Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

As jau po skrydziu su Ryanair.
Pasiseke:nesvere ir nekiso i remus lagaminu nei Kaune,nei Gatwik'e(atgal skrisdami pasisverem ,,bet kai apsipirkom duty free,tai butu buve tikrai keliais kg daugiau nei norma..)
Skrydziai sklandus,priority labai dziaugemes,kad issipirkom,ypac is Londono ,nes ten tikrai ,kol nesulipa tie ,kurie su priority,neleidzia kitu keleiviu grieztai...


Na ,cia tik menka mano patirtis pirma karta skridus su Ryanair.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 31 gegužės 2011 - 09:50
beje, skrendant ish Liverpool, taip pat galima turet papildoma duty free maishiuka,ty nereikia jo I rankini sukishinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrablaz @ 2011 05 30, 20:43)
va va, as irgi ta pati zinau, jog uz pervedima ima 5%. O jeigu pirkti kiekvienam zmogui atskirai?  g.gif tuomet gaunasi vos virs 200lt bilietai i abi puses tik tiek, kad terliones daug  g.gif


jei pirksite atskirai ar kartu, 5 proc liks 5ias procentais
su entropay neapsimoka pirkti, jei bilietas yra brangus o ne jei bilietų suma suma gaunasi 500 Lt.
Pvz jei į vieną pusę Jums kainuoja 200 Lt, tai su entropay Jums tai papildomai kainuos 10 Lt (neskaitant valiutų konvertavimo), na jei pirksite 3 biletu iškart- atitinkamai 30 Lt, nesvarbu, ar kartu ar atskirai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 31 gegužės 2011 - 14:07
Nekeliu aš balso unsure.gif

Mano vaikas virš 2 metų, todėl ir klausiu. Jis jau kaip ir nebūtų kūdikis...
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 31, 15:13)
Nekeliu aš balso  unsure.gif 

Mano vaikas virš 2 metų, todėl ir klausiu. Jis jau kaip ir nebūtų kūdikis...

Vaikui virs dvieju metu rankinis bagazas priklauso kaip ir suaugusiam.
Del vezimo,tai as daugybe atveju girdejus,kad jis nemokamas.Kol vaikui reikia,tol galima imt.Pvz musu dar kai mergaitei buvo mazdaug 4m klause ar turim vezima.
O lipduka ant vezimo uzdeda ten pat,kur priduodi bagaza.

Kiek pamenu ir ankstesnej temoj merginos rase kad ima vezimus didesniems vaikams,jau ne infantams.
O gal tu tiesiog pasiskambink ir pasiklausk,bus rami galva.
Atsakyti
ash lyg ir atsakiau, kas yra oficialiai. kam dar karta perklausinet ta pati?! taip, yra pvz, kai ir tashes prasinesha, ir vezimus for free, bet tai ishimtys, o ne taisykles. tad, jus norit ramios keliones ar su galimais nuotykiais? biggrin.gif
Atsakyti
Na bet jūs Whitey atsakėt iki 2 metų , o mano virš. Todėl aš dar kartą ir perklausiau. Jei būtumėm kūdikiai, tada taip, o dabar aš nesuprantu ar man reikėjo už jį mokėt, ar ne, bet bandau ieškot ryanairo psl, nerašo kad reiktų primokėt rolleyes.gif

Nenyte, ačiū 4u.gif
Atsakyti
prie infants randu one pushchair per child for free. taip isheitu,jog ir vyresni papuola. labai jau cia pas juos sumalta, nes viena yra infant, o child- kaip ir platesne savoka
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

QUOTE(DuoDuo @ 2011 05 27, 12:49)
Del skyscio...gali paklausti kas ten yra, jeigu uzklius uz akiu smile.gif Juk nepasakysi, kad vanduo, nes gali paprasyti paragauti smile.gif Kaip pvz vaikiska misinuka - vaikiskas buteliukas, lyg ir elementaru, o paragauti papraso biggrin.gif


ačiū 4u.gif čia buvo pirmas klausimas

Antras klausimas:

Bilietai į Alikantę su kūdikiu maždaug apie 700, tarkim, tai visiems trims gaunas 2100 litų g.gif Taip išeina, kūdikiui - pilnas bilietas? O tai kaip čia tada su sėdėjimu: aš jį vistiek ant kelių laikysiu ar jis gaus atskirą vietą?

dėl vežimų ir rankinio-sauskelnių bagažo jau aišku.
Atsakyti
pateikit detalesni skaiciavima, nes dbr nelabai aishku. kudikiui renkates infant. turetu but 20eur I viena puse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 31 gegužės 2011 - 18:36
QUOTE(whitey @ 2011 05 30, 23:16)
oficialiai iki 2m nemokamas vezimelis priklauso

Papildyta:
QUOTE(whitey @ 2011 05 31, 16:47)
prie infants randu one pushchair per child for free. taip isheitu,jog ir vyresni papuola. labai jau cia pas juos sumalta, nes viena yra infant, o child- kaip ir platesne savoka

Papildyta:
QUOTE(whitey @ 2011 05 31, 08:11)
kam 'kelt' balsa cia?! parashiau, kas oficialiai priklauso. ir rankinis infant nepriklauso. o apie 'tikrai' tik vietoj suzinosit. juolab, ten pasakymas, jog sm rashe,tikrai negalios biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(whitey @ 2011 05 31, 15:37)
ash lyg ir atsakiau, kas yra oficialiai. kam dar karta perklausinet ta pati?! taip, yra pvz, kai ir tashes prasinesha, ir vezimus for free, bet tai ishimtys, o ne taisykles. tad, jus norit ramios keliones ar su galimais nuotykiais? biggrin.gif

kai klausia konkretaus dalyko,norisi ir konretaus atsakymo..nes siuo atveju,kaip ir rizikuoti niekas nenori schmoll.gif
O jus man irgi siulet rizikuoti ir poto aprasyti kaip man "sekesi" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 31 gegužės 2011 - 20:16
QUOTE
[=dugdug,2011 05 30, 11:20]
o del pirkimo be korteles mokescio, tai kaip suprantu su Mastercard Prepaid? Bet as nera taip, jog taip pirkti apsimoka tada, kai bendra bilietu suma nevirsija 500lt?


Aha, turiu pasidaręs Mastercard prepaid. Dėl apsimokėjimo nežinau net, teko pirkti tik pigesnius bilietus, bet logiškai mąstant kodėl turėtų būt kitaip? Tiesiog nėra kortelės mokesčių, nuo kainos nepriklauso berods. Galų Ryanair'as už daugiau nei 500Lt nedažnai ir būna..smile.gif




Sveiki, mes planuojam imti bilietus Ryanair'u i Rodo sala. kaina trims su visais mokesciai s gaunasi virs 1300lt ar apsimoka naudotis kitų žmonių siūloma Mascard prepaid???

As kazkaip jau nebesuprantu sad.gif
Va ka isknisau internete
"... bet tai jei taikomas 4.95% pinigų įdėjimo mokestis, tai bilietai ~300lt ir gaunasi tie patys 5EUR"
"Tiesa, verta žinoti, kad pildant iš sąskaitos Lietuvoje dėl valiutos konvertavimų kelis kartus sumoje naudojimosi kaina pakyla iki 9%, tai, pavyzdžiui, bilietai Kaunas - London apsimoka tik iki 230Lt."


Kuo toliau skaitau tuo labiau nieko nesuprantu........... HELP 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nereali: 31 gegužės 2011 - 20:52