Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės paauglės

QUOTE(Pamaiva25 @ 2011 06 20, 16:11)
Gal nuo zmogaus priklauso, ne nuo amziaus. Turejom paaugle, dukti sakot megsta su vaikais  biggrin.gif Labiau patiko per skype su bernais kalbetis ir mano kosmetika isbandyti, i pasimatymus su mano drabuziais eiti, mat dydis musu vienodas buvo. Pastebejau atsitiktinai, kai prisireikus pasigedau bliuzeles, o po dienos jau ji pas mane spintoj gulejo prikvepinta mano vakariniais kvepalais. I kiema eidavo tik tada kai su bernuzeliu susitikti budavo susitarus, gerai kad gyvenom tuo metu daugiabutyje, mate kaimynes kelios, papasakojo ka veikia auklyte. Namie diktafona padejom, tada ir suvokiau kad perdetai mandagi mergyte, megstanti siausti su vaikais pradeda siausti tik pries mano darbo gala. O siaip skambuciai bernams, draugems ir pokalbiai po kelias valandas. Tiesa, auklei buvo 18 m.

Nu jo, gera auklyte, nei pridesi nei atimsi. Su musu jaunute baigesi tuom, kad nepadirbusi nei menesio gavo bilieta namo. Niekas nepadejo, nei aiskinimai, nei draudimai, nei maldavimai. Po eilinio nevekslumo su mazuoju, kilo didelis barnis ir trumpai buvo pasakyta, kad mums tokios nereik. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sima_kaj @ 2011 07 05, 16:50)
Nu jo, gera auklyte, nei pridesi nei atimsi. Su musu jaunute baigesi tuom, kad nepadirbusi nei menesio gavo bilieta namo. Niekas nepadejo, nei aiskinimai, nei draudimai, nei maldavimai. Po eilinio nevekslumo su mazuoju, kilo didelis barnis ir trumpai buvo pasakyta, kad mums tokios nereik.  doh.gif


Nepasiseke Jum, bet taip pat gali atsitikti ir su vyresniu zmogum 4u.gif
Atsakyti
Pritariu. Neilysi i zmogaus dusia. Dabar atvaziuoja pas mus pazystama mergina. Ja zinau ir sirdis sokineja is dziaugsmo. Kai ateis laikas rinktis kita aukle, sudarysiu anketa, kuria potencialios aukles tures uzpildyt. Kadangi apsilankyt ju namuose neturiu galimybes ir asmeniskai pabendraut nera kaip, tikiuos sitas budas pades izvelgt koki zmogu isileidziam i namus.
Atsakyti
Na pavyzdziui man yra 12m. ir esu ziurejusi pora vaikuciu iki 2.5m. visi su manimi randa bendra kalba, ir kai ruosiuosi iseiti klausia ar rytoj ateisiu?! lotuliukas.gif
tai tikrai nesutikciau, kaip cia rase viena nare, kad samdytu butinai jeigu turetu broliuka ar sesute... man atrodo, kad kaip tik kai neturi kazkaip daugiau siurprizu idomiu gali padaryti, na tiesiog idomiau!!! thumbup.gif na bent jau man taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
Kai pati prižiūriu pažįstamų vaikučius, niekuo taip nepasitikiu, tik savo 14 metų dukra. Jai esu išaiškinusi visas net naujagimių švarinimo, maitinimo, priežiūros subtilybes, Kartu buvusi prie jos netrumpą laiką, žinau jos tvirtą, bet labai švelnų būdą, meilę vaikams, požiūrį į kitų asmenų turtą ir privatumą. Nenuostabu, kad tą pajuto ir vaikiukų mamytės, todėl labai prašydavo atsivesti ir dukrą. Juk tokia paauglė- puikesnė žaidimų partnerė už vyresnę moteriškę. Be to, niekada nepalieku dukros ilgam vienos, kad apsaugočiau ją nuo galimų neaiškumų ar sunkumų.
Tačiau net ir jai nenorėčiau patikėti ne savo vaiko visai dienai. Pirma- nuvargtų, nes labai stengiasi dirbti nuoširdžiai, antra- vaikas gali būti "ne nuotaikoj", pradėti ožiuotis, o paauglei spręsti panašių problemų su svetimu vaiku nenoriu palikti. Ją mano vyresni auklėtinai pamatydavo kaip "prizą", jei pavykdavo kurį laiką pabūti be didesnių "ožių". Šio nenuolatinio lankymo efektas būdavo stulbinamas, tapdavau lyg ir nereikalinga, vaikiukai elgdavosi stačiai pavyzdingai.
Atsakyti
Mano viena geriausių auklių, pradirbusi kelis metus, buvo paauglė iš daugiavaikės šeimos. Miela mergina, be galo visapusiškai ideali auklė. Visad prisimename ją pačiais geriausiais žodžiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 07 13, 20:53)
Mano viena geriausių auklių, pradirbusi kelis metus, buvo paauglė iš daugiavaikės šeimos. Miela mergina, be galo visapusiškai ideali auklė. Visad prisimename ją pačiais geriausiais žodžiais smile.gif

