Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE (Brazile @ 2004 06 18, 10:43)
aisku svarbu nesiparinti, man tai matai dar augt nepradejo, o as jau tokia staruska.

Kaip matai ne viena clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Medeina @ 2004 06 16, 19:14)
Man augo gulsčiai mad.gif , net "išlindęs" nebuvo.Tai "užmarino", prapjovė, atkalė nuo žandikaulio i vsio thumbup.gif Bet tas buvo prieš kokius 8 metus  wink.gif

Išdygo ir man toks pats. Neoperavo nes laukiausi. Uždėjo plombą ant tarpdančio, kad negestų. Dabar ko gero reiks iškart du dantis nurašyti sad.gif
Atsakyti
man irgi protiniai dantys nenormaliai dygsta. tik skauda skauda ir nelenda, reik eit darytis nuotrauka sad.gif o stomotologe sake, kad protiniai pas kai ka is vis neisdygsta... kai kam pasiseke:)
Atsakyti
verysad.gif Pas mane tai visi normaliai auga tik vienas kazkaip sonu, tai stomotologe sake reiks israut kaip bijau negaliu cry.gif eisiu kai pavasaris ipuses sad.gif
Atsakyti
As antradieni atsisveikinau su tokiu kreivu protiniu schmoll.gif - seniai buvo islindes - tiksliau tik nosi iskises - bet ir reikejo tiketis kad prilys ten maisto ir galu gale bus uzdegimas - sulaukiau - tai va istrauke.............
Aciu dievui tik vienas jis pas mane toks buvo - dar vienas isaugo visai normaliai, o dar dvieju nera ir tikiuosi nebus ax.gif
Na o paguodziancio apie tokio kreivo - iki galo neislindusio rovima pasakyti negaliu - reikia pjaut, siut unsure.gif vaiksciojau su baisiu istinusiu skruostu cry.gif
Nu bet viskas jau baigesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzliuke @ 2005 02 25, 15:15)
man irgi protiniai dantys nenormaliai dygsta. tik skauda skauda ir nelenda, reik eit darytis nuotrauka sad.gif o stomotologe sake, kad protiniai pas kai ka is vis neisdygsta... kai kam pasiseke:)



Nu man jie greiciausiai sake neisdygs, nes ten viduj jie dar, taciau beveik guli. Tai sake reiks prapjaut ir istraukt blink.gif Istraukt sake butina, kadangi jie yra pasvire ir remiasi i salia esanti danties kaula, taigi ji tirpdo. Oi laukia dar pora smagiu operaciju gun_rifle.gif
Atsakyti
man pirmi du isdygo gal 19 metų kai buvau, o kiti du tai vis pamažiukais lenda. Truputį išlenda ir vėl kokiam pusmečiui ar net metams ramu. Va dabar kaip tik toks dygimas vėl užėjo. Bet ne tik negaliu išsižioti normaliai, dabar dar kazkokios nesąmonės prisidėjo: skausmas plinta į abu žandikaulius, o kakle (po žandikauliu) apčiuopiu guzą. cry.gif
Tai va, pasiguodžiau... Gal praeis, taip nenoriu pas tuos gydytojus eiti...
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2005 07 31, 16:44)
Bet ne tik negaliu išsižioti normaliai, dabar dar kazkokios nesąmonės prisidėjo: skausmas plinta į abu žandikaulius, o kakle (po žandikauliu) apčiuopiu guzą.  cry.gif
Tai va, pasiguodžiau... Gal praeis, taip nenoriu pas tuos gydytojus eiti...


Man irgi panašiai yra - padygsta ir nustoja sad.gif Kartą irgi toks skausmelis buvo, kad vos išsižioti galėjau cry.gif Paskambinau savo stomatologei, norėjau, kad pažiūrėtų, tai ji visų pirma pasiūlė skalauti ramunėlių nuoviru ir pasiūlė pagert DICLOBERL (tokios kapsulės, priešuždegiminės). Padėjo thumbup.gif Pabandyk ir tu, bet jeigu laaabai skauda ir tinsta, tada jau marš pas dantistą biggrin.gif
Atsakyti
man irgi kreivai dygsta, irgi laukia taip vadinama operacija, stomotologas patarė per metus susitvarkyti kol šalia esančio danties nesugadino, o kaip bijau cry.gif
Atsakyti
Nu miargos ir prigazdinot!
Pastebejau kad ir man pradejo augti pirmas protinis, tai dabar cia pasiskaicius jau atrodo, kad ir skaudet pradejo doh.gif
Atsakyti
Ir man prieš metus buvo atsiradusios pirmą kartą problemos su vienu protiniu. košmaras. nuėjau į šeškinės polikliniką (ir koks velnias mane ten nešė), nes jau negalėjau kentėti skausmo ir toks censored2.gif gydytojas nusprendė man nukirpti kapišoną, kuris trukdė augti tam dančiui, nepradėjus veikti nuskausminamiems, pradėjo kirpti cry.gif cry.gif skausmas neišpasakytas: čarkšt čarkšt... žodžiu užkrėtė jis man ten viską, paskui teko gydytis, laukti, kol tynimas praeis ir t.t. Tuomet nuėjau į normalų super puper stomatologinį kabinetą, kur norėjo operuoti, traukti...bet skausmas aprimo ir nenuėjau smile.gif po pusmečio vėl skausmas atsirado, tai nuėjau į žalgirio kliniką, ten gražiai apkirpo vėl kapišoną (nieko nejaučiau) ir dabar chiki (tpfiu tpfiu tpfiu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varliuz @ 2005 09 12, 15:04)
Ir man prieš metus buvo atsiradusios pirmą kartą problemos su vienu protiniu. košmaras. nuėjau į šeškinės polikliniką (ir koks velnias mane ten nešė), nes jau negalėjau kentėti skausmo ir toks  censored2.gif gydytojas nusprendė man nukirpti kapišoną, kuris trukdė augti tam dančiui, nepradėjus veikti nuskausminamiems, pradėjo kirpti  cry.gif  cry.gif skausmas neišpasakytas: čarkšt čarkšt... žodžiu užkrėtė jis man ten viską, paskui teko gydytis, laukti, kol tynimas praeis ir t.t. Tuomet nuėjau į normalų super puper stomatologinį kabinetą, kur norėjo operuoti, traukti...bet skausmas aprimo ir nenuėjau  smile.gif  po pusmečio vėl skausmas atsirado, tai nuėjau į žalgirio kliniką, ten gražiai apkirpo vėl kapišoną (nieko nejaučiau) ir dabar chiki (tpfiu tpfiu tpfiu)  smile.gif


oi aš tai eisiu tik i gerą mokamą kabinetą, ten jau lankausi apie 7 metus pas tą patį gydytoją, nes tos poliklinikos man neteikia pasitikėjimo
Atsakyti