Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės paauglės

kaip tik sprendziam dilema - ar leisti i lopsli nuo 2 metuku, ar samdytis aukle, kad dar metus vaikas pabutu namuose. g.gif
Apgalvojusi buvau ir aukles vyresnes ir jaunesnes. Realiai manau tiesiog bijociau samdyti paugle, juk kas benutiktu - atsakomybes jinai isvengtu butent del savo jauno amziaus statuso. unsure.gif
Atsakyti
Turejom aukle 17 metu. Nesamdyciau tokios jaunos daugiau. Atsakomybes dar mazai.
Atsakyti
Nors tema apie paaugles aukles, bet aš pasisakysiu apie studentes. Neseniai įdėjau skelbimą ir rinkomės valandinę auklytę. Atsiliepė nemažai norinčių, bet praktiškai visos studentės. Atsirinkau keletą mandagiausiai, be gramatinių klaidų rašiusių ir nutariau susisiekti pasikalbėti asmeniškai. Deja, po trijų skirtingų pokalbių nusprendžiau, kad studentės tikrai nesamdysiu schmoll.gif Pirmoji iš karto susakė savo sąlygas: ryte negali, per pietus negali, penktadienį ir šeštadienį irgi negali, nes jauna dar blink.gif Taip pat norėtų, kad laikas būtų skaičiuojamas, kai ji išvažiuoja iš savo namų, jei saugoti reikėtų tik porą valandų. Net nesidomėjau kaina ar kitais jos privalumais, nes iškart supratau, kad mums nepakeliui.
Antroji auklė-studentė, vėlgi negali niekada maždaug iki 16 val., su vaikais nedirbus (išskyrus sesių, draugių, pusseserių ir pan.). Kaina 8 lt už 1 val. blink.gif Kaip be patirties ir nuolat žiaumojančiai gumą, sakyčiau daugokai biggrin.gif
Trečioji auklytė-studentė išvis vos neišvertė iš koto biggrin.gif Paskambinu jos paliktu nr. o ji man sako "gal GALI pasukt vėliau, dabar aš einu į BARAKĄ" lotuliukas.gif Nors prisistačiau, kad skambinu, norėdama pasiūlyti jai auklės darbą. Visgi aš jai perskambinu, pradedam kalbėtis (šis pokalbis vyko telefonu). Labai nepatiko pokalbyje įterpiami "nu", "aha", "nu jio" ir t.t. Kai paklausiau kokia būtų valandos kaina atsakė "kąąąąąą žinau, o ką siūlai" biggrin.gif Pasakiau, kad apmąstysiu jos kandidatūrą.
Taigi, nenoriu apkalbėti auklių-studenčių, gal ne visos jos tokios, kaip mano išvardintos, bet trys pokalbiai jau šį tą pasako. Visgi, atsakomybės mažai...
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2011 06 27, 17:41)
Mano dukra prižiūri broliuką  , kai jam buvo 2-eji metukai.
Atsakinga, pareiginga. Visko aišku buvo, bet neilgiau kaip 1-2 sav.kitaip jau "stogas" slenka, nei pinigų nebereikia sako, tik paimk ta vaiką nuo manęs. Teko prižiūrėti , kai sirgdavo per mokslo atostogas. Praeitais metais vasara 1 men. tai labai sunku jai pačiai buvo, nes ji pati dar vaikas. Bet kai pinigų gavo 400 lt., atpirko viska.  biggrin.gif
Nuo 16 metų gal jau kitaip bus, kantrybės labiau gal turės ir pan.

