Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos "Sendvario" pagrindinė mokykla

QUOTE(Lindra @ 2012 02 02, 10:23)
aš leidau neiti. bet jis ėjo. sako 7 vaikai šiandien klasėj  biggrin.gif

bigsmile.gif
Nu jei klasėj šilta tai ko ne? nuvežam, dabar ir parvešim....beto pirmadienį jinai pas mus neis( dėl tam tikrų aplinkybių) o ir atostogos neužkalnų....
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 02 02, 10:11)
bigsmile.gif
Nu jei klasėj šilta tai ko ne? nuvežam, dabar ir parvešim....beto pirmadienį jinai pas mus neis( dėl tam tikrų aplinkybių) o ir atostogos neužkalnų....

šiandien TIK -15 bigsmile.gif biggrin.gif
palydėjau vaiką iki klasės, tai tik Pacankės dukra buvo, ir manasis atėjo lotuliukas.gif
įdomu, kiek šiandien iš viso susirinko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2012 02 03, 11:40)
šiandien TIK -15  bigsmile.gif  biggrin.gif
palydėjau vaiką iki klasės, tai tik Pacankės dukra buvo, ir manasis atėjo  lotuliukas.gif
įdomu, kiek šiandien iš viso susirinko biggrin.gif


Nu kai ėjom iki maškės, nut tikrai ne taip šalta, dar prisnigo....
Tik dviese? blink.gif , nu gal susirinko daugiau......
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 02 03, 11:13)
Nu kai ėjom iki maškės, nut tikrai ne taip šalta, dar prisnigo....
Tik dviese?  blink.gif , nu gal susirinko daugiau......

Mes nėjom, vakar verkė, kad labai sušalo, tai leidau likti šiandien namie. Kadangi parvežt iš m-klos nebūtų kam smile.gif
Man Eva sakė, kad vakar 8 vaikai buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2012 02 03, 14:09)
Mes nėjom, vakar verkė, kad labai sušalo, tai leidau likti šiandien namie. Kadangi parvežt iš m-klos nebūtų kam  smile.gif
Man Eva sakė, kad vakar 8 vaikai buvo  biggrin.gif

taip, vakar buvo 8 vaikai, snd idomu kiek susirinko??? g.gif
mokykloj vistiek nieko naujo nesimoko, tik kartoja, tad jei pora dieneliu nenueisim, manau nieko tokio, namie uzsiimsiu, paskaitisim, parasisim...reikes dar ir eilerastuka mintinai ismokti...

el.dienyne pranesymas, kad bendras tevu susirinkimas vasario 7 d.idomu kokia tema? gal del kad mokykla reorganizuojama bus i progimnazija? g.gif ,del ko dar galetu buti visos mokyklos tevu susirinkimas???
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 02 03, 11:13)
Nu kai ėjom iki maškės, nut tikrai ne taip šalta, dar prisnigo....
Tik dviese?  blink.gif , nu gal susirinko daugiau......


Penktadienį 5 vaikai buvo atėję biggrin.gif

Atsakyti
2012-02-02 1-10 klasių mokinių tėvų dėmesiui! Vasario 7 dieną 18 val. mokyklos aktų salėje vyks 1-10 klasių mokinių tėvų susirinkimas.

Darbotvarkė:
1. Supažindinimas su mokyklos įsivertinimo grupės atlikto tyrimo „Mokymosi motyvacija“ rezultatais;
2. Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė skaitys paskaitą „Tėvų įtaka vaikų vidinės mokymosi motyvacijos formavimuisi“.

Kviečiame visus tėvelius dalyvauti!

Mokyklos administracija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juoduke: 07 vasario 2012 - 11:01
QUOTE(juoduke @ 2012 02 03, 17:23)

el.dienyne pranesymas, kad bendras tevu susirinkimas vasario 7 d.idomu kokia tema? gal del kad mokykla reorganizuojama bus i progimnazija? g.gif ,del ko dar galetu buti visos mokyklos tevu susirinkimas???

Nebuvau...kitų reikalų turėjau...

Gal kas buvot?
Atsakyti
Sveikos mamytės,

mano sūnus būsimas šios mokyklos pirmokas, gal kas žino ar turi kokių atsiliepimų apie mokytojas Kaciucevičienę ir Jurkienę?

Atsakyti
QUOTE(Ingavysnia @ 2012 02 14, 20:43)
Sveikos mamytės,

mano sūnus būsimas šios mokyklos pirmokas, gal kas žino ar turi kokių atsiliepimų apie mokytojas Kaciucevičienę ir Jurkienę?


O siaube, Jurkienė ten tebedirba? Gal kita Jurkienė, aš turėjau reikalų su Aldona Jurkiene ir savo vaiko į jos klasę neleisčiau.
Atsakyti
ar vasario 17 d. reikia pradinukams į mokyklą? tamo.lt atostogų kalendoriuje pažymėta, kad tik nuo 5 klasės mokiniams 17 dieną nereikia eiti į mokyklą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingavysnia @ 2012 02 14, 19:43)
Sveikos mamytės,

mano sūnus būsimas šios mokyklos pirmokas, gal kas žino ar turi kokių atsiliepimų apie mokytojas Kaciucevičienę ir Jurkienę?

aš tai nieko nežinau apie paminėtas mokytojas.
O ramia širdim leidau į Sendvarį vaiką dėl to, kad Galadauskienė kaip tik šiemet pirmokus turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2012 02 15, 11:06)
ar vasario 17 d. reikia pradinukams į mokyklą? tamo.lt atostogų kalendoriuje pažymėta, kad tik nuo 5 klasės mokiniams 17 dieną nereikia eiti į mokyklą biggrin.gif

NE NEREIKIA, mokytoja atsiuntė pranešimą, negavai? unsure.gif
Atsakyti