Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(a79 @ 2010 01 15, 21:30)
Sveikos, turiu siuntimą iš savo stomatologės protinių rovimui, nuėjau su skaudamu, tai pasirodo iki galo neišdygę, bet jau sugedę, skauda. Uždėjo vaistų, ir siunčia "atsisveikinimui"...ale čia pas jus paskaičiau, tai įtariu, kad dar n metų su vaistais ant protinio danties vaikščiosiu. Nesu aš tokia drąsi, akd savo noru chirurgui prisiduočiau  doh.gif

Dabar vyksta moralinis pasiruošimas, o paskui bus matyt. GAl galit ką rekomenduot KAune? Pvz. Šilainių poliklinikoj? Ir ar man pasakys kaina teisiai šveisiai, ar reiks spėliot, ir paskui pergyvent, ar ne per mažai daviau  blush2.gif Brūkštekit į AŽ kokios "stafkės" vaikšto  blush2.gif


mieloji, a79, geriau nedelskite. As va turiu per savo baimes nueiti laiku pasalinti sugedusi ir jau nebetaisoma danti (atseit neskauda blush2.gif , o baimes daug doh.gif ), prisidariau sau labai daug problemu. Dantuko saknis supuliavo, danti iskele, istino puse veido verysad.gif teko norom nenorom kiutinti pas odontologa. Tokios bukles dantuko rauti negalima - nepilnai nusiskausmins ir dar visa eile priezasciu verysad.gif dejo drenus, kad isbegtu puliai ir liepe gerti antibiotikus. Tos proceduros buvo ne tai, kad nemalonios, bet dar ir skausmingos. Sakyciau dar skausmingesnes nei pats danties rovimas... tad nuosirdziai patariu nedelsti 4u.gif
ir del kainytes. Einu i privacia odontologijos klinika, tai dantuko rovimas su nuskausminimu kainavo 70 Lt Kaune. Manau, kad ten kur esate prisirasiusi ar poliklinikoje turetu buti dar pigiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurqita: 19 sausio 2010 - 17:20
QUOTE(Jurqita @ 2010 01 19, 17:18)


Vat būtent ir aš tokį "malonumą" dar būdama paauglė turėjau. Tik tada raudavo ir nežiūrėdavo nieko. Skausmas buvo nerealus, raunat dantis sulūžo, viską chirurgas išdrąskė. O po to ilgas gijimas. Didžiausiam priešui to nelinkiu.
Atsakyti
Ir as gavau siandien siuntima i klinikas protinio danties rovimui. O baimes pilnos kelnes doh.gif

verysad.gif , bet skauda man ji, jau ne tik danti, bet ir ausi. Bet dabar man sesija, tai savaite palauksiu, gal niekoblogo nenutiks, jau ir taip ilgai laukiau... doh.gif
Atsakyti
gali drasiai eit i klinikas. uzsiregistruosi, paskirs laika ir galesi moraliskai kauptis smile.gif nes niekas taip greit tau neisraus. Nebent protiniai dantys yra isdyge.
Del kainu tai privaciose klinikose protiniu dantu operacinis rovimas nuo 150lt. Poliklinikose mazai yra gydytoju kurie apsiima raut protinius dantis.
Atsakyti
Mano protiniai dantys visi isdyge, tik sitas kreivas, ir sugedes, nuluzo neseniai ir skaudeti pradejo...brrr..
Atsakyti
jeigu pilnai isdyges, tai tuo labiau nera ko laukti smile.gif siais laikais kai yra nuskausminamieji, danties rovimas kur kas maziau nemaloniu pojuciu suteikianti procedura nei pvz gastroskopija smile.gif
Atsakyti
Tai, va , kad nuskausminamieji nelabai man padejo raunant paprasta krumini, nors ir visa zandikauli "ateme", bet vis tiek jauciau, o pagal mano svori daugiau leisti vaistu nebegalejo, tai teko siek tiek pasikankinti. Bet balta buvau kaip lapas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mamukas30 @ 2010 01 20, 17:23)
Tai, va , kad nuskausminamieji nelabai man padejo raunant paprasta krumini, nors ir visa zandikauli "ateme", bet vis tiek jauciau, o pagal mano svori daugiau leisti vaistu nebegalejo, tai teko siek tiek pasikankinti. Bet balta buvau kaip lapas  doh.gif .


Tai gal buvo pūliuojantis. g.gif

Arba kreipkis privačiai, ten įvairesnių nuskausminančių turi. Jei dantis pilnai išdygęs- tai kainuos tiek, kiek paprasto danties rovimas. Man panaudojo tokius, nuo kurių visai neužtirpsta veidas. Nieko nejaučiau nei raunant, nei gijimo metu. g.gif
Atsakyti
Ne, buvo nepuliuojantis. O as privaciai ji roviausi, nezinau, kodel taip sureagavo mano organizmas. g.gif
Atsakyti
mielos merginos, kad visai nieko nejaustumet reikalinga bendrine nejautra (narkoze) 4u.gif
vietinej nejautroj nuskausminus (suleidus vaistu) eliminuojami tik skauminiai jutimai, taciau spaudimo jausmas ir pan islieka, todel gali buti kad jautete tik nemalonu spaudima. Taciau jeigu buvo astrus skausmas vadinasi arba buvo per maza doze anestetiku arba kazkuri is nervo sakeliu nebuvo nuskausminta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ghamad @ 2010 01 20, 17:39)
mielos merginos, kad visai nieko nejaustumet reikalinga bendrine nejautra (narkoze)  4u.gif
vietinej nejautroj nuskausminus (suleidus vaistu) eliminuojami tik skauminiai jutimai, taciau spaudimo jausmas ir pan islieka, todel gali buti kad jautete tik nemalonu spaudima. Taciau jeigu buvo astrus skausmas vadinasi arba buvo per maza doze anestetiku arba kazkuri is nervo sakeliu nebuvo nuskausminta smile.gif


Mano gydytojas tik pradėjęs klibinti dantį klausia ar neskauda. O kiti jausmai kas be ko yra. Kartą netgi gavau barti, kad neparodžiau jokio ženklo, kad jaučiu nestiprų skausmą per sinuso dugno pakėlimo operaciją. O aš nenorėjau trukdyti gydytojui dirbti. ax.gif

Aš dar turiu tokį klausimuką, man reikia rauti protinį, o 7 dantukas yra su karūnėle, ar reiks ją nuimti prieš raunant. Man poliklinikoj sakė, kad reiks todėl pasiuntė į stomtatologinę ligoninę. Aš buvau nuvykus pas tą gydytoją, kuris tą karūnėlę ir uždėjo. Gydytojas net neužsiminė apie tai, o aš užmiršau paklausti. Kol kas dantuko rauti negalima, tą reiks atlikti vėliau. g.gif
Atsakyti
nu pirma karta girdziu tokia nesamone doh.gif reiktu nuimti nebent jeigu butu tiltukas- du dantys sujungti tarppusavyje.
gal gydytojas del kazkokiu kitu priezasciu liepe nuimti vainikeli? (pvz senas stampuotas vainikelis ar tarkim del to kad reiks kanalus pergydyt)

na gali but toks atvejis kad raunant protini danti gali atsicementuoti 7 danties vainikelis tai tiesiog reiktu tik per nauja ji pricementuot smile.gif

bet kad vainikeli nuimti lieptu del to, kad trukdo israut danti, pirma karta girdziu per savo praktika lotuliukas.gif jeigu siulo toki varianta ar nevertetu pagalvot kad laikas keisti gydytoja ax.gif
Atsakyti