Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos "Sendvario" pagrindinė mokykla

QUOTE(Pacankė @ 2012 02 15, 10:24)
NE NEREIKIA, mokytoja atsiuntė pranešimą, negavai? unsure.gif

aha, ačiū.
pasirodo gavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2012 02 14, 21:48)
O siaube, Jurkienė ten tebedirba? Gal kita Jurkienė, aš turėjau reikalų su Aldona Jurkiene ir savo vaiko į jos klasę neleisčiau.


Taip Aldona Jurkiene dabar turi ketvirtokus b klasę, tai įtariu kitais metais turės pirmokus. Pirmadieni eisiu rašyti prašyma, tai turėsiu omenyje nuomonę apie ją renkantis mokytoją.

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ingavysnia @ 2012 02 15, 15:48)
Taip Aldona Jurkiene dabar turi ketvirtokus b klasę, tai įtariu kitais metais turės pirmokus. Pirmadieni eisiu rašyti prašyma, tai turėsiu omenyje nuomonę apie ją renkantis mokytoją.

Ačiū


Gal Jums reikėtų daugiau nuomonių g.gif Manau, kad yra kam ši mokytoja patinka. Bet mums tai schmoll.gif Bet vaikai skirtingi. Man šituo klausimu labai padėjo mokyklos administracija. Nunešiau prašymą "pas bet ką", direktorė pradėjo klausinėti apie vaiką ir rekomendavo mokytoją, kuri pilnai atitinka ( bent jau kol kas ) mūsų lūkesčius. Tik tas vyko ne Sendvaryje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes sergam...tempa 39 doh.gif , kaži ar verta eit į susirinkimą jei reik su vaiku būt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 03 07, 19:35)
Mes sergam...tempa 39 doh.gif , kaži ar verta eit į susirinkimą jei reik su vaiku  būt unsure.gif

vajej, a čia Gustė taip? sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2012 03 08, 09:15)
vajej, a čia Gustė taip? sveikit  4u.gif


Nu.....paskui papasakosi kaip susirinkime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 03 08, 16:22)
Nu.....paskui papasakosi kaip susirinkime 4u.gif

buvo tik pamokėlės pavyzdinės. kaip su kitais tėveliais ir mamytėm nutarėm po susirinkimo - kad labai jau pavargom sėdėt pamokose lotuliukas.gif

aš tavo CD pardaviau Liepai, tai tau naują įrašysiu. kas dar negavo DVD diskų, o nori turėt, gali vieni iš kitų persirašyt, arba pas mane pasiprašyt mirksiukas.gif per vaiką perduosim į mokyklą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 09 kovo 2012 - 08:17
Laba, maniškis kalba apie kažkokį beyblade turnyrą akropolyje. ar yra tame kažkiek tiesos? biggrin.gif kas? kur? kada? kaip? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2012 03 09, 09:16)
aš tavo CD pardaviau Liepai, tai tau naują įrašysiu. kas dar negavo DVD diskų, o nori turėt, gali vieni iš kitų persirašyt, arba pas mane pasiprašyt  mirksiukas.gif per vaiką perduosim į mokyklą

Davai perrašyk man....aš Gustei įduosiu pinigus ir Jokūbui perduos.
Papildyta:
QUOTE(Lindra @ 2012 03 27, 17:21)
Laba, maniškis kalba apie kažkokį beyblade turnyrą akropolyje. ar yra tame kažkiek tiesos?  biggrin.gif kas? kur? kada? kaip? biggrin.gif


Maniškė kalba kad 5dienį nereikės eiti į mokyklą....va kiek čia tiesos???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2012 03 28, 11:48)
Davai perrašyk man....aš Gustei įduosiu pinigus ir Jokūbui perduos.
Papildyta:
Maniškė kalba kad 5dienį nereikės eiti į mokyklą....va kiek čia tiesos???? unsure.gif

įrašiau jau.

apie penktadienį - tokių kalbų negirdėjau dar smile.gif
Atsakyti
Nėra mūsų mokytojos, tai ir info trūksta g.gif

Eva sakė šiandien stalus mokykloj valys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2012 03 29, 09:57)
Nėra mūsų mokytojos, tai ir info trūksta  g.gif

Eva sakė šiandien stalus mokykloj valys  biggrin.gif

na, šiandien jau paaiškėjo, kad ryt į mokyklą tik nuo 9 iki11 val. : )
Atsakyti