O zinot, nera nieko blogiau, kai vaikai yra verciami dirbti aukle savo broliui ar seserei priziuret. Kad jau ji vyresne, tai dar nereiskia, kad reikia jai uzkrauti aukles darba. Ji irgi jusu vaikas ir ji turi tureti normalia paauglyste, o ne pareiga priziureti sese/broli. Ir nesvarbu, kad jai pinigu uz tai duodat. Be to dar pati jums pasake, kad imk tu ta vaika ir nereikia tu pinigu. Aiskus pasakymas, kad ji nenori buti aukle namuose.
Bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu pasisakyti is savo puses.turiu sesute,skirtumas 10,5 metu.galit isivaizduot,kad pilnai iki siol atsimenu,kaip prieit prie vaiko,kuom maitint ir kaip keisti pampersus (butiniausi maziukui dalykai),nes mama dirbo ir visas rupestis gulejo ant vyresnes duktes peciu =) nuo 13 prasidejo darbas-ziurejau kaimynes vaikus vakarais ir savaitgaliais,mergytem buvo 4 ir 5 metukai smile.gif veliau su rekomendacijomis is kaimynes susiradau kitas 2 mergaites,4 ir 5 metuku,lanke darzeli,reikejo pasiimti ir pabuti,kol tevai gris,pamaitinti.ten prabuvau 1,5metu.na o veliau prasidejo maziuku prieziura-1,2 dvynukai,,1,2m ir 5 metu vaikuciai is vienos seimos,7 menesiu mazyte-taigi patirtis susidejo apie 5 metus thumbup.gif nei vienas is tevu nebijojo uz savo vaikus,visada,jei kazkas rupedavo,paskambindavo man ir pasiklausdavo biggrin.gif taigi mano atveju neliko nusivylusiu tevu.tik su vienais issiskyrem-dvynuku tevais,nes mama visa laika budavo su mociute namie ir vis man priekaistaudavo,kad vaikucius priziuriu ne taip,kaip jie nori,maitinu ne taip,kaip jjiems tinka.per visus metus tai venintele seima,su kuria issiskyriau maziau,nei po puses metu.bet tai buvo kitatauciu seima,is kitos salies,gal del to ir nesutarem smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na man 18ka vaikus jau priziuriu trys metai. smile.gif Ir niekada negirdejau nusiskundimu smile.gif Va dabar reikia atsisakyti vieno berniuko(jam 1 metukai) del mokslu nes nespeju ir mama sake kad labai gaila ir man paciai gaila smile.gif Na manau kiekvienas asmeniskai, nuo zmogaus priklauso, gali ir vyresnio amziaus zmogus blogai priziureti smile.gif Siuo metu priziuriu mergaite kuriai tik 1,5menesio smile.gif Dar savanoriauju kudikiu namuose su vaikais nuo 0 iki ~4 metuku:) As jauciu kad kaikurios mamos kai pasakau kad man tik 18lika ziuri labai atmestinai smile.gif Siaip as pati labai myliu vaikus gal todel kad abudu tevai pedagogai ir pati noriu dirbi su vaikais smile.gif Bet sakyciau nevisada reikia nuvertinti ir moksleives. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, man labai jaunos aukles tikrai nekelia jokio pasitikejimo. Absoliuciai. Paziurekim, kiek pacios pridarom klaidu sus savo vaikais, ypac, pirmagimiais, o cia.... g.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip del paaugles aukles,kai prisimenu save paaugle tai vargu ar patikeciau tokiai savo vaika biggrin.gif na bet visu ant vieno kurpalio neuzmausi biggrin.gif nors as susilaikyciau ir paauglei savo sunaus nepalikciau blush2.gif
Atsakyti
Jei galeciau rinktis tarp saziningos, atsakingos ir vaikus nuosirdziai MYLINCIOS septyniolikametes ir savo vaikucius jau paauginusios vyresnes moters, rinkciaus paaugle. Prisimenu save tokio amziaus-is proto del vaiku ejau. Dabar, kai jau turiu savo, tai svetimi vaikai tokiu jausmu antpludzio nebesukelia ir tiek sirdies nebesudeciau su jais uzsiimdama blush2.gif O va kaip rast tokia paaugle tai cia jau kitas klausimas.

Sia vasara pas mus 6 savaites gyveno mano drauge, kuria as nuo desimties metu 'uzauginau', jai dabar 16. Tris dienas per savaite priziuredavo mano dukra 3 metuku. Sekesi joms puikiai-pradzioj siek tiek neramu buvo gal, bet issiklausinejau dukros, ka jos veike, kaip sekesi-viska papasakojo biggrin.gif Aisku, pravedziau visa instruktaza nuo A iki Z, ypac saugumo klausimais. Pirma savaite kas valanda skype klausdavau, kaip sekas, ka veikia, ar viskas gerai. Paskui apsiraminau, pamaciau, kad susitvarko. Taciau manau, kad 6 savaites buvo riba sesiolikmetei. Sunku tris pilnas dienas is eiles saziningai atidirbt tokiam amziuj, ir dar per vasaros atostogas.
Atsakyti
ivairiu ir tu paaugliu yra,bet as pries jauna aukle
Atsakyti
Mūsų auklytė pas mus pradėjo dirbti nuo nepilnai 14 metų. Dabar jai jau tuoj 18m, o mes turim jau antrą vaikutį, kurį ji irgi prižiūri kai prireikia. Galiu tik pasakyti, kad gal matosi lengvabūdiškumas dėl jaunystės, bet pasitikiu ja. Žinau, kad jos vaikai laukia, su ja jie tikrai pavalgo (ko net man nepavyksta padaryt dažnai), užmigdo reikalui esant. Vaikai ją be galo mėgsta. Kadangi man reikalinga tik sezoninė ir valandinė auklė, tai man svarbiausia, kad vaikai laimingi, nepatiria streso likdami su aukle, prižiūrėti, užimti ir savo namuose palieku patikimą žmogų.
Atsakyti
QUOTE(anikute @ 2012 02 07, 21:58)
Mūsų auklytė pas mus pradėjo dirbti nuo nepilnai 14 metų. Dabar jai jau tuoj 18m, o mes turim jau antrą vaikutį, kurį ji irgi prižiūri kai prireikia. Galiu tik pasakyti, kad gal matosi lengvabūdiškumas dėl jaunystės, bet pasitikiu ja. Žinau, kad jos vaikai laukia, su ja jie tikrai pavalgo (ko net man nepavyksta padaryt dažnai), užmigdo reikalui esant. Vaikai ją be galo mėgsta. Kadangi man reikalinga tik sezoninė ir valandinė auklė, tai man svarbiausia, kad vaikai laimingi, nepatiria streso likdami su aukle, prižiūrėti, užimti ir savo namuose palieku patikimą žmogų.

labai saunu,kad turit aukle-paaugle,kuria pasitikite ir isileidote i SAVO namus. as irgi kadaise buvau dekinga moteriai,kuri laisvai man palikdavo savo 2 mergaites kiekviena darbo vakara nuo 17 iki 20-21 val. dar ir dabar mes palaikom puikius santykius,ji gydytoja,gydo ir mane,ir mano sese thumbup.gif
Atsakyti