Daugiavaikiu seimu vaikai dazniausia buna geriausios aukles-nes vaikai vaikus augina. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 07 15, 13:09)
Daugiavaikiu seimu vaikai dazniausia buna geriausios aukles-nes vaikai vaikus augina. cool.gif


bet ne visada biggrin.gif tongue.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dirbau aukle nu 15m, mylejau ir tebemyliu visus augintus vaikus. Pirmasis mano priziurimas vaikas buvo berniukas, nuo 4menesiu iki 4 metu ji auginau. Veliau buvo puse metu berniukas. Trecioji buvo mergaite nuo 3 menesiu iki 8menesiu teko priziureti. Dabar priziuriu sese mergyte nuo 0 iki dabar jai 3men.
Nei karto manimi niekas nesiskunde. Visada mamytes ligdavo patenkintos, nes su vaikais uzsiimdavau. Tuo metu nebudavo populiarus jokie kompiuteriai, populiariausi zaidiai buvo Lego. Su maziukais budavo daineles, pasakeles, ivairus snekejimai su jais.
O seses nuomone apie mane tokia: Mano vaikas jau budamas metu mokes, sokti, dainuoti, kalbeti ismoks jau netrukus. Visada dainuoju lopsines, ivairiai ja kelnoju, darau mankstele. zaidziu zaidimukus apie pyrago pirkimus, kepimus.
P.s dabar mano pirmasis berniukas eis i 5 klase, bet visada sustikes mane pasnekina, paklausia kaip man sekasi ir pasidomi ar gali ateiti i svecius. wub.gif
Nezinau kame saknys, bet visada pamacius vaika parduotuveje ar kur jam nusisypsau tuomet ima ir jis man sypsotis, kykenti. Matyt zino, kad jauciu simpatija mazyliams blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G_arbanele: 21 liepos 2011 - 21:55
As pati dar atsmenu nuo 16metu pradejau dirbti aukle pas savo pusesere. Bet cia tkriausiai ir skirtumas, saugojau ir mylejau 4u.gif viskas gerai buvo. Dabar kai turiu savo vaika jau, jam 10 menesiu, tai jaunai svetmai gal nepatikeciau, bet kokiai puseserei, kuri noretu papildomai uzsidirbti, kodel gi ne.
Atsakyti
QUOTE(Paauglė. @ 2011 05 25, 22:25)
Ką manote apie paaugles, kurios ieško auklės darbo vasarai ir netik? Ar leistumėte 16-metei prižiūrėti savo vaiką?


Viskas priklauso nuo žmogaus. Man auklės jaunas amžius tikrai nebūtų kliūtis.
Atsakyti
turejom aukliu nemazai, galvojom, kad bus geriau negu darzelis... g.gif ... turejom ir pora visai jaunu... g.gif manau, kad kol nera pagimdziusi savo kudikelio, kol nezino tos atsakomybes jausmo, tai tikrai nereiketu palikti vaiko iki 3-4 metu amziaus... doh.gif
Zinau, tai subjektyvi mano nuomone, gal tokia musu seimos patirtis... tikrai yra isimciu... gal is gausesnes seimos, gal jeigu vaikysteje yra padejusi teveliams uzauginti broliuka ar sesute... bet juk jaunos paaugles mastymas - gerai, jeigu viskas gerai. g.gif
Atsakyti