Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Klausimas: o kiek ta normali kaina? As visiems rekomenduoju gydytoja Kristina pas kuria pati operavausi dantis. Ji dirba Kalvariju gatvej. Vaziavau is Alytaus ir jos darbu tikrai esu patenkinta. Ziema vaziuosi pas ja del kitu dvieju likusiu protiniu dantu. Pas ja mokejau apie 200 Lt. Jei idomu, atsiusiu jos kontaktus



na man sake protiniu dantuku rovimas kainuos nuo 200lt- 600lt...
Atsakyti
QUOTE(qnet @ 2009 10 20, 18:07)

na man sake protiniu dantuku rovimas kainuos nuo 200lt- 600lt...


Tai čia gal visų tiek. g.gif
Atsakyti
QUOTE(qnet @ 2009 10 20, 19:07)
na man sake protiniu dantuku rovimas kainuos nuo 200lt- 600lt...


Pabandyk pasiskambinti Kristinai ir uzsiregistruoti, paziuresi ka pasakys mirksiukas.gif Bet pries tai geriau butu jei turetum panoramine nuotrauka. Jos tel. nr. +370 687 48081
Atsakyti
Dantis dančiui nelygus. Kuo rovimas sudėtingesnis, tuo brangiau kainuoja. Tad kartais mokama 400Lt už visų dantų protinių dantų rovimą, kartais 400Lt už vieno danties.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2009 10 20, 19:54)
Dantis dančiui nelygus. Kuo rovimas sudėtingesnis, tuo brangiau kainuoja. Tad kartais mokama 400Lt už visų dantų protinių dantų rovimą, kartais 400Lt už vieno danties.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, nedrasiai jungiuos prie jusu blush2.gif
Daugiau kaip menesi skaudejo viena apatine puse, net nesupratau kuri ten danti skauda (tuo metu kaip tik buvo sutvarkytas 7 dantukas (istraukti nervai, isvalyti kanalai, uzblombuotas), galvojau gal jis paskaudena, bet per savaite istino apink ji viskas ir toliau, pasidariau nuotrauka, pasirodo, yra retinuotas protinis verysad.gif
esu is kedainiu iskart issiunte i kauna, mano stomatologe rekomendavo vytauto pr esancia stomatologijos klinika, uzsiregistravau rytdienai pas chirurga operacijai fear.gif bet baime tokia, kad net "slabna" daros. As ir siaip stomatologu bijau kaip "velnias kryziaus", o daba...
Gal kuri galetu man smulkiau i AZ parasyti apie to gulincio dantuko salinima.
Pagrindinsi klausimelis:
Ar teisybe, jei yra puliniu tai ir nejautra nelabai suveikia? verysad.gif cray.gif

Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2009 10 21, 14:28)

Pagrindinsi klausimelis:
Ar teisybe, jei yra puliniu tai ir nejautra nelabai suveikia?  verysad.gif  cray.gif


Tarybinė neveikdavo. Tačiau man neseniai šalino pūliuojantį protinį ir nieko nepajutau. Nes kaip supratau, dabar visokių vaistų yra. Gydytojas tik pažiūrėjo, kad pūliuoja ir pasakė, kad čia tradiciniai nuskausminamieji bus neveiksmingi ir paprašė pas padėjėją paduoti kitus. Svarbiausia, kad net veidas neužtirpo, išrovė ir nieko nepajutau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 10 21, 15:52)
Tarybinė neveikdavo. Tačiau man neseniai šalino pūliuojantį protinį ir nieko nepajutau. Nes kaip supratau, dabar visokių vaistų yra. Gydytojas tik pažiūrėjo, kad pūliuoja ir pasakė, kad čia tradiciniai nuskausminamieji bus neveiksmingi ir paprašė pas padėjėją paduoti kitus. Svarbiausia, kad net veidas neužtirpo, išrovė ir nieko nepajutau. 4u.gif



Aciu aciu aciuks.gif
Papildyta:
Baisiausia, kad zinau jog raut ner ka, o is vidaus kazkaip iskrapstyt reikes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2009 10 21, 15:28)
Ar teisybe, jei yra puliniu tai ir nejautra nelabai suveikia?

Man, kai prieš 3 sav. rovė pūliuojantį dantį, suleido dvigubą dozę ir kuo geriausiai suveikė. Dar pagąsdino, kad gali temperatūra pakilt, žandas labiau patint, bet nieko panašaus nenutiko smile.gif

QUOTE(Natali69 @ 2009 10 21, 16:09)
Baisiausia, kad zinau jog raut ner ka, o is vidaus kazkaip iskrapstyt reikes

Kai 'krapštys', manyčiau, kad neturėtų visai skaudėt. Na, o po rovimo gali tekt kelias dienas su nuskausminamaisiais "padraugaut" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2009 10 21, 16:09)
Aciu aciu  aciuks.gif
Papildyta:
Baisiausia, kad zinau jog raut ner ka, o is vidaus kazkaip iskrapstyt reikes  verysad.gif


Zinok, is tiesu nieko ten baisaus nera mirksiukas.gif Nieko nejausi mirksiukas.gif As irgi pirma karta vaziavau kaip zuikis drebedama, bijojau kaip man ten krapstys is dantenu mano dantuka ir aisku pacio rovimo labiausiai bijojau. Bet is tiesu nereikia nieko bijoti ir svarbiausia nepamirsti kvepuoti biggrin.gif Nes sake, kad pacientai kartais taip susikoncentruoja i operacija, jog pamirsta, kad reikia kvepuoti ir nualpsta biggrin.gif O po operacijos, manau, kad tau israsys kokiu nors nuskausminamuju ir antibiotiku turetu israsyti, kad nesigautu uzdegimas. Pagersi savaitele ir praeis mirksiukas.gif Man buvo israsyti Nimesil, bet praktiskai man ju neprireike ir Ospamoxas. O skalavau Eludril skysciu.
Atsakyti
Didelis visoms aciu aciuks.gif visai gerai nusiteikiau, raminu save jog nebe tarybiniai laikai lotuliukas.gif vis tiek kitaip nebus, ir taip jau menesi su skausmu vaikstau
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2009 10 21, 19:29)
Didelis visoms aciu  aciuks.gif visai gerai nusiteikiau, raminu save jog nebe tarybiniai laikai  lotuliukas.gif vis tiek kitaip nebus, ir taip jau menesi su skausmu vaikstau


Tai trumpai dar, aš du su puse metų vaikščiojau su skaudančiu. Paauglystės rovimo patirtis buvo baisi. O kai išrovė- tai labai džiaugiausi. Ir tai gydytojas gudrumu priviliojo rovimui. Pasakiau, kad neduosiu rauti- tai sako ateikit po savaitės, pažiūrėsiu ar tiltukas gerai laikosi. Aš atėjau, o jis man viskas gerai, o dabar išsirausim protinį. Ir viskas taip ramiai praėjo, išsigąsti net nespėjau ir buvo viskas. mirksiukas.gif Čia pas mane viršuj buvo tik kampelis išlindęs, o po to kitas supūliavo- tai sm baisybių prisiskaičiau. Ir dabar vienas likęs, apgedęs, bet yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 spalio 2009 - 19:37