griliažinį tortą, ir trečią sykį totalus žlugimas  doh.gif  doh.gif biskvitai neiškyla, kieti kaip batpadis...  unsure.gif

keista g.gif man jie visada gan stori iskyla g.gif vietoj spyglio biskvitu,bandyk rafaelo biskvita tokiu pat principu(dadeti kakavos/nuimti miltu)
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 13, 18:36)
Mirtis alyvose: trečią sykį kepu griliažinį tortą, ir trečią sykį totalus žlugimas  doh.gif  doh.gif biskvitai neiškyla, kieti kaip batpadis...  unsure.gif


As siandein viena kaip sveiciau, uzkniso jie mane. As pagal rafaelo biskvita kepu, bet man kazko kai kada vistiek kauliniai gaunasi, ploni...
Papildyta:
QUOTE(vandalisa @ 2011 07 13, 18:09)
Sveikos, uzsiprase iskept torta su vaniliniu kremu, sakau gal kas zinot koki recepta ax.gif , nes nei karto neteko daryti tokio smile.gif , o kiek ieskau internete greitom tai vis vanilinio skonio varskes pyragai.


Garantuoju, kad zmones, kurie prase tokio kremo, ragave yra pirktini torta su vaniliniu kremu, t.y. jau paruostu kremu is milteliu... ir galvoja, kad toki gaus namini...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 13, 18:05)
Garantuoju, kad zmones, kurie prase tokio kremo, ragave yra pirktini torta su vaniliniu kremu, t.y. jau paruostu kremu is milteliu... ir galvoja, kad toki gaus namini...


Oho biggrin.gif kaip sakant teks perkalbeti.
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2011 07 13, 19:10)
Oho biggrin.gif  kaip sakant teks perkalbeti.


Ne, neperkalbekit, tik pasikalbekit smile.gif kodel jie butent vanilinio kremo nori. Gal ir imanoma ji padaryti, bet man kilo mintis tokia, kad jie galbut pirktini torta su vaniliniu kremu ragave. Nes buna taip juk parasyta tortu pavadinimai "...su vaniliniu kremu..."
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 07 13, 17:56)
keista  g.gif  man jie visada gan stori iskyla  g.gif  vietoj spyglio biskvitu,bandyk rafaelo biskvita tokiu pat principu(dadeti kakavos/nuimti miltu)


nu man nė sykio nepakilo - nesuprantu, kame bėda doh.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 13, 18:05)
As siandein viena kaip sveiciau, uzkniso jie mane. As pagal rafaelo biskvita kepu, bet man kazko kai kada vistiek kauliniai gaunasi, ploni...


išmečiau vieną irgi, visai žlugęs, tris sutepiau, bet dantys kaip į gumą sminga... o draugei būtent rafaelo perkepiau, bet bus visas baltas - nebelaikė nei nervai, nei fantazija (diena kaip reikiant šššš: šimtalapiui aguonos kirmėlėtos pasitaikė, griliažinio biskvitai nepavyko, paskui dar grietinėlė į sviestą susiplakė doh.gif ), reikėjo nė kojos virtuvėn nekelt šiandien unsure.gif
Atsakyti