Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

QUOTE(eovyna @ 2011 06 01, 10:19)
  Bet, kaip numanau, tai viuomet skrendnant su kūdikiu, jį laikyti tenka ant kelių, vežimas salone prie įlipimo, jo rankinis bagažas su sausklenėm, maitu ir žaisliuku aukštai virš galvų, ir kūdikio atskiras bagažas iki penkiolikos kilų bagažo skyriuj, taip?

man oro uoste informacijos sake taip:
infant priklauso tik vezimelis, jokio kudikio rankinio bagazo nebegali buti. Visokias sauskelnes, buteliukus, zaisliukus ir pan detis turi i savo rankini bagaza,
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 05 31, 21:15)
[
kai klausia konkretaus dalyko,norisi ir konretaus atsakymo..nes siuo atveju,kaip ir rizikuoti niekas nenori schmoll.gif
O jus man irgi siulet rizikuoti ir poto aprasyti kaip man "sekesi" biggrin.gif


na bet cia juk ne koks ryanair oficialus puslapis. Kaip kam pasiseke, kaip kas suprato taip ir pasakyti gali. Cia labiau pasitarimai galetu buti, o ne teisingiausi atsakymai.
negi taip sunku paskambinti ir pasiklausti i oro uosta? Tada gi butu ramiausiai
Atsakyti
skambutis I oro uosta taip pat negarantuoja kokybishku atsakymu. 100% garantija 'atsakymams', kai esi vietoj, bet tada gali buti per velu
Atsakyti
Sveiki visi norejau paklausti:
1. Siuo metu bilietai i Alicante trims asmenims liepos menesiuj kainuoja 1800 lt be mokesciu kadangi dasides tik korteles mokestis tai apie 2000lt cia aisku i abi puses ar galima tiketis dar nusipirkti bilietu pigiau? Nes biski brangoka

2. Skrendant i Ispanija ( kiek pamenu tai sengeno valstybe) uzteks tapatybes korteles?

3. Jeigu uzsisakant bilietus nepasirenki draudimo reikai su savimi tureti Europos sveikatos draudimo kortele? Jei taip kiek ji kainuoja?

Dekui uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 06 02, 07:35)
man oro uoste informacijos sake taip:
infant priklauso tik vezimelis, jokio kudikio rankinio bagazo nebegali buti. Visokias sauskelnes, buteliukus, zaisliukus ir pan detis turi i savo rankini bagaza,



drinks_cheers.gif taip ir yra, kudykiui nepriklauso joks bagazas , galimas tik vezimas.
Atsakyti
QUOTE(koksskirtumas456 @ 2011 06 02, 11:06)
reikai su savimi tureti Europos sveikatos draudimo kortele? Jei taip kiek ji kainuoja?



nezinau ar jos reikia privalomai, bet ja valstybinese ligoniu kasose galima issimti nemokamai. ( aisku jei soc. draustas)
Atsakyti
laba diena, iskilo toks paprastas klausimas, bet gan svarbus smile.gif
Depart:
London-Stansted 16:50

Arrive:
Vilnius 21:25

21.25 tai cia lietuvos laiku bus? ar anglijos?
4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mite1993 @ 2011 06 02, 17:46)
laba diena, iskilo toks paprastas klausimas, bet gan svarbus smile.gif
Depart:
London-Stansted 16:50

Arrive:
Vilnius 21:25

21.25 tai cia lietuvos laiku bus? ar anglijos?
4u.gif  smile.gif

Visi nurodomi laikai yra vietiniai mirksiukas.gif Londono laikas yra anglijos, vilniaus lietuvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koksskirtumas456 @ 2011 06 02, 11:06)
Sveiki visi norejau paklausti:
1. Siuo metu bilietai i Alicante trims asmenims liepos menesiuj kainuoja 1800 lt be mokesciu kadangi dasides tik korteles mokestis tai apie 2000lt cia aisku i abi puses ar galima tiketis dar nusipirkti bilietu pigiau? Nes biski brangoka

2. Skrendant i Ispanija ( kiek pamenu tai sengeno valstybe) uzteks tapatybes korteles?

3. Jeigu uzsisakant bilietus nepasirenki draudimo reikai su savimi tureti Europos sveikatos draudimo kortele? Jei taip kiek ji kainuoja?

Dekui uz atsakymus


2. taip tinka tapatybes kortele tikrai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip manot, ar dar bus rugpjūčio galui pigesnių bilietų (čia iš Portugalijos į Lt su persėdimu Londone/Eindhovene arba Briusely pargrįžt),ar apsimokiausia pirkti dabar?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Dramaqueen @ 2011 06 02, 18:20)
Sveikos merginos, kaip manot, ar dar bus rugpjūčio galui pigesnių bilietų (čia iš Portugalijos į Lt su persėdimu Londone/Eindhovene arba Briusely pargrįžt),ar apsimokiausia pirkti dabar?

Ačiū


Aš siūlyčiau palaukti rolleyes.gif apsimokiausia,bent man, pirkti pries 1,5-1menesi
Nepatingėkit kasdien patikrint kaip kinta jūsų norimų bilietų kainos ir manau tikrai rasit skrydį už gerą kaina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmuutee: 02 birželio 2011 - 17:41
QUOTE(Vilmuutee @ 2011 06 02, 18:40)
Aš siūlyčiau palaukti  rolleyes.gif apsimokiausia,bent man, pirkti pries 1,5-1menesi
Nepatingėkit kasdien patikrint kaip kinta jūsų norimų bilietų kainos ir manau tikrai rasit skrydį už gerą kaina  ax.gif



Aš irgi taip galvoju smile.gif Tik va,kad iš šiltų kraštų ir atostogų mėnesį, tai baisu,kad išgraibstys biggrin.gif Na, bet,matyt, reik dar palūkėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dramaqueen @ 2011 06 02, 18:49)
Aš irgi taip galvoju smile.gif Tik va,kad iš šiltų kraštų ir atostogų mėnesį, tai baisu,kad išgraibstys biggrin.gif Na, bet,matyt, reik dar palūkėt smile.gif


Na pats bumas atostogų būna iki rugpjūčio vidurio kažkur g.gif O kur tiksliai portugalijoje? Faro?Porto ar dar kur? biggrin.gif
Atsakyti